Çayyolu Perşembe Akşamı Bisikletçileri | Ankara

Tepki
67
Herkese selamlar. Bir süre sonra aranıza bende katılmak istiyorum (yaklaşık 2-3 hafta içinde). Gidilen mesafeyi, tempoyu belirtebilirmisiniz acaba. Yaklaşık 10 senedir bisiklet kullanmıyorum, sizi yavaşlatmak istemem.
Herkese saygılar, sevgiler..

Scudo
Tepki
67
@Barkın Kenan

Kış zamanı kaptım nezleyi :( Umarım 2-3 haftaya toparlarım havalarda biraz düzelse fena olmaz :) Hazır olduğunuz zaman birlikte katılalım perşembe akşamı bisikletcilerine mail adresim erktuf@gmail.com haberleşelim iyi günler..

Barkın Kenan

Forum Demirbaşı
Tepki
54
Öncelikle geçmiş olsun. Sizin de dediğiniz gibi şu sıralar havalar pek müsait değil, bunun yanında bisikletimi almama da henüz 2-3 hafta var, zaten 2-3 hafta dememin sebebi de buydu. Ancak bisikletimi alır almaz katılabiliriz, mail adresinizi ekledim, barkinkenan@hot..

Adil

Aktif Üye
Tepki
113
eee havalar düzeldi, hadi gelmiyor musunuz? :) perşembe akşamları performans turları değildir, yavaş yavaş sohbet eşliğinde turluyoruz.

Tepki
20
İsim
Gökmen Şenova
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar bu PAB'ın güvenparkta buluşanları vardı o grup ne oldu acaba ? Facebookda arattım bulamadım, devam ediyormu bilgisi olan varmı acaba

Saikou

Forum Demirbaşı
Tepki
336
İsim
Ali B
Bisiklet
Scott
Hkrt gibi olacak ama bu grup hala aktif mi?

gokberk88

Daimi Üye
Tepki
211
İsim
gökberk
Bisiklet
Mosso
aktif

facebook dan aratırsanız bulabilirsiniz

tameryc

Aktif Üye
Tepki
207
İsim
Tamer
Bisiklet
Scott
@Saikou Aktiftir Ali bey, havalar soğuk diye etkinliği öncesinde Fırıncı Orhanda buluşup sohbet muhabbet şeklinde devam ettirdik, sonrasında ise o mekan çok erken kapattığı için Leman Kültürde buluşuyoruz. Yakında perşembe akşamı sürüşlerine tekrardan başlayacağız.

Saikou

Forum Demirbaşı
Tepki
336
İsim
Ali B
Bisiklet
Scott
@tameryc Tesekkurler. Benim gibi facebook kullanmayanlar icin baslayinca buradan da duyurulari yapabilir misiniz?

Rotalar nasil oluyordu genelde?

omertkkn

Üye
Tepki
2
İsim
Orçun Mert
Bisiklet
Salcano
Aktifse ben ve bir arkadaşım katılmak isteriz. Uzun zamandır bir grup arıyordum sonunda bisikletforum sayesinde bulabildim :)

Facebook sayfasının bağlantısını buradan paylaşmanız mümkün mü acaba aradım fakat bulamadım.

tameryc

Aktif Üye
Tepki
207
İsim
Tamer
Bisiklet
Scott
Biz hafta içi hemen her akşam çıkıyoruz. Cumartesi-Pazar günleri genelde biraz daha hızlı turlar yapıyoruz ama yakın zamanda gezi turlarına tekrardan başlayacağız.

aknorl

Daimi Üye
Tepki
848
İsim
akın oral
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@tameryc
Akşam rotası nerelerden geçer ve saat kaçta. Belki takılırım peşinize....

tameryc

Aktif Üye
Tepki
207
İsim
Tamer
Bisiklet
Scott
@aknorl Yaşamkentten yola çıkıyoruz Koru Mesa dan ve Ümitköy köprüsünün ordan katılacak arkadaşları alıp Aşti, Armada, Tepe Prime veya AOÇ yapıp geri dönüyoruz hafta içi akşamları. Tavsiye olursa farklı rotalarıda değerlendirebiliriz.