Cervelo r5 kadroset kazandım!

sccetin

SCC
Yönetici
Tepki
5.638
İsim
Serhat C
Bildiğiniz gibi Strava'da bazı challenge'larda ödüller oluyor. Daha önce çok güzel bir Gore Shakedry ceket kazanmıştım. Bu ceket elimde olmasa bu başlığa hayatta inanmazdım :)

Mayıs ayının sonlarında Cervelo'nun düzenlediğinde ise 1 günde 3300 metre tırmanarak çekilişe katıldıktan sonra kazanabileceğiniz bir 4000$ değerinde R5 kadroset vardı: (link)

upload_2018-6-21_14-44-18.png

Yalnız, başvururken okuduğum kurallarda ABD ya da Kanada vatandaşı olmak gerektiğini görmüştüm. Nasıl olsa çıkmaz, Amerika'daki bir arkadaşımın adını yazayım bari diyip isim soyisim kısmına arkadaşımın adını, e-posta adresine ise kendi e-posta adresimi yazdım: (link)

Bundan 5 gün önce 16 Haziran'da aşağıdaki gibi bir e-posta aldım. Gözlerime inanamadım. Özeti şu: Eğer ekteki formu doldurup şartları karşıladığımı kanıtlayabilirsem kazanan benim...

R5.PNG

Hemen öncelikle adını kullandığım arkadaşımla iletişime geçtim çünkü 5 gün içerisinde doldurmam gereken 5 sayfalık belge gerçekten oldukça ciddi ve bağlayıcı olan, kadronun vergisini ödeyeceğimizi taahhüt ettiğimizi belirttiğinden dolayı sosyal güvenlik numarası (bizim TC no gibi), işveren bilgileri vs istiyordu.

Arkadaşım, bu e-postayı gönderen aracı firmanın güvenilirliğinden emin olduktan sonra bilgileri benimle paylaştı ve az önce formu son gününde doldurup gönderdim.

Bundan sonra süreç nasıl işleyecek sabırsızlıkla bekliyorum...

Scudo

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Vay be tebrikler. 1 günde 3300 metreye nerede tırmandınız?

• Beğen
Tepkiler: sccetin

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.188
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
Hayırlı olsun şimdiden. Umarım sorunsuz teslim alırsınız hediyenizi. Strava'da bu tip çekiliş ve ödüller sıkça oluyor. Bende hediye çeki kazanmıştım 1000 küsür metre tırmanışla (Gidon ve gidon boğazımı değiştirdim) :harika:
Tırmanış her türlü faydalı, kaçınmamak lazım :D

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.986
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
İnnnanılmaz. Hayırlı olsun ne diyelim :D bir günde 3300 metre tırmanabildiğinize göre hakkını vereceğinize inancım tam :harika:

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.015
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun, bende katılmıştım nasip sizeymiş. Her ne kadar birbirimizi tanımasakta forumdaş olduğumuz ve aynı vatanın evladı olduğumuz için inanın bana çıkmış kadar sevindim. Umarım en kısa sürede elinize ulaşır bizimle resimlerini paylaşırsınız :)

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.795
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
Harika! Arada bir Bolu'da da biniyorsunuz sanırım bisikleti yakından görmek isterim. :ssrtcbya:

• Beğen

Taner James

Forum Bağımlısı
Tepki
1.180
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sccetin
Tebrikler, ne yapacaksınız kadroyu aldığınızda ? :)

• Beğen

C.Koc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.085
İsim
Cem
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tebrikler...

• Beğen

ysnakblt

Daimi Üye
Tepki
208
İsim
Yasin Akbulut
Bisiklet
Orbea
tebrik ederim dostum , bugun tura çıkmadan önce stravayı açsammı dedim sonrasında aman boşver zaten gittiğim yolu biliyorum diyerek açmamıştım , bundan sonra kapatmam heralde , kadro efsane bi kadro söze gerek yok :rolleyes::rolleyes:

kaju

Evlenmeyin olm. Ya bisiklet ya ben oluyo.
Tepki
291
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Dahon
Bir günde 3300 mt. Bir günde üç bin üçyüz metre. BİR GÜNDE ÜÇ BİN ÜÇYÜZ METRE. B İ R G Ü N D E Ü Ç B İ N Ü Ç Y Ü Z M E T R E. Birden öyle %5-6-7 direk direk rampaya mı vurdunuz. Yoksa %1-2 tın tın gittinizmi. İlk türse helal olsun.

• Beğen

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Mevzu super cok memnun oldum senin adina. Acaba vergi ne kadar tutacak o kritik, ve buraya nasil getirteceksin ? :)