Çatalhöyük gezi filmimiz..

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
468
Bisiklet
Scott
mesut abi eline sağlık cok güzel olmuş
her zaman olduğu gibi eline sağlık
sorduğun sorunun cevabı hz ibrahim olabilirmi yanlışsa cevabı söyleme s.a

Scudo

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
gezı cok guzel olmus ama ben teessuflerımı sunuyorum bı gezıye katılmadık fılm cekmıssınız hemen bende kendımı gostermek ıstıyordum :D

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
468
Bisiklet
Scott
gecti o canım çatalhöyükte biraz zor gösterirsin kendini önümüzdeki maçlara bakarsın artık

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@sercangedik

takma kafana, hem hava fena soğuktu..
çok üşürdün.. üstelik dede yiyecek olarak bu sefer sadece ve yalnızca tahinli poğaça ve kuru kayısı getirmişti.. yani pek çeşit de yoktu vesaire vesaire..:p

hem sen; bisikleti, futbolla aldattığın için daha sonra hesap vereceksin:cool: ,
hem suçlu hem güçlü olmayalım lütfen.. cezan ise ilk gezimizdeki videoda tüm seslendirmeleri sen yapacan:eek: :eek: ;)

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Üstadım yüreğinize saglık,tek kelime ile mükemmel olmuş.Bu güzel ve verimli kültürel gezilerinizi daha renkli nasıl kılabilirim yarışı içerisinde iken,inanılmaz güzel sunularla bizleri buluşturuyorsunuz.Umarım uzun soluklu ve güzel çekimlerle bizleri karşılaştırırsınız.Dedemizin içten anlatımına mest oldum,kendisine şükranlarımı sunuyorum.

'''Sihirli kelime:Sevmek sevmek sevmek ve yine sevmek.'''

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@candede

Güzel dilekleriniz için teşekkürler..

bundan sonraki filmlerden birisinin KOMEDİ olması için gerekli fizibilite çalışmalarına başladım... Esprileri, bu konuda profesyonel bir arkadaşım yazacak... Ben de montaj ve dublaj yapacam:D falan filan..;)

fangornents

Aktif Üye
Tepki
84
Mesut abi, yine farklı ve enfes bir görsel şölen. Devamını 4 gözle bekliyoruz.
Tekrar tekrar teşekkürler

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@fangornents

Teşekkürler Hakan cım.

Not: Teşekkür butonum kayboldu, mausumum sol tuşu yerine klavyenin bissürü tuşuna kullanarak teşekkür yazmak durumundayım. Anlayamadım bu durumu.. Selamlar.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Oyy oyy oyy Mesut Abi ne kadar güzel bir çalışma. Hayranlıkla izledim. Ellerinize ayaklarınıza sağlık.
Çatalhöyük hakkında daha önceden çok kitap okumuştum. Şimdi Videosunu izlemek beni çok sevindirdi. Sizlere minnettarız...

Sevgiler...

basri

Forum Demirbaşı
Tepki
1.339
İsim
Tuncay Özışık
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Look
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Video çok güzel olmuş, elinize sağlık, ekibe sağlıklı pedallar.

Bu arada, "kafada kek gibi durmayan kask" olayında bir gelişme oldu mu? :)

vagus

Üye
Tepki
38
mesut bey güzel paylaşım için teşekkürler.

bu devrimci bir hareket ve artık forum başlığı şöyle olmalı:Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri - Fotoğrafları ve videoları

bizleri böyle şımartın bakalım ,bunlar bir süre sonra sizin göreviniz halini alacak :)

sağlık ve mutluluk dileklerim ile

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Serkan Taşdelen
Bizden de sevgiler Serkan cım. Beğendiğine çok sevindim..

@basri
Selamlar Basri bey.. Aslında gelişme olup olmadığı en son videoda kafamda görünen tas veya karpuz resminden belli. Ancak, bu konuda çalışma yapmadım da değil. Düzenli olarak ata binen bir arkadaşım var onunla konuştum.
Jokey kasklarının(şapkalarının) bisikletçilerinki gibi koruyucu özelliği pek yok. sanırım bunun birkaç sebebi var.
1. atlar genelde çayırlık yerlerde koştuğundan jokey de düşerse otların üstüne düşüyor
2. atdan düşeninki spor kazası gibi oluyor, bisikletten düşenin ki trafik kazası gibi oluyor(yani çok daha kötü)
3. atlar bisikletlerden daha estetik olduğu için jokeylerin kaskının da bizimkilerden daha estetik duruyor.
4. bu madde daha aklıma gelmedi.. sonra yazsam olmaz mı

@vagus

teşekkürler nervus vagus,
kendi başıma iş açtığımın farkındayım. ama çok video hazırlamaktan çok keyif alıyorum..

Hakan Kayisligil

Aktif Üye
Tepki
183
Mesut hocam selam,

Harika fotoğraflardan sonra ,şimdide harika çekimler.
(demeki internet bağlantı hızını arttırmanın zamanı gelmiş;) )

Hocam daha öncede yazmıştım ,yine tekrarlıyorum
Konya ve çevresini sayende daha fazla sever olduk.

Birde unutmadan,
Bu (link)geçen hafta, haylaz kuçuların seni şaşırtıp ,bir daha düşmene sebebiyet vermemeleri açısından

Hakan KAYIŞLIGİL

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Hakan Kayisligil

Valla Hakan hocam, seninle birlikte yaptığımız o rüya kadar güzel bir haftalık trans toros gezisinden sonra senin herhangi bir mesajını nerde okusam okuyayım sanki bir öz kardeşimi görmüş kadar seviniyorum.. nasıl oldu da kendini bu kadar sevdirmeyi başarabildin, ben de tam anlamış değilim ancak tahminim o dur ki, gerçek dostlukların yaşandığı ortamlarda gönülden gönüle bir köprü oluyor demek ki..:)
maaşallahın için de çok teşekkürler.

haaa unutmadan Hakan hocam aşağıdaki linkte de benim film yapımcılığı ile ilgili bir denemem daha var.. bir göz atıver vaktin varsa.. bakalım beğenecekmisin
(link)

sayfanın en başında jenerik filminin girişi var.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@edi55

Kendimizi aşabiliyorsak ne mutlu bize...
güzel yorumlarınız için çok teşekkürler sayın ediyle büdü..:)

not:Esprimi mazur görün lütfen, sıcacık mesajınız karşısında kendimi tutamadım, keyiften çıkıverdi ağzımdan büdü lafı.. :eek:

Hakan Kayisligil

Aktif Üye
Tepki
183
@Mesut Girgiç

Mesut hocam senin gönül zenginliğin içersinde bir yer bulduysak ne mutlu,

MEVLÂNA CELALEDDİN_İ RUMİ şöyle buyurmuş
''Her dil, gönlün perdesidir.
Perde kımıldadı mı, sırlara ulaşılır.''

Hocam film yapımcılığın ile ilgili çalışmaya bittim .
(link)
Ağzından alev çıkartan pardon buhar çıkartan iron:eek: , Fondaki şarkı:003: , diğer ıronlar:p ..

Hocam sözü şöyle bağlıyorum,
ruble dişli oranını tutmasada olabilir , yeterki gönül dişli oranı yakın olsun;)

Hakan KAYIŞLIGİL