Corratec Super Bow Fun

gokturkgunal

Aktif Üye
Tepki
129
XT vides firen kolları, deore v break fren, XT Ayna kol, XT arka ruble, XT ön attırıcı, XT arka attırıcı, Mavic cantlar, Quando göbekler, Michelan lastikler, sele italia sele,
Bisiklet 500 km yapmamıştır.
Fiyatı : 2.500,00 YTL

Scudo

gokturkgunal

Aktif Üye
Tepki
129
Corretec in super vow kadrosu çiziği yok internetten görebilirsiniz üstündeki malzemelerin tamamı 2007 ve çizikleri yok resmini illaki görecem diyorsanız corretec in kataloğundan ve shimanonun kataloğundan faydalanabilirsiniz.

yavuzicmez

Daimi Üye
Tepki
109
resmini illa görecem filan demiyor,
foruma böyle bir konu açtığında bir iş günü içerisinde sattığın şeyin fotoğraflarını da koymak zorundasın,
aksi halde kapatırlar konunu görürsün.. ;)

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
evet forumun kuralıresim koymak. bendede bir çok parca var ama elim degipde resimlerini çekemediğim için satısa çıkaramıyorum.

gokturkgunal

Aktif Üye
Tepki
129
@veterinerhekim

Tabiki kınama hakkınız var ama sanırım yanlış anladınız, niyetim kimseyi kırmak ya da gücendirmek değil. Ayrıca forum kuralı gereği resim koyma zorunluluğu olduğunu bilmiyordum. En kısa zamanda resimleri koymaya çalışırım. Ukalalaık olarak algılayanlardan özür dilerim.

swunk

Daimi Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
hayalimin bisikleti. neden satıyorsunuz ?

gokturkgunal

Aktif Üye
Tepki
129
MTB değil, tur bisikleti kullanmaya başladım ve iyi bir tur bisikleti alma niyetim var, o nedenle satmak istiyorum