İnceleme Coospo BC200 GPS Cihazı

kemal.bahadır

Forum Demirbaşı
Tepki
524
İsim
Kemal Bahadır Çakır
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Scudo

olcay1978

Aktif Üye
Tepki
434
İsim
Olcay
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
CoospoRide uygulaması son versiyonu 1.1.23 oldu. Güncellemeden sonra uygulama çalışmayan kullanıcılar için Telefon Ayarlarından -- Uygulamalar ve Bildirimlere gelin, buradan Coosporide uygulamasını bulun ve Depolama kısmından Önbelleği Temizle ve Depolama Alanını Temizle ye basın. Tekrar CoospoRide uygulamasına gelin ve kullanıcı adı ve şifrenizle tekrar giriş yapın.

BveP

Aktif Üye
Tepki
324
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba. Benim de bugün elime geçti ürün. Kullanan arkadaşlara sormak istediğim bir soru var. Wheel size'ı ölçerek mi girdiniz yoksa kullanım kılavuzunda verilen değerleri mi kullandınız? Kullanım kılavuzunda 700x28 için verilen değerle benim kendi ölçümüm arasında 20 mm kadar bir fark var, sizin nasıl bir yol izlediğinizi merak ettim.

kemal.bahadır

Forum Demirbaşı
Tepki
524
İsim
Kemal Bahadır Çakır
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Yol bisikleti
AliExpress üzerinden vergisiz almanın bir yolu varmı acaba? Adresi yazınca ne olursa olsun direk fiyat üzerinden vergilendirme yapıyor. Eskiden satıcıya konuşup fiyatı düşük yazabiliyordu.

olcay1978

Aktif Üye
Tepki
434
İsim
Olcay
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba. Benim de bugün elime geçti ürün. Kullanan arkadaşlara sormak istediğim bir soru var. Wheel size'ı ölçerek mi girdiniz yoksa kullanım kılavuzunda verilen değerleri mi kullandınız? Kullanım kılavuzunda 700x28 için verilen değerle benim kendi ölçümüm arasında 20 mm kadar bir fark var, sizin nasıl bir yol izlediğinizi merak ettim.
Ben kılavuzda belirtilen değeri girdim Jant çevresi olarak. Eğer ölçüm yaptıysanız daha sağlıklı olacaktır.
AliExpress üzerinden vergisiz almanın bir yolu varmı acaba? Adresi yazınca ne olursa olsun direk fiyat üzerinden vergilendirme yapıyor. Eskiden satıcıya konuşup fiyatı düşük yazabiliyordu.
BC200 satan tüm satıcılara baktım hepsi vergiyi direk ürün bedeli üzerinden alıyor. Artık ürünü düşük bedel gösterip vergiyi az ödeme dönemi bitti galiba.

• Beğen
Tepkiler: Fota ve BveP
Tepki
182
İsim
Ahmet Akıncı
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisiklette kendimi dahada geliştirmek istiyor ve bilinçli antrenmanlar yapmak istiyorum. Malesef garmin, wahoo gibi ürünler epey pahalı yorumları güzel geldi baya. Uzun ömürlü kullanma ve doğruluk açısından alınır mı ? Bunu alıp bir daha masraf yapmak istemem çünkü.

BveP

Aktif Üye
Tepki
324
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisiklette kendimi dahada geliştirmek istiyor ve bilinçli antrenmanlar yapmak istiyorum. Malesef garmin, wahoo gibi ürünler epey pahalı yorumları güzel geldi baya. Uzun ömürlü kullanma ve doğruluk açısından alınır mı ? Bunu alıp bir daha masraf yapmak istemem çünkü.
Navigasyon ihtiyacınız yoksa alınır.

• Beğen
Tepkiler: Aakinci06900

Bir vatandaş

Forum Bağımlısı
Tepki
942
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Verdiğiniz parayı hak eden ürünlerdir. (Wahoo kullanmadım, Garmin kullandım.)

• Beğen
Tepkiler: Aakinci06900

everhard

Forum Demirbaşı
Tepki
1.513
İsim
Tolga A.
Bisiklet
Carraro
BC200 satan tüm satıcılara baktım hepsi vergiyi direk ürün bedeli üzerinden alıyor. Artık ürünü düşük bedel gösterip vergiyi az ödeme dönemi bitti galiba.
Arkadaşlar ben de sonunda dün sipariş ettim Bc200'ü. Neresinden incelense bu fiyat bandındaki ürünler arasında öne çıkıyor. Yalnız ben vergiyi doğrudan alışveriş sırasında ödemedim. Yukarıdaki alıntı için durum değişmiş anlaşılan.
Bu arada 11.11 indirimi Aliexpress'te sanırım bir gün daha devam ediyor. Tam set olarak (cihaz+iki sensör+nabız bandı+mount) 864 liraya denk geldi. Almayı düşünenler varsa bilgilendirmek istedim.

