Cycplus M1

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.755
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
burada arkadaşlardan tavsiye istemiştim, tavsiye eden çok olmuştu. ölçümlerle ilgili bazı sıkıntıların olduğunu okudum, o ara vazgeçip xoss g2 siparişi verdim. g2 de çok kötü bir cihaz, bundan sonra xoss marka herhangi bir şeyden uzak durabilirim. baktım, cycplus m2 yeni rota olabilir.

bunu arkadaşıma hediye etmek için sipariş vermiştim. arada kendime de igs520 siparişi verdim. iki cihazda da ekrana belirli bir açıyla bakmayınca görüntü çöp.

bu g2, sinyal bulması zor. eğer sinyali hafiften kaybederse rakamlar çöp, kafasından hız rakamı uyduruyor.

309325 dosyayı görüntüle

309324 dosyayı görüntüle

elimden birkaç cihaz daha geçti çin menşeli, düşük fiyat bandında çok iyiler fakat para varsa iyisine yönelmek daha iyi. biraz da ihtiyaç meselesi, rota takibi gibi şeylere ihtiyaç yoksa haritasız cihazlar fazlasıyla yeterli.
cycplus m1 aslında gayet güzel fakat güncellemelerde sapıtıyorlar ara sıra :D düzelecek yine ama 1 hafta sonra mı yoksa 1 ay sonra mı o belli değil :D

Scudo

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.755
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
Hello Fatih,

Thanks for the feedback.

Please tell me your order info or send me your invoice for the M1.

After a thorough and detailed scan/investigation of the latest firmware version V1.34 that we released this week, we found there is a software bug in the firmware package.

Our technicians and R&D are completely aware of the bug and currently are working hard and timely to make adjustments to the code.

Any suggestions from your end as our blessed customers to help resolve the problem at the earliest time would be highly appreciated.

Will keep you updated once the bug is fixed.

We're so sorry for any inconvenience caused.
maile cevap geldi son güncelleme de hatalar olduğunu anlamışlar tekrar güncelleme gelecekmiş beklemeye devam

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.755
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
evet an itibari ile yarım saat önce yeni bir güncelleme geldi indirip kurdum yarın sürüş yapıp deneyeceğim

• Beğen
Tepkiler: amasseia

amasseia

Forum Bağımlısı
Tepki
3.793
İsim
Ali
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
evet bir itibari ile yarım saat önce yeni bir güncelleme geldi ve indirip çalıştırdım, izlemeyi deneyeceğim
[/ALINTI]

Bekliyoruz.

Gelen mailde neden sipariş bilgisi ve fatura talep ettiler acaba?

hopeless

Üye
Tepki
3
İsim
Umut K.
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hello Umut,

Thanks for the feedback.

Please tell me your order info or send me your invoice for the M1.

We're so sorry for any inconvenience caused.

Our technicians have just uploaded a BETA firmware version V1.35 through our CYCPLUS APP (which can be downloaded from Google Play and the App Store).

It will fix failures in speed and distance recording because of different regions.

Would you mind updating to the new firmware via the APP, completing a test with an actual ride, and getting back to me with the results? NOW.

Best Regards,
Cycplus Support Steven
Yeni sürümü bende yükledim ancak henüz deneyemedim. Sürüş yaptığımda buradan bildireceğim.

• Beğen
Tepkiler: ATALAY16

hopeless

Üye
Tepki
3
İsim
Umut K.
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu sabah cihazın düzgün olarak çalıştığını, tabi sadece kullandığım özelliklerin eskisi gibi çalıştığını ancak stravaya bazı geçmiş sürüşleri(yaklaşık 1-1,5 ay önceki), özellikle sabah sürüşlerini transfer etmediğini farketttim. Konuyu firma yetkililerine mail ile bildirdim.
Herkese iyi haftalar, iyi sürüşler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: ATALAY16

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.755
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
Bu sabah cihazın düzgün olarak çalıştığını, tabi sadece kullandığım özelliklerin eskisi gibi çalıştığını ancak stravaya bazı geçmiş sürüşleri(yaklaşık 1-1,5 ay önceki), özellikle sabah sürüşlerini transfer etmediğini farketttim. Konuyu firma yetkililerine mail ile bildirdim.
Herkese iyi haftalar, iyi sürüşler dilerim.
bende hiç sıkıntı yok eskisi gibi çalışıyor fakat bu sefer de ön jant telim kırıldı :D bahtsız bedevi özelliğim aktif yine

• Beğen
Tepkiler: Kazım kuru55

Umur Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
2.022
İsim
Bora
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu sabah denedim ben de son güncellemeyle, dikkatimi çeken bi problem olmadı.

• Beğen
Tepkiler: Kazım kuru55

Awacs7n

Forum Bağımlısı
Tepki
785
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
O kadar çok merak ettirdiniz ki dayanamadım bir tane sipariş verdim denemek için. Güncellemeden sonraki sorun düzeltildi mi?

Umur Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
2.022
İsim
Bora
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
O kadar çok merak ettirdiniz ki dayanamadım bir tane sipariş verdim denemek için. Güncellemeden sonraki sorun düzeltildi mi?
Şıkır şıkır çalışıyor şu an, yağ gibi akıyor mübarek :)

• Beğen
Tepkiler: amasseia
Tepki
1
İsim
Tuncay
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Downhill-Freeride
Cihazı nasıl güncelliyoruz acaba?

ibo03110

Üye
Tepki
0
İsim
ibrahim
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
merhaba. Cycplus m1 cihaz kullanıyorum. Cihaz 4 gündür gps sinyali almıyor resetlesemde düzelmedi. sürüm şu an 1.35. böyle bi sorun yaşayan varmı yazılım ile mi alakalı acaba ? yardımcı olabilirseniz sevinirim iade etmek istemiyorum :)

oguz169

Forum Demirbaşı
Tepki
467
İsim
OGUZHAN
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bende 1.35 versiyonunda problem yaşamaya başladım. sürüşü kafasına göre bazen kaydediyor bazen kaydetmiyor.

oguz169

Forum Demirbaşı
Tepki
467
İsim
OGUZHAN
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
mail atmıştım konuya ilişkin. cevap bu şekilde.

Merhaba Oğuzhan,
Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz.

M1'i nereden satın aldınız ve sipariş numarası nedir?

1. Kayıt yapmaya ve pedal çevirmeye başlamadan önce:
M1 zaten bir GPS sinyali almadıkça lütfen pedal çevirmeye başlamayın .
Kaydı başlatmak için sol düğmeye bir kez daha basmayı unutmayın ve ekranın sol üst köşesinde üçgen bir simgenin göründüğünden emin olun.

2. Sürüşü bıraktıktan sonra:
Kaydı kaydetmek için orta düğmeye uzun basın veya kaydı kaydetmek için M1'i kapatın.
Senkronize etmek için M1'i XOSS uygulamasına bağlayın.
Senkronizasyon çalışmazsa M1'i yeniden başlatmayı ve XOSS uygulamasını yeniden yüklemeyi deneyin.
Veya senkronizasyonu başka bir cep telefonu aracılığıyla yapın.

3. Aktiviteleri kaydedip kaydetmeyeceğini ve yeni sürüşleri senkronize edip edemeyeceğini kontrol etmek için lütfen M1 ile 1-3 kısa sürüş daha yapmayı deneyin.

4. Sorun devam ederse daha fazla yardım alabilmem için lütfen bana üründeki arızayı gösteren birkaç resim gönderebilir misiniz?

Senin emrinde kalacağım.

Dosyalar

Stroke

Üye
Tepki
2
İsim
Abdurrahman
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Trek