Carraro markası hakkında...

ABC ABC

Üye
Tepki
26
İsim
Alparslan Güvenç
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar bu firmanın yurtdışı sitesinde olan bisikletlerle Türkiye'de satılan modelleri farklı. Bunun sebebi nedir? Bu markaya güvenebilir miyim? Yaklaşık 2000 liralık Big 1029 modelini almayı düşünüyorum. Sizce verdiğim paranın hakkını verir mi? Dediğim gibi bu model yerine Alman malı olan daha düşük komponentli bir bisiklet alabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Scudo

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
Türkiyedeki Carraro Türk yapımı diye biliyorum. Bianchi gibi oldu. italyan bianchi ve carraro ayrı Türk bianchi ve carraro ayrı. Forumda memnun olmayan var mı bilmiyorum o bikletten ama ben olsam Carraroyu alırdım aynı paraya daha düşük özelliklere sahip bir bisiklet alacağıma. Daha iyi bilen forum üyeleri de yardım edicektir sana yakında.

• Beğen
Tepkiler: Budak

skapilar

Üye
Tepki
28
İsim
Serhat
@Alparslan Güvenç bianchi , carraro, whistle hepsi accell bisiklet ürünü, Manisa'da toplanıyor, ghost, lapierre gibi markaları da getiriyor, bisiklet ise üzerindeki donanım sizi uzun süre üzmez.

• Beğen
Tepkiler: ABC ABC

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Sikinti yasamazsin yurtdisi uretim kadro manisada toplaniyo fakat 2000tlye ben ghost giant falan alirim

ABC ABC

Üye
Tepki
26
İsim
Alparslan Güvenç
Bisiklet
Kron
@bagetci bu donanıma sahip yabancı marka bulamadım açıkçası. Yinede 2000 tl ye kadar tavsiyeniz varsa inceleyebilirim.

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Ghost se 3000 donanim cok az daha dusuk ama ben olsam 2000tl civarlarina carraro almam

orcun oguzhan

Daimi Üye
Tepki
153
Bisiklet
Trek
carraro axcell grubun yine aynı grup lapierre ghost gibi markalarında sahibi..kadrolar uzakdogu menşeili manisada boyanıp toplanıyor kalite olarak sorun çıkarmaz garanti konusunda da sorun çıkarmazlar sadece kadrolar biraz agır basabiliyor

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
689
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar bu modeli yakından gören, binen var mı? Beyaz yanaklı lastikleri ve gidon tasarımıyla retro bir model, bayıldım :cool: Bu tarz bisikletlere pony (midilli) deniyormuş yeni öğrendim. Sturmey Archer göbekten 3 vites. Hiçbir fikrim yok göbekten vites oranları nasıl hiç deneyimlemedim ama yokuş çıkılamayacağı kesin tabii. Düz yolda keyifli gezintiler için, cruiser tarzı bir model olmuş. Fiyatı bayaa uçuk malesef :aglyrmngaa:

(link)

Özellikler
Kadro - Çelik 1"
Maşa - Çelik Rijit 1"
Arka Vites - Sturmey Archer Hub Gear 3-V
Arka Dişli - Sturmey Archer 21T
Vites Kolu - Sturmey Archer Revoshift
Fren - Alhonga V-Fren
Lastik - CST 24X2.125
Jant - 24" Çift kat Al. Gümüş 36H
Sele - Selle Royal Rio Plus

x5_1152453601np5.jpg
x5_1152453601smo.jpg
x5_11524536019xm.jpg

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.371
Bisiklet
Scott
@Burcuu kadro yapısı bana pek güven vermedi. Orta göbeğin üst kısmındaki kaynak noktaları orta vadede sorun çıkarmaya aday.