dağ kampı ve okçuluk malzemeleri için çanta lazım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
arkadaşlar 13 temmuzda bir kaç arkadaş dağa kamp için gideceğiz ve 3 gün kalacağız. bu kap işinin yanında yaklaşık 1.70 boylarında yayım ve 10 adet 90 cm ok var bu malzemelere zarar vermeden ( malup pahalı aletler) ve 3 günlük ihtiyacı taşıyabilecek bir sırt çantasına ihtiyacım var iyi ve kaliteli bir marka olursa sevinirim bütçe 150 ytl .

saygılar. iyi forumlar ...

Scudo

Spec

Forum Demirbaşı
Tepki
659
3 günlük bir kamp için çok para vermeye gerek yok bence bir outdoor mağazasına gidin en ucuz ortalama 60 70 ltlik bir çantayı alın. Çantanın içine okların sığar ama yayın hayatta sığmaz , onu da üstüne sabitleyebilirsin ama yayına zarar vermemek için çantanı çıkarıp yere koyarken dikkatli olman gerekir.
Sana Survival marka çantaları önerebilirim. Survival çantalar bir karrimor veya salewa kadar kalite bir çanta değil ama işini görür. Zaten çantayı çok uzun yürüyüşlerde kullanmadığın sürece survival ile karrimor arasında hiçbir fark yok. Ancak uzun yürüyüşlerde karrimor un sırt sisteminin farkına varabilirsin. Sen de anladığım kadarıyla pek uzun bir yürüyüş yapmayacaksın bu yüzden bulduğun en ucuz 60 70 litrelik çantayı al. Outdoor mağazalarının linklerini reklam olmaması için buraya yazmıyorum özel mesaj olarak attım sana linkleri.

papilloniac

Daimi Üye
Tepki
78
salewa yı, çantaları çok tanımayanlara tavsiye etmiyorum...ama hesaplı ve sağlam bi çanta için ferrino yu öneririm...ankara da dag-dash (akay yokuşu civarında) da bulabilirsin..arkadaşlar geçen ay 60 lt lik çantayı 150 ye almışlardı..

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
ben salewa 85+10 aldım..2 yıla yakındır kullanıyorum..125 euro ya almıştımm

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
jack wolfskin aldım nepaldan bu yaz 90 litre 60 ytl kadardı :)

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
hımm çok uygunmuş..burada biz burada çok pahalıya alıyoruz

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@alpinist63

:) o yüzden 5 tane aldım zaten. 2 tane 90 litre kamp yükü için, 2 tane 30 litre zirve çantası, 1 tane 30 litre daha oda şehir içi kullanımı için.

Hatta 2 tane de free back aldım. :) hepsi orjinal :)

Sizi üzmek için yazmıyorum :) batonlar 4 ytl , kazmalar 50 ytl civarındaydı.
bunların hepsi uiaa belgeli , gerçek ürünler.

Benzinin 3 ytl olduğu bir ülkede , herşeyi ama herşeyi pahalı almaya devam edeceğiz daha çoook uzun süre :)