Decathlon fiyatlarının uçması

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.572
İsim
Çağdaş
Decathlon sporcunun Sümerbank i kıymetini bilmeli.😄😆😂
Sayısı artan " çocuklar " yazın gırtlak makine, kışın SUV kullanır.

• Beğen
Tepkiler: everhard
Scudo

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.809
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Aybek Cihan bizi yere vurdun gardaşim , aslında fena fikir değil bazen zorlanıyoruz :koptum:

• Beğen
Tepkiler: Aybek Cihan

erman35

Forum Demirbaşı
Tepki
1.174
İsim
ERMAN
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Anlamadığım geçen hafta almayı planladıgım bu hafta aldığım km saat ve kadro çantasına ne oldu da zam yaptılar fiyat politikaları yönünden başarılı görmüyorum.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.299
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Anlamadığım geçen hafta almayı planladıgım bu hafta aldığım km saat ve kadro çantasına ne oldu da zam yaptılar fiyat politikaları yönünden başarılı görmüyorum.
Bence başarılı görmemeniz gereken şey decathlonun değil, devletin ekonomi politikası.

erman35

Forum Demirbaşı
Tepki
1.174
İsim
ERMAN
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bence başarılı görmemeniz gereken şey decathlonun değil, devletin ekonomi politikası.
😀dolar geçen hafta 7.20leri devirdi o zaman olsa amenna bu hafta 6.8geriledi ben alacağım zaman zam niye

• Beğen
Tepkiler: Afyon35

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.299
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
😀dolar geçen hafta 7.20leri devirdi o zaman olsa amenna bu hafta 6.8geriledi ben alacağım zaman zam niye
İşte bu duruma "piyasalardaki güvensizlik" denir. Böyle oynak bir piyasada firma karlılığına zarar gelmemesi için önlemini alıyor haklı olarak.
Bir hafta sonra 7.50 olmayacağının bir garantisi var mı?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
Gözlük almaya niyetim vardı 50 TL idi, az önce baktım 60 olmuş şaşırmıştım ki foruma girdim bu konuyu gördüm 😊

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.809
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar 3-5 güne kadar aldınız aldınız. Fiyatlar düşmez boş yere beklemeyin. Hep böyle oldu. En ucuz BİM ayçiçek yağı 40 ları buldu. Varmı düşeceğinine inanan.
@Voltaire ben aldım 10 lira daha verip:acpsnr: sarı geçe görüş olanı

safex

baspedala
Tepki
435
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Zamdan çok Decathlon hakkında ki en olumsuz durum, 200TL ve üzeri kargo ücretsiz. Koskoca firma neden 200TL gibi yüksek bir fiyat istiyor anlamadım. Sebebi var mı?

• Beğen
Tepkiler: amasseia

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.809
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@safex mağazaları var, personel çalıştırıyor, alışveriş merkezlerinde yüksek fiyatlı kiralar veriyor. Yanlışları var ama Türkiyede kalmak için direniyor sanki. Çok kar marjı yüksek olduğunu sanmıyorum.
Bilen arkadaşlar varsa geçen yılki kar marjını yazsın ona göre değerlendirelim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
Arkadaşlar 3-5 güne kadar aldınız aldınız. Fiyatlar düşmez boş yere beklemeyin. Hep böyle oldu. En ucuz BİM ayçiçek yağı 40 ları buldu. Varmı düşeceğinine inanan.
@Voltaire ben aldım 10 lira daha verip:acpsnr: sarı geçe görüş olanı
Düşmesini beklemek fantastik olur zaten. Şeffaf olanını alacağım bende. Şimdi kargo dahil 70 olur...

erman35

Forum Demirbaşı
Tepki
1.174
İsim
ERMAN
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gözlük almaya niyetim vardı 50 TL idi, az önce baktım 60 olmuş şaşırmıştım ki foruma girdim bu konuyu gördüm 😊
Ben bir favori ürünlerime bakım ilave edilmiş mi üstlerine 😀

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
İthalat yapan bir arkadaşım var. Bisiklet ürünü değil sattığı. Dolar 6 lira iken 1 doları 13 liradan hesaplayıp iç piyasaya böyle mal satıyordu. Doların gerçek değeri bu demişti bana. Şimdi 15 lira diyor. İthalatçı bunu fiyatlıyor. Ürüne talep olursa ama ithal etmeye kalktığında dolar 15 lira olursa sürekli tedariği sağlamak için yapıyorlarmış bunu. İnce işler, anlamam ben.

bitinya_s

Aktif Üye
Tepki
187
Bisiklet
Carraro
Decathlon' a farklı eleştiriler yapılmış. Herkes olaya kendi açısından bakıyor. Tabi haklı eleştiriler de vardır. Yerli firmaların çoğu trainer fiyatalrına saçma sapan zamlar yaparken decathlon fiyatları aynı tuttu. Emin olun yine de mantıklı fiyatlar koyuyorlar. Diğer ülkelerin decathlon sitelerine bakmanızı tavsiye ederim. Oradaki fiyatlarla satsalar hiçbir şey alamayız.

makaram

Forum Bağımlısı
Tepki
4.416
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

bu da 100 tl idi :snzdglsn:

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006

bariss.t

Daimi Üye
Tepki
313
İsim
Barış T.
Bisiklet
b'Twin
2014-2015 civarı f/p oranı çok iyiydi decathlonun. Birçok ekipmanı ve bisikletlerimi de Btwin olarak tercih etmiştim.

Birkaç ay önce spor çantası lazım olunca önce Decathlon'a gittim yine. Fiyatlar uçmuş ürünlerin kalitesi çok ciddi oranda düşmüş. Kendi markasının nispeten kullanılabilir bir çantası 200 liraydı. Tam karşısında intersport'ta Adidas'ın çok daha kaliteli bir çantası ise 219 liraydı.

Birçok üründe fiyatları şuanda aşırı derecede yüksek. Kaliteli ürün grubu kalmamış, olanlarında kalitesi rezalet durumda.

Bisikletimle takım olsun diye bisiklet reyonundan Btwin eldivenlere baktım, sarı inşaat eldivenleri daha kaliteli nalburdaki. Fiyatına bile bakmadım.