Cep telefonu tavsiyesi

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.010
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
@Servet Gungoren
K790i kalınlığından şikayet etmeyecekseniz alınır mükemmel kamerası var . Özellikle fotoğraf konusunda çok mükemmel video çekimi berbat . Biz 4-5 sene kullandık . Alırsanız elimde yazılım yükleme ile alakalı birçok dosyası var yardımcı olurum . Çökme vs durumunda

@Rip
Beğen butonuna bastım o zaman tuşlu telefondan giriyorum neyse yeniden sayfa yüklendi bir de ne göreyim bu mesajı beğenmek istemiyorum diyor altından harbiden beğenmek istemiyor musunuz ? Yazıyor ilerleyen günlerde bir konu açıp fotoğrafını atacağım

Hocam temiz Nokia X2-00 alın wp çalıştırır çift stero hoparlör anakarta entegreli antenli radyo tabi kulaklık gibi bir anten ihtiyacı yok . Alırsanız haber edin telefonu uçuralım

• Beğen
Tepkiler: The Best
Scudo

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@Çetin ŞAHİNÖZ fiyat ne dayanıklı mı telefon babamın işi toz topraklı yerlerde de

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.010
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
@Owlknife
Cat S60 öneririm sırf bu tıp işlerde kullanılması için yapıldı

The Best

Aktif Üye
Tepki
47
İsim
Ali Girişken
Bisiklet
Bianchi
@MAERKEK
Hocam cat pahalı . Alsin bir Nokia 105 2017 ragar etsin kırılmaz bozulmaz

Bende Nokia 6 var tam günlük bisiklet turları için fotoğraf ve müzik için rahatça kullanabilirsiniz.

#nokia

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
CAT 60 ın donanım özellikleri düşük
(link) burada 4 ram 64 gb hafıza 13mp kamera parmakizi otg bir telefondan bahsediyoruz

• Beğen
Tepkiler: EYasin ve MAERKEK

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.010
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
@Çetin ŞAHİNÖZ
Tozlu şartlar falan deyince birden aklıma geldi yazayım dedim . Kabul ediyorum mesajı tam okumadım .

Fireblade

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
Cube
@Saburié babama aldık, şiddetle tavsiye edebilirim. Ne idiği belirsiz markaların sar değerleri çok yüksek oluyor, Xiaomi'de bu değerler gayet normal.

historiyst

Pedalşör ;)
Tepki
1.014
İsim
Murat Hoca
Bisiklet
Giant
(link) de konu açılmış sonuç ne oldu acep ? :kptmya:

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

Saburié

Always do FAVORS Never take ORDERS
Tepki
443
İsim
Burhan Has
Bisiklet
Bianchi
@Fireblade (link) İPHONE modellerinden daha az SAR a sahip.

@The Best niçin ?

• Beğen
Tepkiler: Fireblade

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
@Kunget Dostum aynen haklısın ama biz bisikletseverlere öyle çok kibar telefon gelmez, icabında savunma malzemesi olarak da kullanılabilmeli.
Bu arada aklıma geldi bu cihazda çift uydu desteği var. Yani 1 m hassasiyet ile konum buluyor. Telefonunda gps destekli uygulama kullananlara çok yararlı olabilir.
1 m hassasiyet bugün neredeyse askeri standartlara yakın.71rNNU00qTL._SL1200_.jpg

Kunget

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Emre
Bisiklet
b'Twin
@Çetin ŞAHİNÖZ aynen öyle ucuz bir telefonum vardı umrumda değildi şimdi değiştirince aklım gidiyor bi şey olucak diye :D

Tepki
59
İsim
Serdar
Bisiklet
Mosso
vestel z20 temmuzda piyasada, xiaomi mi max 3 agustosta piyasada biraz büyük ama 6.99'' telefon

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.986
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@serdar4646
6.99 zaten tablet oluyor. 6" Sony Xperia xa ultra kullanıcı olarak kimseye 5ten büyük önermiyorum. (ellerim de büyüktür ona rağmen)

• Beğen
Tepkiler: Serdal Apardım

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar Android 8(oreo)i kullanabileceğim 500tl altı telefon arıyorum ne tavsiye edebilirsiniz acaba? Telefona fazla para verme lüksüne sahip olmadığım için söylüyorum

HİKMET i.

Aktif Üye
Tepki
63
İsim
Hikmet
Bisiklet
Specialized
@(link) Hocam Selamun Aleyküm.3yıldır 80 tl ye aldığım tuşlu telefonu kullanmaktayım artık tuşları işlev görmüyor bende böyle bir tane sağlam telefon arayışı içindeydim ve android telefonlara o kadar para vermekte istemiyorum. bu telefonun fiyatı nedir? Cat'i anımsatıyor biraz.Bu önerdiğiniz modelin dayanıklılığı nasıl?

Özellikle benim için şarj önemli hocam şarjı kaç gün dayanıyor

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
@Hikmetbyz Dostum bu telefonun özellikleri cat den çok üstün.5 metre suda 30 dakika kalabiliyor IP68 koruma sınıfı var netten bakabilirsin
ekran gorilla class, ayrıca kendi özel ekran koruyucusu ile geliyor. sana bir link vereyim. Buradan taksitli ve güvenceli alabilirsin. kendim o kadar memnunum ki oğluma alacağım ikma ettim i phone istiyordu. 3000-4000 tl telefonlara vermeye bende kıyamıyorum yazık bir ekranı kırılıyor hadi bir yarısı kadar para daha.
pardon şarjı sormuşsun atlamışım benim wifi bluetooth ve 4g sürekli açık 2.5 gün gidiyor şarj.

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: Kızılçam

HİKMET i.

Aktif Üye
Tepki
63
İsim
Hikmet
Bisiklet
Specialized
Bilgiler için çok teşekkür ederim hocam şık bir telefon fakat fiyatta aşağı çekmek mümkün mü?

(link) Yurt dışında ki bu sitede 500 civarı keşke bu fiyata alabilsem Türkiye de şahane olur bütçem kısıtlı hocam bisiklette alacağım için mlsf Türkiye fiyatı bana biraz fazla