Dachau Nazi Toplama Kampı

Konu, 'Yabancı bir ülkede şehirlerarası turlar' kısmında Soner Közen tarafından paylaşıldı.

Soner Közen

Soner Közen Sorunsuz üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    @Eagle
    Bu da canlı yayın kamerası ;Webcam Kehlstein: Webcam Berchtesgaden - Cam
    Görüntünün üzerinden günleri, sağ tarafından ise saatleri seçebiliyorsun. Bazen göz gözü görmeyebiliyor. Şimdilik bunlarla idare et :)

(Bu arada kehlsteinhaus'a çıkan dar bir yolda otobüs seferleri düzenleniyor ama bu mevsimde var mı bilmiyorum. Son duraktanda asansörle yukarı çıkılıyor. Tabii bu benim yapacağım tarzda bir tur değil :) )

Dystopia bunu beğendi.
  2. Dystopia

Dystopia hiç

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    @Soner Közen gerçekten mükemmel ötesi... Şimdi orada olmak vardı eheheh :D

3. ihtiyar

ihtiyar Onursal Üye

Adı:
    Bülent B.
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_9-12-48.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
Fabian-Cancellara-aero-position.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
4.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...