Çorum

ufukakkus

Üye
Tepki
5
Çorum' sürekli olarak bisiklet turları yapıyoruz.Yani yapıyoruz derken şu anda 2 kişiyiz.Aramızda yeni bisiklet tutkunu arkadaşlarında olmasını istiyoruz.Çevremizdeki insanlara soruyoruz ama kimse sıcak gözle bakmıyor.Bende bu forumun yeni üyesiyim.Ama Çorum'dan bisikleti ile sürekli olarak aramıza katılacak yeni arkadaşlar arıyoruz.Şimdilik 2 yada 3 günde bir etkinlik yapıyoruz.Ve günde ortalama 40 km yol yapıyoruz şimdiye kadar en uzun yol mesafemiz 8 saat te 120 km oldu.Ve bunu daha artırmayı düşünüyoruz.Ve katılamak isteyen arkadaşlar varsa bu forum sayesinde tanışmayı istiyoruz...

Scudo

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Merhabalar 2 hafta önce Samsun'dan Ankara'ya bisikletle gelirken Çorum'da birkaç saat oyalandım. Belediye bşehir merkezine bisikletler için park yerleri yapmış. Çok güzel bir düşünce... Bisikelt yollarıda yapılırsa dahada güzel olacak... Şehir gördüğüm kadarıyla bisikletle ulaşımada gayet uygun... İnşallah sayınız hızla artar... :) Hatta yakınlarda birde bisiklet festivali gerçekleştirmiştiniz sanırım... Çorum barajına gidilmişti...

ufukakkus

Üye
Tepki
5
Arkadaşlar merhaba benim adım ufuk 24 yaşındayım.Cumartesiyi pazara bağlayan gecenin sabahında saat 4:30 yada 5:00 gibi yola çıkıyorum.Çorum'dan direk olarak Samsun'a geliyorum.Ordaki bisikletçi arkadaşlarla tanışmayı isterim ve ben sadece bir şey sormak istiyorum Samsun'da kamp kurabileceğim yerler neresi var nerelere çadır kurabilirim ve ücretlimidir.bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.İlginize şimdiden teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Devenez ce que

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Çorum'dan Samsun yolunu ben tersten gitmiştim. Samsun'a kadar fazla zorlanmadan gidebilirsiniz... Samsun'aun girişinde belediyeye ait olan bir karavan ve camping alanı mevcut... Ben kalmadım ama fiyatının makul seviyede olduğunu tahmin ediyorum... Şimdiden iyi yolculuklar...

• Beğen
Tepkiler: Devenez ce que

Alper Yılmaz

Aktif Üye
Tepki
126
Bisiklet
Fuji
Kağan hoşgeldiniz, ev arkadaşım da Çorumlu.Kendisini arabadan indirip bisiklete bindirmeye çalışıyorum :) Bol pedallar

Tepki
16
İsim
GURSEL
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
selam hemşerim :)

Baitarian

Üye
Tepki
4
İsim
Murat Aytürk İSLAM
Bisiklet
b'Twin
Gittiniz mi? Yolculuk nasıl geçti? Neler önerirsiniz?

Çorum pek sakin :(

• Beğen
Tepkiler: ErkinS.

halil halil

Forum Bağımlısı
Tepki
1.564
@Baitarian
Çoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
donanimhaberden bıktık burda karşıma çıktın hamına

naber lan

• Beğen

halil halil

Forum Bağımlısı
Tepki
1.564
@Baitarian
Yuh artık 5 sene oldu forumdan hala tahmin edemedin.
Neyse yakında söylerim
Ben senin gizli hayranınım.

• Beğen

halil halil

Forum Bağımlısı
Tepki
1.564
Erkilette senin işini bitirmeliydim Aytürk bak kendini iyice çorumlu hissetmeye Başlamışsın. Özüne dön sen bir Osmaniyelisin kardeşim.
Ne o bisiklete başlamışsın
göbeği saldın demek

• Beğen

Baitarian

Üye
Tepki
4
İsim
Murat Aytürk İSLAM
Bisiklet
b'Twin
Valla hala çözemedim ya, hayırlısı... Üniversiteyle birlikte göbek de başlamıştı. Bisiklete başlayalı bayağı oldu, ama oğlumu da arkada taşıdığım için dizimi zorladım ve sakatlandım. O yüzden bayağı uzun zamandır binmiyorum.

• Beğen

halil halil

Forum Bağımlısı
Tepki
1.564
@Baitarian
Geçmiş olsun panpa,
Diz sakatlanmasına buradaki arkadaşlar oldukça bilgililer,

Kendine iyi bak
görüşmek üzere

• Beğen