Çokk Acİl Yardimci Olursaniz Seİnİrİm

Tepki
3
arkadaŞlar Şİmdİden TeŞekkÜrler.benİm Bİsİkletİ Alali 3 Hafta Oldu Arka GÖbek Oynuyor.servİse GÖtÜrdÜĞÜmde De O Her Bİsİklette Oynar Dedİler Bakmadilar.arka GÖbek OynadikÇa Dİsk Te OynadiĞi İÇİn Fren Ayari Yaplamiyor.ya SÜrtÜyo Ya Çok BoŞ Kalio.Şİmdİ Sİzden ÖĞrenmek İstedİĞİm Her GÖbek Oynarmi Yoksa Bu BİsİkletÇİ Benİ Mİ Keklİyor.

• Beğen
Tepkiler: Bedreddin
Scudo

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
Seyfettin öncelikle şu berbat yazı türünü düzeltmeni umuyorum. Sorununa gelince arka göbeğin oynaması tabi ki normal değil,garanti kapsamında değiştirmeli kendini bilmez bisiklet servisi. Uyuz olurum böyle başından sallamaya çalışan heriflere,sanki babasının hayrına değiştirecek göbeği.. Bisikletin 2 yıl garantisi oluyor zaten.

• Beğen
Tepkiler: Seyfettin SOYLU
Tepki
3
Bisiklet giderken hissedilicek derecede oynuyor.sorduğumda da her bisiklette olur dediler daha alalı 3 hafta oluo hiç bi yerden atlayıp ziıplamadım jantın yamulma ihtimali yok akşam garantisiyle beraber gidicem değiştirsin ler o zaman .

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
Göbekten oynadığına emin misin ? Arka tekeri elinle salla yerdeyken eğer o boşluğu hissediyorsan göbekte problem vardır ama yolda giderken diyorsun,büyük ihtimal lastiğin yerine tam oturmamıştır veya yeni bisiklet olduğu için akord ayarında bozulma olmuştur. Yeni bisikletlerde çok normal bir durum. İlk bakımına götürdüğünde düzeltirler onu.

Tepki
3
dün ders çevirdim baktım frenlerini ayarlamak için çevirdimm şoşda göbek resmen dans ediyo ya .sordum servise her bisiklette olur dedi canımı sıktı ilk bakımında da aynı herif bakacak.:S:S

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Samet Şenel
:)

Göbeğin dansetmesi hiç normal değil. Hem fren rotoruna da zarar verip çok daha fazla masraf çıkarabilir. Yada ani yüklenmelerde hoş olmayan süprizlerle karşılaşabilirsin. Bir an önce icabına baktır derim.

hasan doru

Üye
Tepki
34
bence başka bir servisi varsa oraya götürmenizi tavsiye ederim 1 kere başından sallayan adam her zaman sallayabilir ...

• Beğen
Tepkiler: Seyfettin SOYLU