cembio markasını duydunuz mu?

Scudo

canobjk

Üye
Tepki
0
@çağatay_çankaya

cembio 2006 da değişimini kanıtladı 2007 model cembio ları bekleyin

özellikle downhill olarak 2007 DAKOTA MTB olarak EVOLOTION

Aynı mesajı defalarca yazmayalım,diğerleri silindi

Tuğrul

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
@canobjk

kanıtladığı bişey yok demirden alaminyum kadroya geçer en fazla:D
bak diğer markalar karbon kadrolarını piyasaya sürüyor

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Cembio Downhill mi yapacak? Görüntü olarak mı yoksa gerçek bir downhill mi?
Mesela gerçek bir downhill örneği verelim, daha sonra 2007 Dakota ile karşılaştırırız.
http://www.fullcycles.com/images/yeti-303.jpg

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Ben beklemiyorum, ne üreteceklerini zannediyoruz ki?

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Aynen katılıyorum, benim Mountain-Cat'i ikiye kesip arasına demir yay koysak Cembio'nun yapacağı en iyi downhill kadar olur. :D

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
çok kötü bir marka olduğunu biliyorum

cemali74

Üye
Tepki
0
cok ilginc ve pesin hukumlu yorumlar yaptiginizin farkinda misiniz?
bisiklet alak icin arastirmalara baslayinca bu siteyi buldum ve buyuk umutla uye oldum.
fakat burda gozume carpan en onemli sey ise tamamen marka uzerine yogunlasildigi...marka elbet kaliteyi belirtmede onemli unsur..ama bu kadar marka fanatik olmak niye?cembio bisiklet icin istanbul merkezini arayip bilgi almistim.son derece nazik ve guzel cevaplar aldim.ve de sevindim turkiye de bisiklet konsunda ciddi yatirimlari olan yerli bi firmamiz var diye.

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
@cemali74

iyi güzelde o nezaketli davranışları bisikleti satarken değil, sattıktan sonra göstereceklermi önemli olan bu. evet marka fanatikliği biraz var ama her arkadaş aldığı üründen ve satış sonrası verilen hizmetten memnun olduğu için aldığı ürünün arkasında duruyor.
cembio da nedir? bu yatırımları biz neden göremiyoruz?
burada ki arkadaşların yorumlarını dikkate almazda cembio alırsan veya falanca garantisi olmayan yada sözde garanti veriyoruz diyen bir marka model herneyse bir bisiklet alırsan, herhangi bir sorunla karşılaşırsan işte ozaman anlarsın bu forumun önemini.

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
@cemali74

Bence peşin hükümlü yorum senin ki olmuş.

Araştırma yapıyorsun ama burada ki tecrübeli insanların yorumlarını cembio diye bir marka yüzünden görmezden geliyorsun. Buda ilginç bir yaklaşım olmuş. Burada kimse bir markayı karalamaya çalışmıyor. Sadece insanların verdiği paranın karşılığını almasını istiyorlar. Buradan verilen tavsiyelere göre bir bisiklet alırsan inan ki pişman olmazsın. Ben öyle yaptım ve bundan iyisi olmazdı diyorum.

jerry_f

Daimi Üye
Tepki
79
ewet,wagnar haklı..bu siteyi görene kadar sokakta bianchilerden,cembiolardan başka bisiklet görmüyodum..nezmanki bu siteye dahil opldum we bilgim olmaya başladı,etraftakileri incelemeye de başladım:) we çok şükür iyi denebilcek bi bisiklete kavuştum:)
dün sürekli olarak duyudugm we beni çılgına çeviren,tura çıktıgm ark.ları seferber edip anlamaya çalıştıgım,nerden aldım bu bisikleti yaw sorularını kendime sormama neden olan sesin,tekere çarpan kilit anahtarı oldugunu gördügmüsde,bi kes daha iyiki tavsiyelere uymuşum diyip,ohhh çektim:)

Un0

Üye
Tepki
3
cembio kullanıyorum gerçi cembioluktan biraz çktı boyamalrla fln ama güzel bisiklet kaliteli yani dagılmadı :) idare ediyor ..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bu markanın açılımı Cem Bisiklet Aş . Falan mı ne.

Cenix de Cenk Bisiklet Aş... Öyle Bişey

emre-mete

Üye
Tepki
0
Sadece kışı geçirmek için, yani yaza kadar iyi bir bisiklet alabilmek için ikinci el bi cembio almayı düşünüyorum. Bir de açıkçası alacağım iyi marka bir bisikleti de çaldırmaktan korkuyorum. Yurtta kaldığım için bisikletler dışarıda duruyor. Alayım mı acaba bu cembio'yu? Biliyorum, hatta bizzat gördüm pek hoş bi bisiklet değil ama durum bu. yorum?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@emre-mete

ona hiç para verme zaten yaza kadar bisiklete binecekisinki kışta kaç kere dinecen bisiklete.ona vereceğin parayı biriktir hem çöpe para atmamş olursun birde bisikeltini dışarıda tutmaktan korkuyomuşsun e yanına al yada şu U kilitlerden al bisikeltini o gün birdaha kullanmayacaksan ve içinde tedirginlik varsa U kilit ile bağla onların açılması biraz zordur;)