chainreactioncycles.com dan yapılan sipariş.

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Oğuzhan Y.

Ona dikkat etmedim açıkcası.Çünkü aynı ürün bike component'de 543 euro (Kargo dahil) evans cycles'de 519 euro kargo dahil.Aradaki fark ciddi.Ultegra fren ve bir kaç parça için kontrol ettim,belli başlı ürünlerde evanscycles'in fiyatları daha uygun.Kontrol ederseniz sizin için de faydalı olabilir.Kısacası,bike component'in vergi indirimi biraz da böyle bir algı yaratıp yurtdışı satışlarını arttırmaya yönelik olabilir.Ama yine de oradan alışveriş yapıyor ve ciddi indirimli ürünlere raslıyorsanız paylaşmanızda fayda var.

Scudo

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
Arkadaslar ben de Wıggle dan alısverıs yapmıstım.Ayın 26 dan berı gumrukten gecmemıs gozukuyor.Herhalde black fridayden dolayı olsa gerek . 26/11/2014 11:36 Delivery Agent - ATATURK HAVA LIMANI…+ Awaiting Customs clearance
26/11/2014 9:03 ISTANBUL ULUSLARARASI POSTA ISLEME…+ Received in destination country

fatihtemizer

Daimi Üye
Tepki
156
Bisiklet
Specialized
Ben bu siteden bisiklet aldım.Sorun olmadı.Sadece yanlış adresten dolayı aldıgım lastikler geri gitmeden yakalamıştım.Adres tamamen yanlış yazılmıştı ve özellikle yazdıgım telefon numaram yazılmamıştı.Böyle bir sıkıntı yasamıştım.PTT den sorgulatın gelmeyen gonderiniz varsa.