Dağ Bisikleti! - Video

Scudo

Muratcan Gümüş

Daimi Üye
Tepki
192
vaaay gerçekten harikaymış, özellikle sonlara doğru adrenalin iyice dorukta.. inan sürmüş kadar oldum güzel paylaşımdı teşekkürler.. böyle yollar ben görmedim ama inşallah gören birileri vardır :)

• Beğen
Tepkiler: Bora Borahan
Tepki
59
2.45 dakikadan sonraki kısımda, sanki ben sürüyormuşum gibi oturduğum yerde benim bacaklar kasılmaya başladı =))

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Güzel paylaşım. Gerçekten adrenalin dolu tabi yapanalr için. Biz izlemekle yetindik. Nerde bizde böyle parkur. Vardır vardır da biz bilmiyoruzdur. Karadeniz'in daglarıdna patikalarda vardır buna benzer böyle olmasa da diye düşünüyorum .

• Beğen

Orhan Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
98
Bu sürüş tarzına downhill deniyor.
Tahminimce bu kadar gelişmiş eğimlere sahip olmasada aydos ta BRC team ın yaptığı bir iniş parkuru var. Buda takımın videosu : (link)

• Beğen
Tepki
59
@Orhan Yıldırım

Videonun hepsini izleyemedim (malum 25 dk olunca :) ) fakat güzel parkurlar olduğunu düşünoyorum, benim gibi bir amatör için fazlasıyla yeterli. :D

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
Çok yüksek adranelin.. gerçekten parkurları iyi bilmek lazım,ağaçlara girmek var :) video çok güzel teşekkürler..

• Beğen

BULUT ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
163
güzel paylaşım:in: tabi bisikletler downhıll mtb nin dallarından biri belkide en uç noktası . (extreme):)