Carraro Flexi 121

ecuadorm

Üye
Tepki
25
@angvil
Gidon ve sele borusu arasina takilan bisikleti duz baglamaya imkan veren demirlersen kullanabilirsiniz. Bayan bisikletleri icin kullaniliyor bu ürünler.
@wenom
Bu konuda bir endişeniz mi var? 21 vitesli tek alternatif su an itibariyle bu iki modelde mevcut flexi 121 ve bianchi folding bike. Ikiside ayni marka catisi altinda oldugu icin tek fark marka isimlendirme. Geri kalan hersey ayni.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo

ecuadorm

Üye
Tepki
25
@caglaru
Rica ederim gule gule kullanin.

fatihy

Daimi Üye
Tepki
277
İsim
Fatih Yağız
Bisiklet
Carraro
@ecuadorm selle royal drifter kullanıyorum çok rahat öneririm

@ecuadorm selle royal drifter kullanıyorum çok rahat öneririm

angvil

Üye
Tepki
13
İsim
ibrahim
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
@ecuadorm

Tam anlayamadım, örnek bir ürün bildiğiniz var mı ?

@Hüseyinz

Merhaba, ben bu ayaklıktan aldım, fakat uymadı. Monte ettiğimde kapalı durumda zincire deyiyor. Ayrıca çok alçak , dönüşlerde yere çarpıyor.
Ben ayrıca ters monte de ettim, kırıldığında bisikletin önüne doğru gelecek şekilde. Bu sefer de pedala deyiyor. Burada arkadaş monte etmiş. Nasıl sorun olmamış anlamadım.

angvil

Üye
Tepki
13
İsim
ibrahim
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
Carraro Flexi 121 in vites katsayılarını excelde hesapladım. Belki fikir sahibi olursunuz. Yeşil renkler kullandığım vitesler. Sarı renkliler katsayı olarak bazen gerektiği için kullanıyorum. Güzel vitestirler. Kırmızı renkler ise çapraza düştüğü için kullanmayı tercih etmediğim vitesler. Zaten bunların katsayılarına benzer muadilleri çok daha uygun yerlerde var.Bu ruble - aynakol ve jant ölçülerine sahip bisikletler için de bu tablo geçerlidir. bianci folding 121 de aynı.flexi121Vites.png

caglaru

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar Flexi 121 için Özceylan Bisiklet'ten 2 adet sele aldım.

Fincan tipi yaylı seleye karar vermiştim ama telefonda istersen başka bir model var aynı fiyata verebilirim dedi. Ben de satıcıya güvenerek sipariş verdim. Dün sipariş verdim bugün elime geçti.

Özceylan Bisiklet'e çok teşekkür ediyorum. Telefonda kargo ücretini hiç konuşmamıştık, gönderici ödemeli yollamışlar. İlgili, verdiği sözü tutan, yardım etmeye çalışan bir satıcı arıyorsanız tavsiye ederim.

Fotoları ekliyorum, kullanmaya başladıktan sonra yine yorum yazarım.

Dosyalar

fde90

Üye
Tepki
6
Arkadaşlar merhaba,
Ben de artık Carraro flexi 121 sahibiyim.
Ancak bir sorum var.
Benim bisikletimde gidon dışa katlanıyor ve katlı halde el arabası gibi sürmeye kalkarken yana doğru açılıyor.
Toplu taşıma kullanırken baya sorun çıkartacak bu durum bana.
Siz de bu sorunu yaşadınız mı? Yaşadıysanız nasıl çözdünüz?
Saygılarımla;

ecuadorm

Üye
Tepki
25
@angvil
Biraz geç farkettim sorunuzu. Kusura bakmayin.
Şöyle bir ürün işinizi görebilir. Net bilgi icin saticiya danismanizda fayda var. Benzer ürün decathlonda da mevcut.

(link)

ecuadorm

Üye
Tepki
25
@fde90
Bir arkadaşımız lastik ile çözdüğünü belirtmişti. Kalın tip paket lastikleri sanırım işinizi görecektir.

sonyaz

Daimi Üye
Tepki
408
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@fde90 katlandıktan sonra ön teker az miktarda havada kalacak şekilde arka teker üzerinde sürmeyi denediniz mi. Bir nevi biraz açılı olacak şekilde

ugurbey

Üye
Tepki
8
İsim
Uğur
Arkadaşlar bu bisikletler ile yani carraro flexi 121 veya bianchi folding bike 21v ile uzun tura çıkılabilir mi. Uzun tura çıkabilmek için bunlara aksesuar bagaj gibi aparatları var mı?

Tepki
8
İsim
Okan
Bisiklet
Bianchi
@ugurbey Merhaba,
Katlanır bisiklettlerle oldukça uzun yol gidenler var. Özellikle Bianchi 21 V görmedim ama Carro flexi 121 kullananlar da bulunuyor (gerçi ikisi de aynı firma olup aynı özelliklere sahip bisikletler). Çok güzel heybe bagajları satın alınabilir.
1 Ay önce aldım Bianchi 21 V aldım fakat bana uzun yollarda yavaş geldi. Bu yüzden satıp tur bisikleti olarak değiştirmeyi düşünüyorum :)

sonyaz

Daimi Üye
Tepki
408
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bidilimkarpuz

Rublenin en küçük dişlisi 14 lü bunu göbek ve rubleyi değiştirerek, hız artırımı yapabilirsin.
linkteki mesajı inceleyebilirsin.

(link)

Tepki
8
İsim
Okan
Bisiklet
Bianchi
@ugurbey bence sıkıntı yaşamazzsınız hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullanın :)