Cep telefonu tavsiyesi

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
Fiyatta etkim yok maalesef satan ben değilim, ben olsam sana hediye ederdim. Ama yurtdışından alabilirsin tabiiki.

Ayrıca kesinlikle önceliği bisiklete ver dostum, telefon nasılsa alınır.

Scudo

HİKMET i.

Aktif Üye
Tepki
63
İsim
Hikmet
Bisiklet
Specialized
Tabi ki hocam yanlış anlamayın size ithafen söylemedim. Çok sağolun hocam Yardım ve öneriniz için teşekkür ederim. Benim de aklımda vardı ne zamandan beri şöyle taş gibi bi telefon almak çünkü normal bir telefonda bisikletten düşüldüğünde paramparça olmaması içten değil. Olmadı yazın para biriktirir öyle alırım telefonu.

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@Çetin ŞAHİNÖZ
Bu telefonu nereden bulabilirim acep??? :kötü::)

chuck_schuldiner

Daimi Üye
Tepki
591
Huawei P9 Lite 2017 şiddetle tavsiye ederim. Bir çok markayı ve hezimeti yaşamış biri olarak kesinlikle Huawei... (Samsung hep aynı belirli bir zaman sonra model farketmeksizin kasma, bellek dolması, belleği boşaltmak için uygulama silinmemesi illa seni root atmaya yönlendirmesi akabinde garanti dışına çıkması vs gibi sorunlar baş gösteriyor, Sony Xperia serisi ekranın camının kasadan ayrılması, sesinin azlığı, yandan ufak kapakları olanların kapaklarının kopması, teknik servisinin berbat derecede kötü olması adeta süründürmesi vs. vs. vs. Bunlar bir kaçı :))

Iphone hiç denemedim hiç gücüm yetmedi almaya. O yüzden IOS işletim sistemli telefon modellerini yazmadım.

MuratCan59

Üye
Tepki
13
İsim
Murat Can Çetinkaya
Bisiklet
b'Twin
@MaDDoX

Flash Farkı :( Nerden Nereye...

Yusuf !!WOW!!

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
İsim
Yusuf
P8 Lite kullanıyorum bundan önce S4 vardı.

Samsungun aşırı gereksiz uygulamalarıyla 16 gb lik belleğinin 11 gb si fabrikadan dolu geliyordu. Huaweide 5.49 gb dolu olarak geliyor. En takıldığım konu bu olduğu için direk bundan başladım.
S4de bir sürü bence gereksiz sensör var. Yok ekrana dokunmayıp havada gezdirince bir şeyler olur, telefona baktıkça ekran kapanmaz vs. gibi. Sensörler bozulunca bu sefer ekran kendi kendine dokunmaya başlıyordu. Sensörleri kapatınca olay çözülüyordu. Felaket ısınıyordu. Hoparlörü arka kapaktaydı, çoğu zaman sesi kısık çıkıyordu. Ama şekil olarak vs. güzeldi.

P8 Lite dümdüz telefon. Öyle çok havalı özellikleri yok. Tasarım köşeli. Kalas. Hoparlörü sarj portunun yanında, hoparlörün tıkanma ihtimali yok. Cebinize başaşağı koyduğunuzda sesini duymamak zor. Sesi S4 den daha fazla bu arada. Isınma Olmuyor. 3310 modu dediğim bir olay var. Ultra Pil modu diye geçiyor, belki diğer markalarda da vardır. Sadece arama ve mesajlaşma için kulanabiliyorsunuz. Bu modda çok uzun süre kullanılıyor. Arka planda hiç bir uygulamayı, siz izin vermedikçe çalışır vaziyette bırakmıyor. Sırf bu özellik de çok iyi bence. P8 Lite nin kötü yanı ekran parlaklığını evden çıkmadan önce fullemezseniz, dışarıda ekranı okuyamazsınız. Hiç uğraşmayın :komik:

Performans konusuna girmeyeceğim. Çünkü telefondan oyun oynamayı sevmiyorum. Ama ikisinde de sıkıntılı durumlar olmuyordu.

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
Başka bir güzel yanı telefona harici 2.5 taşınabilir disk bağlayıp içinden film izleyebiliyorsunuz.
Mouse klavye bile bağlanıyor ve otg kablosu ile başka telefon ve tabletleri şarj edebiliyorsunuz. ama beni en çok parmak izi okuyucu mutlu etti.şifre falan uğraşmadan inanılmaz hızlı okuyor. elinizin her parmağını ve çeşitli şekilerde okutabiliyorsunuz..

• Beğen
Tepkiler: EYasin