Cervelo r5 kadroset kazandım!

sccetin

SCC
Başlık
8
Tepki
933
İsim
Serhat C
Bildiğiniz gibi Strava'da bazı challenge'larda ödüller oluyor. Daha önce çok güzel bir Gore Shakedry ceket kazanmıştım. Bu ceket elimde olmasa bu başlığa hayatta inanmazdım :)

Mayıs ayının sonlarında Cervelo'nun düzenlediğinde ise 1 günde 3300 metre tırmanarak çekilişe katıldıktan sonra kazanabileceğiniz bir 4000$ değerinde R5 kadroset vardı:
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

upload_2018-6-21_14-44-18.png

Yalnız, başvururken okuduğum kurallarda ABD ya da Kanada vatandaşı olmak gerektiğini görmüştüm. Nasıl olsa çıkmaz, Amerika'daki bir arkadaşımın adını yazayım bari diyip isim soyisim kısmına arkadaşımın adını, e-posta adresine ise kendi e-posta adresimi yazdım:
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Bundan 5 gün önce 16 Haziran'da aşağıdaki gibi bir e-posta aldım. Gözlerime inanamadım. Özeti şu: Eğer ekteki formu doldurup şartları karşıladığımı kanıtlayabilirsem kazanan benim...

R5.PNG

Hemen öncelikle adını kullandığım arkadaşımla iletişime geçtim çünkü 5 gün içerisinde doldurmam gereken 5 sayfalık belge gerçekten oldukça ciddi ve bağlayıcı olan, kadronun vergisini ödeyeceğimizi taahhüt ettiğimizi belirttiğinden dolayı sosyal güvenlik numarası (bizim TC no gibi), işveren bilgileri vs istiyordu.

Arkadaşım, bu e-postayı gönderen aracı firmanın güvenilirliğinden emin olduktan sonra bilgileri benimle paylaştı ve az önce formu son gününde doldurup gönderdim.

Bundan sonra süreç nasıl işleyecek sabırsızlıkla bekliyorum...

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Başlık
58
Tepki
3.449
Bisiklet
Salcano
Vay be tebrikler. 1 günde 3300 metreye nerede tırmandınız?

• Beğen
Tepkiler: sccetin

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Başlık
15
Tepki
17.439
İsim
Berk Evren
Bisiklet
Scott
Hayırlı olsun şimdiden. Umarım sorunsuz teslim alırsınız hediyenizi. Strava'da bu tip çekiliş ve ödüller sıkça oluyor. Bende hediye çeki kazanmıştım 1000 küsür metre tırmanışla (Gidon ve gidon boğazımı değiştirdim) :harika:
Tırmanış her türlü faydalı, kaçınmamak lazım :D

Bigpatron

Forum Bağımlısı
Başlık
0
Tepki
1.328
İsim
Semih
Bisiklet
Fuji
Hayırlı olsun, bende katılmıştım nasip sizeymiş. Her ne kadar birbirimizi tanımasakta forumdaş olduğumuz ve aynı vatanın evladı olduğumuz için inanın bana çıkmış kadar sevindim. Umarım en kısa sürede elinize ulaşır bizimle resimlerini paylaşırsınız :)

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Başlık
30
Tepki
2.458
Bisiklet
Giant
Harika! Arada bir Bolu'da da biniyorsunuz sanırım bisikleti yakından görmek isterim. :ssrtcbya:

• Beğen

Taner James

Forum Bağımlısı
Başlık
24
Tepki
1.859
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Orbea
@sccetin
Tebrikler, ne yapacaksınız kadroyu aldığınızda ? :)

• Beğen

ysnakblt

Daimi Üye
Başlık
4
Tepki
278
İsim
Yasin Akbulut
Bisiklet
Orbea
tebrik ederim dostum , bugun tura çıkmadan önce stravayı açsammı dedim sonrasında aman boşver zaten gittiğim yolu biliyorum diyerek açmamıştım , bundan sonra kapatmam heralde , kadro efsane bi kadro söze gerek yok :rolleyes::rolleyes:

kaju

Evlenmeyin olm. Ya bisiklet ya ben oluyo.
Başlık
5
Tepki
290
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Dahon
Bir günde 3300 mt. Bir günde üç bin üçyüz metre. BİR GÜNDE ÜÇ BİN ÜÇYÜZ METRE. B İ R G Ü N D E Ü Ç B İ N Ü Ç Y Ü Z M E T R E. Birden öyle %5-6-7 direk direk rampaya mı vurdunuz. Yoksa %1-2 tın tın gittinizmi. İlk türse helal olsun.

• Beğen

mariokaldato

Bir karadelik'te B.İ.M mağazası açmak lazım
Başlık
97
Tepki
28.816
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Mevzu super cok memnun oldum senin adina. Acaba vergi ne kadar tutacak o kritik, ve buraya nasil getirteceksin ? :)

Yukarı Alt