Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

Scudo
Tepki
7
İsim
Sercan
Bisiklet
Carraro
@Ali atıcı
1150 Tl'ye aldım 9 taksit yaptılar Ali Bey.

T. Süren

Üye
Tepki
11
Bisiklet
Carraro
Ben de dün itibariyle geçen yıl bursa da olan sonuncusunu yarım saatle kaçırdığım carraro sportive 225'imi üzerinde karşılaştığım küçük süpriz michelin lastiklerle ve bayıldığım gri yeşil rengiyle almış bulunuyorum. . Herkes gönlündeki bisiklete kavuşur umarım..

http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/02/09/c3e88083d5aaa57c63b4ccf4b1fbf18b.jpg

http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/02/09/a35086d18d4049e4851316485ed4eb65.jpg

Kask, km saati, ön arka aydınlatma önerilerinizi f/p olarak bekliyorum :)

alierkanimrek

Forum Demirbaşı
Tepki
339
Bisiklet
Carraro
Bu modellerin ağırlıkları ne kadar acaba? tartma imkanınız var mı arkadaşlar?

Tepki
7
Sercan teşekkürederim cevabın için bizde aldık geçen hafta 1200 tl peşin fakat 2015 model hayırlısı güle güle kullanmanız dileğiyle

Tepki
7
İsim
Sercan
Bisiklet
Carraro
Ali Bey hayırlı olsun güzel bi fiyata almışsınız, iyi günlerde kullanın :)

nepantes

Üye
Tepki
21
İsim
HASAN
Bisiklet
Salcano
@Sercan ÖZcan
Internetten mi aldiniz yoksa bayi vb yerden mi acaba iletişim bilgilerini paylasmaniz mumkun mu

volkan Öz

Forum Demirbaşı
Tepki
586
Bisiklet
Specialized
@musaytemir

Hayırlı olsun.2015 modelinde bu renk varmı.Benim bildiğim 2014 te bu renk.Aynısı bende var.Sele aşağıya bakıyor ayarlarsan iyi olur.

Altınbaşak

Daimi Üye
Tepki
125
İsim
Mehmet
Bisiklet
Carraro
yeni bisiklet alan arkadaşların bisikletleri hayırlı olsun
bol pedallar...
@alierkanimrek
geçmiş sayfalarda paylaşılmıştı.
yanlış hatırlamıyorsam 225 hidrolik olduğu için 14.8 civarındaydı.224 de 13 civarı olması gerekiyor.

B

BF Okuru

Misafir
Herkese merhaba,

Aranızda yeniyim adım Atilay, yakın zaman içinde Fransa'ya yapacağım seyahatte Lapierre Shaper 900 ya da 500 modellerinden birisini forumda açtığım konu neticesinde almaya kesin karar vermiştim ancak sonrasında sizin ve birçok kişinin yorumlarını, fiyat/performans değerlendirmelerini ve sizin Carraro Sportive serisindeki memnuniyeti görünce imkanım olmasına rağmen Lapierre Shaper 900 ya da 500 için o kadar fazla para vermeyip (Birisi 1700 - 1800 Euro civarı, diğeri 600-800 Euro Civarı) Carraro Sportive 227 almaya karar verdim. Günlük 20 -25 km civarı evime yakın mesafelere (Spora, Ofise, Avm, Starbucks, vs..) kullanmak için bisiklet arıyordum, amacıma yönelik kullanım için çok paralar verip çok pahalı bisiklet almak mantıksız geldi. Çünkü görüyorum ki sizler çok rahat bir şekilde bu bisikleti günlük kullanıyorsunuz. Bu kararım sonucunda iki gün önce mavi renkte Carraro Sportive 227 2015 modelini 1300 TL'ye 9 taksit ile almış bulunmaktayım. Buraya ilk bisiklet için konu açtığımda kafamda 2000 TL limit vardı, tabiki bunu son çare olarak 5000 Tl'ye çıkarabilirdim ama bana sanki benim kullanım amacım için boş yere israf gibi gelmişti ve haklıymışım sanırım. Bisiklet konusunda yeniyim ve çok bilgi sahibi değilim ama bu bisikleti denediğimde özellikle yokuş çıkışlarında inanılmaz rahat ettiğimi söyleyebilirim ve bu sebepten dolayı sizlere sadece bir sorum olacak beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim. Carraro Sportive 227 2015 modelinin pedallı ya da pedalsız ağırlığını net olarak bileniniz var mı? Hepinize Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü başlığı altında düşüncelerinizi paylaştığınız ve benim gibi ilk kez şehir bisikleti alacak kişilere doğru yol gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

Saygılar.

Tepki
7
İsim
Sercan
Bisiklet
Carraro
28*1.5 iç çap 635mm schwalbe marthon lastikler carraro sportive 227'ye uygun mudur? (diye sorayım demiştim ama 622 tabi bizim çaplar netten katalogdan baktım bisiklet yanımda olmayınca :)) ben kendi kendime cevap vereyim silemedim mesajı :)) )))

• Beğen
Tepkiler: Gökhan BİROL

ragyu

Üye
Tepki
0
İsim
Çetin Ç.
Bisiklet
Carraro
kafayı yiyecem arkadaşlar araştırmaktan beynim sulandı.
1000-1500 arası ne önerirsiniz?
carraro 300 (ayrıca 2.el 1000tl ye de buldum temiz.)
carroro 227
sedona 345
merida crossway 100
ghost corss 1800

lütfen yorumlarınızı esirgemeyiniz :)

kilitlenebilir maşaş mı değil mi?
v fren mi hidrolik fren mi?

Tepki
7
İsim
Sercan
Bisiklet
Carraro
Ben de çok araştrdım hatta 3 hafta her boş zamanımda sedona carraro merida ghost arasında gittim geldim forumda sordum, profsynel arkadaşlarla konuştum, hemen hemen aynı durumları yaşadım seninle :) Carraro sportive 227 aldım en sonunda gayet de memnunum açıkçası fiyat ve performans-malzeme olarak baktığında en uygunu carraro. Kadro konusunda şu çok iyi bu çok iyi gibi yorumlar aldım hep ama bence yeni başlayan biri için kadro farkı pek söz konusu değil üstelik bu markaların arasındaki farklar da at ile deve değil yani şunu diyorum carraro da diğer markalar da uygun bi seçim olur zamanla zaten parça almaya memnun olmadığın parçaları değiştirmeye başlayacaksın :)Gidondan Kilitlenebilir maşa var carraroda fakat açıkçası ben neredeyse unuttum gibi bişey çok öenmli olduğunu düşünmüyorum. V fren konusu bende çok sordum :) genelde "v fren söküp takmada kolaylık değişimde kolaylık gibi faktörleri var fakat hidrolik disk fren de güvenli üstelik çok da başarılı " şeklinde yorumlar aldım,ki bugün baktığımda gerçekten hidrolik disk fren gerçekten bana güven veriyor v frende bu güveni seriliği yakalayamadım.Umarım biraz yardımcı olmuştur :)

• Beğen
Tepkiler: Gökhan BİROL

ragyu

Üye
Tepki
0
İsim
Çetin Ç.
Bisiklet
Carraro
Teşekkür ederim yardımcı oldunuz tabiki.
carraro 227 benimde sıfır alacaksam ilk düşündüğüm modellerden.
Sizce 1000tl ye 4-5 aylık carraro 330 mu almak mantıklı yoksa sıfır carraro 227 mi?