Batuhan Köksal

Forum Bağımlısı
Tepki
769
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Biz de aynı şekilde iki arkadaş aldık ürünü, iki sensör + cihaz şeklinde 650 TL ödedik. Ekran kontrastı bir tık düşük galiba ama bu fiyata bu özellikler de başka cihazda yok gerçekten. Merakla bekliyorum ne kadar vergi ödeyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: everhard
Tepki
24
Ben de 11.11 indirimlerden coospo bc200 alacağım ama karar veremedim. kadans ve hızı beraber ölçen tek alet ve koldan nabız ölçen aleti cihazla birlikte set olarak nasıl alabilirim ? Paketlerde hiçbir satıcı koymamış uyumsuz mu bu şekilde ? Yoksa göğüsten nabız ve 2 adet sensör olanından mı alayım, alan arkadaşlar yardım edebilir mi?

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.665
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Ben de 11.11 indirimlerden coospo bc200 alacağım ama karar veremedim. kadans ve hızı beraber ölçen tek alet ve koldan nabız ölçen aleti cihazla birlikte set olarak nasıl alabilirim ? Paketlerde hiçbir satıcı koymamış uyumsuz mu bu şekilde ? Yoksa göğüsten nabız ve 2 adet sensör olanından mı alayım, alan arkadaşlar yardım edebilir mi?
Aynı satıcıdan, mesela şu satıcıdan: (link)
(link) (sadece saatli seçenek) ve (link) ürünlerini beraber satın almak fiyat ya da kargo açısından cazip gelmiyorsa satıcıya mesaj atıp ikisini tek paket yapmalarını isteyebilirsiniz ama cevap gelmesine zaman yetmeyebilir ya da her satıcı bu yoğun dönemde olumlu yanıt vermeyebilir. Ben geçmişte çok bundle yaptırdım ya da içerik değiştirttim ama 11.11 ya da Çin yeni yılı dönemlerinde taleplere olumsuz yanıt verebiliyorlar ya da cevapsız bırakabiliyorlar.

Satıcıyla anlaşamazsanız bu satıcı için kuponlarla şöyle oluyor:
2021-11-12_21-10-53.jpg

• Beğen
Tepkiler: blackdestiny

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.665
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Teşekkürler cevabınız için koldan ölçen alet de başka bir model gelmiş sonradan şarj edilebilir falan ;) dediğiniz gibi yaptım iki seçenek olarak fotolarını bırakıyorum hangisi daha mantıklı sizce : P
Göğüs bandını kullanamayacağımı düşündüğüm (önyargı?) ve ikisi bir arada sensörü beğendiğim için ikincisini alırdım ama göğüs bandı kullananlardan kullanım rahatlığı ve ölçüm doğruluğu konularında fikir almak lazım. Koldan ölçen yeni model de güzelmiş bu arada, nabza göre bildirim ve Mi Band 6 gibi manyetik şarj iyi olmuş.

• Beğen
Tepkiler: blackdestiny
Tepki
24
Evet kullanım kolaylığı ve ölçüm doğruluğu konularında deneyimi olanların tavsiyesi şart gibi. Kampanya bitmeden bir tercih yapıp sipariş edeceğim artık ;) teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Spartiat

Ceasar Bravo

Forum Bağımlısı
Tepki
1.678
İsim
Sezer
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Ikisi bir arada coospo sensörüm 2. Elde satılıktır ve belirttiğim gibi oldukça temiz durumdadır. Şöyle söyleyeyim dışarda hiç kullanmadım:)

(link)

Tepki
0
İsim
Gökhan
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Katlanır
Bende bc200 ile aranıza katıldım.Birde coospo h6 nabız sensörünü aldım.Burada yazan arkadaşlara teşekkürler.Mi band 4 ün nabız ölçümlerinden verim alamiyordum.Bazen ölçüm yapmayıp kafasina göre takılıyordu.O nedenle bu ürünü aldım.Bugün deneme sürüşü yaptım.Nabızla alakalı sorun yaşamadım.Mi band4 de kolumdaydı.Onun koptuğu anlarda bile gayet güzel ölçümünü yaptı.
Fakat sürekli gps bağlantısı kopup hız göstergesinin yerinde çizgi çıkıyor.Böyle anlarda doğal olarak mesafede ilerlemiyor.Sonra uydu seçeneklerinden sadece gps i seçtim durum düzeldi.Ama genede kopmalar oldu.Mi uygulamasina göre 39 km sürdüm, coospo ya göre 34 km sürüş yaptım.Turdan sonra burdaki yazışmaları okuyup cihazı güncelledim.
Buna benzer kopma sorunu yaşayan var mı.Güncelleme ile düzelir mi aceba

kyucel

Daimi Üye
Tepki
690
İsim
Kamuran YÜCEL
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu başlığı okuyunca ben de az önce sipariş verdim.

kemal.bahadır

Forum Demirbaşı
Tepki
524
İsim
Kemal Bahadır Çakır
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Yol bisikleti