Cyclocross Bisikletlerimizin Fotoğrafları

Tepki
81
İsim
Şafak Hasret Yıldız
Bisiklet
Giant
@Aerocycle vallahi hocam mtb den buna geçtim inanır mısınız hiç fark yok arazide kullanımı gerçekten keyif verici stabilize yollarda falan karbon masanın artık etkisi sayesinde olması lazım çok konforlu 100 km mesafede hiç bir ağrı hissetmedim çok memnunum kesinlikle gönül rahatlığı ile alabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Hayrettin
Scudo

Heraklia

Daimi Üye
Tepki
275
İsim
Sertan Atalay
Bisiklet
Mosso
Başlık fotoğraf için ama konu güncelken buradan sorayım. Bende hem yol bisikleti tadı alayım, arada belki tura da giderim amacıyla cyclocross alma niyetindeyim.Ama fiyatlar çok yüksek. Bisikletciden.com sitesinde carraro cr-cx giro 3000 tlden 2300 e düşmüş. Kullanan veya test etmiş varsa yorum alabilirmiyim bu bisiklet hakkında.

deadlistcach

Daimi Üye
Tepki
443
Bisiklet
Felt
@BurakY. Sanirim onlar biraz endurance kategorisi ile yakinlar daha konforlu. Cx yaris icin oldugu icin biraz konforu dusuk sürüş pozisyonu olarak. Gcn de bir kiyaslama vardi.

Tepki
81
İsim
Şafak Hasret Yıldız
Bisiklet
Giant
@Aerocycle Sürüş pozisyonu açısından farklı farklı tutmak mümkün olduğu için hem dik hem eğik olarak surebilirsiniz dedikleri gibi endurance daha yakın bi bisiklet kanımca hem sti kolları kullanabiliyorsunuz hemde normal bisikletlerdeki gibi fren kolları mevcut o yüzden dik sürerken daha rahat bi pozisyon sagliyor

• Beğen
Tepkiler: Aerocycle

Aerocycle

Eski sporcu, Yeni performanscı
Tepki
127
İsim
Murat
Bisiklet
Corratec
@Şafak Hasret bende shimano sisli ucuz bir yol hibris bisiklet var. Yol almayi dusunuorum bu zamanlar zannerdersem bu giant any roadlar tam benim istedigim gibi gozukuyor. Önerilerin için teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Şafak Hasret
Tepki
50
İsim
Sefa
Bisiklet
Diğer
aynı şekilde 28 inç lik jant+lastik setini şuan kendi kadromda istemeye başladım gerçekten çok hoş bir bisiklet türü

Peacess

Üye
Tepki
37
İsim
Serdar
Bisiklet
Carraro
@Şafak Hasret arka bagajınız sanırım tranz, ben de carraro 230 da aynısını kullanıyorum. Ve baglantı demirinin kısa olmasından dolayı eğik duruyor farklı alternatiflere bakıyorum. Çanurluklarınız hangi marka acaba?

@ömer mustafa anuk fotoğraf sanırım görünmüyor?

Tepki
81
İsim
Şafak Hasret Yıldız
Bisiklet
Giant
@Peacess Evet bende pek memnun değilim ilk fırsatta değiştirmeyi düşünüyorum camurluklar polisport marka onlardan suan memnunum

ömer mustafa anuk

Daimi Üye
Tepki
43
Bisiklet
Specialized
@Peacess
İmgurla atmistim su an olmus olmasi lazim

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ömer mustafa anuk

Daimi Üye
Tepki
43
Bisiklet
Specialized
Su siralar gidon bandi arastiriyorum :)

Peacess

Üye
Tepki
37
İsim
Serdar
Bisiklet
Carraro
@ömer mustafa anuk evet şimdi oldu:) çok güzel gerçekten tekerinize taş değmesin.
Merak ettiğim bir şey uzun turlar için acaba gidon yükseltici takılırsa nasıl olur?

• Beğen
Tepkiler: ömer mustafa anuk

ömer mustafa anuk

Daimi Üye
Tepki
43
Bisiklet
Specialized
@Peacess
Olabilir ama ben 2-3 saatlik turlarda cok rahat bir sekilde kullanim sagladim yol gidonu bir cok sekilde tutmaniza olanak sagliyor. Dual frenli olmasi da ortadan duz bir sekilde tutarken guven hissini arttiriyor. Ben karbon bir yol bisikleti arastirirken buna denk geldim hayatimda vermis oldugum en iyi kararlardan biri :)

ömer mustafa anuk

Daimi Üye
Tepki
43
Bisiklet
Specialized
@Şafak Hasret
Safak bey gozlemlerinizi lutfen gelince bizimle de paylasin mesela fiyat ne kadardi ?

• Beğen
Tepkiler: Şafak Hasret
Tepki
81
İsim
Şafak Hasret Yıldız
Bisiklet
Giant
@ömer mustafa anuk 68 TL fiyatı vardı ilk beyaz gidon bandı vardı üstünde gelen çok çabuk kirlendigi için bende mavi ritchey marka mavi gidon bandı aldım 2 hafta oldu ve yırtıldı hemen aşındı

• Beğen
Tepkiler: Hakan38

alper52

Daimi Üye
Tepki
229
İsim
Alper
Bisiklet
Fuji
İnstagram sayfamdaki son fotolar örnwk olabilir direk olarak ekleyemedim ama pcden yapabilirsem editlerim

deadlistcach

Daimi Üye
Tepki
443
Bisiklet
Felt
Baska bir konuda daha sormustum.ortalama hizlariniz ne oluyor orjinal lastikler ile?

• Beğen
Tepkiler: Onuresra