corratec X vert extreme

enis

Üye
Tepki
0
selamlar,
bu bisiklet hakkinda "ustune biraz daha koyup sundan alsan" dediginiz baska bi model yoksa bunu alacagiz gibi...ozelliklerinde yazmiyordu, google'dan buldum, galiba agirligi da 11.2 kg, hafifligi de iyi degil mi?

bi de su disc fren hakkinda: bazilari 160/160 bazilarinda 180/160 yaziyor, rotor capi galiba, on ve arka farkliligi neden ileri geliyor, bazi tekerlerin caplarinin farkli olmasindan mi (misal benim bianchi dakar)...

son olarak ilk kez kullanacak bi bayan icin uygundur degil mi?
saygilar, iyi gunler dilerim...

Scudo

ERSİN26

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Cannondale
biraz gec oldu galıba ama katologda 13.3 kg olarak yazıyo ama hıdrolık dısk fren olmasına ragmen bu agırlık bence fena sayılmazz

Tepki
9
Bisiklet
Kron
Merhablar ben bu bisikleti kullanıdım. Gerçekten güzel, ama bu fiyata daha iyi bişeylerde bulabilirsiniz. Redbul AL 600 zannediyorum 200 € fark var arasında ama değer.

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
bencede o fiyata ağırlığı fazla..
disc fren olması ayrı ama başka 1 şeyler bakılabilir...

hektor

Üye
Tepki
5
Merhabalar...Foruma yeni üye oldum ve ilk ilgimi çeken bu konu oldu, çünkü şu sıralar ben de Corratec X-Vert Extreme almak istiyordum, önerir misiniz?
Hektor.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
selam ben yeni aldım bir tane güzel bisiklet yalnız kadrosu biraz kaba ama yinede güzel bisiklet görmeden almamanı tavsiye ederim sana gör hosuna giderse al

F.Ekin

Üye
Tepki
67
Merhaba,

Bence disk fren olmasına rağmen ağırlığı iyi. Kadrosu da aslında sıradan bir bisikletten farklı. Hoş duruyor aslında. Sanırım uzerinde XT malzeme var. Onun bir ust modeli XTRli alabilirsen onu al.

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Trek 8900: 11 Kg. Fiyat:3990.- EU Bu var ama fiyata dikkat..

F.Ekin

Üye
Tepki
67

Gursel Abi kesinlikle haklı... Fiyat da onemli bence
10-11 kg istiyorsan iyi para vermelisin... Haa deger mi degmez mi diye sorar sanda tamamen duygusal bir konu :) Bu arada ayni ozellikteki bir cok bisiklete baktim ortalama 500-600 EU fazla.

• Beğen
Tepkiler: hektor

hektor

Üye
Tepki
5
Merhaba,
Geçen yazmıştım ama, sanırım bir hata olduğundan iletemedim, sonunda x- Vert Expert aldım... İlgilenip görüş bildiren arkadaşlara teşekkürler...