Çilekli Pastam ve Diğerleri..

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
STX donanımlı Matrix 375' im dışında kullandığım ilk kaliteli bisikletim bu. Daha önceden bir kaç kez haricinde XT li bisiklet kullanmadım ama şunu söylemek istiyorum: Deore olan vites kollarımın kullanımı zaman içinde daha da yumuşadı ve vites geçişleri kolaylaştı ve zevkli hale geldi. Rapidfire kullandığım için memnunum. Parmak hareketlerimle vitesi kolayca değiştirebilmek hoş bir şey. Arka aktarıcım hakkında söyleyebileceğim tek olumsuz nokta; aktarıcının yapısı dolayısıyla tekerleği değiştirirken bisiklet normal konumdayken tekeri takmanın zor oluşu. Bisikleti ters çevirmek gerekiyor. Bunun dışında aktarıcıyla şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadım..

Teşekkürler..

Scudo

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Edinmeyi çok arzuladığım Schwalbe Marathon XR lastiklere dün sonunda kavuştum.

Princeton Yukon Bike Modeli far alarak turlarımda geceye kaldığımda yaşadığım sıkıntıları keyfe dönüştürmeye başladım.

Oje alarak tel başlarını kırmızıya boyadım.

Ayrıca konunun ilk başındaki görüntülerde gözükmeyen Blackburn 6.0 kilometre sayacım ve amortisör kılıflarım takılmış durumda.

Şu anda tüm eksikleri tamamlanmış durumda.. Yapılacak tek şey sürten ön freni ayarlayıp yola çıkmak.

(link)

(link)

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
eeeee bu hali daha güzel olmuş daha neler yapmayı düşünüyosun?
Bu arada fotoları çektiğin yer çok mu karanlıktı? (Neden flaş kullan manasında yanii) :)
Neyse güle güle gezilerine çıkarsın inşallah

Ferdi ONAT

Forum Bağımlısı
Tepki
504
kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.İyi günlerde kullanman dileğiyle

gültekin

Forum Demirbaşı
Tepki
267
İsim
Ahmet Gültekin Gültepe
Bisiklet
Specialized
hayırlı olsun güle güle kullan

melih3576

Daimi Üye
Tepki
137
Bay Mineral herşeyden önce bisikletin hayırlı uğurlu olsun,gerçektende kaliteli ve dikkat çekici bir bisiklet.Zaten bu kadar yorum yapılmasıda dikkat çekici olmasından kaynaklanıyor.Şunu söylemek isterimki ( tabi bu benim fikrim)bence bisikletin ilk hali daha güzel gözüküyor,sakın yanlış anlama sadece bu benim yorumum.Birde

melih3576

Daimi Üye
Tepki
137
Ahmet Mumcu'ya katılıyorum,Scott kadrolar fotoğrafdakilerden çok daha farklı ve kaliteli buna ben birebir şahit oldum.Kırmızı renk ve maşa çok güzel olmuş....

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
@melih3576

Bisiklet sıfır km. iken tertemiz olduğundan daha güzel görünüyordu :) Geçenlerde Kaçkar Bisiklet' e fren havası aldırmaya götürdüğümde Serkan Abi basınçlı suyla bir güzel yıkayınca eski albenisi geri geldi :)

Şu ana kadar 3000 km. kadar yol yaptı. En yüksek hızı Kandıra/Akçaova yakınlarında 65.8 km/h. oldu.

Ayrıca bagaj ekledim, amortisör kılıflarını çıkardım, Schwalbe Marathon Supreme Evolution aldım, iç lastikten kadro koruması yaptım.

Herkese çok teşekkürler..

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
@baymineral

Bu arada seleyi Sportourer Magneticalardan biriyle değiştirdim. Artık fazla ağrı çekmiyorum.

Teşekkürler..