İnceleme Carraro CR Race 052

Max Torque

Forum Bağımlısı
Tepki
800
İsim
Hüseyin Gündoğdu
Bisiklet
Kron
Yeni bisikletin hayırlı olsun :)
Renkler şahane. zaten Mat istiyordun birde mavi hepsi çuk oturmuş. :alkis:

SPD hakkında ki ön yargılarını kaldır berke :). Biz Ümraniye/Çamlıca tarafında kullanıyoruz sorun olmuyor. SPD sadece yarış değil bacaklarını yukarı çekmenede yarıyor,
hem ekstra kas çalıştırıyorsun. hemde daha rahat bir pedallama olanağı oluyor. Sprint yaptığında ayağının pedaldan çıkmaması düşme riskini azaltıyor.

Bisikletine alıştıktan sonra yani Fren mesafesini viraj kabiliyetini öğrendikten sonra SPDye geçmeni öneririm.

Scudo

Ahmet Onur Çakmak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.562
ben her gün sahil yolundan spd'lerle işe gidiyorum berke :) kendini alıştırmanla alakalı. belki iki-üç kere düşersin. alıştığın zaman sorun olmaz. boş alanda alıştır kendini ;)

• Beğen
Tepkiler: Berke

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu yorumlar üzerine ileride alacağım o zaman teşekkürler. ;)

• Beğen
Tepkiler: Max Torque

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Öncelikle hayirli olsun.
Tanitiminiz çok güzel ve ilgilenenler için çok faydali ayrıca teşekkürler.
Ben de kadro boyu ve ağirligi sormak istiyorum ayrıca kadroda boy seçeneği var mi?
Bir de pedallar orijinal mi ?
Tekrar hayirli olsun kazasiz bol pedallar.

• Beğen

A.Aşkar

Forum Demirbaşı
Tepki
311
Bisiklet
Carraro
İncelemen güzel olmuş.Bende Turdan sonra biraz yola geçeyim dedim ilaç gibi geldi:D 1 kaç gün içinde 052 için satış ilanı açıcam.:)

• Beğen

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yusuf'san

Teşekkürler elimden geldiğince genel bir inceleme yapmak istedim. Kadro boyu 54 cm ağırlığını bilmiyorum ölçemedim henüz ancak Tiagra setli bisikletlerin ağırlığı 9-9.5 arasında değişiyor bu da öyle bir şeydir.. 52 54 ve 56 cm seçenekleri mevcut, pedallar orijinal forumda bir kaç kişi daha var bu bisikletten kullanan onların da pedalları aynı sanırım Carraro pedallar içinde veriyor bisikleti bayilere.

coffeeguy

Forum Bağımlısı
Tepki
285
Bisiklet
Lapierre
incelemeniz çok güzel. bisikletiniz hayırlı uğurlu olsun, kaza bela vermesin allah :) bende kısa süre içerisinde ya 032 ya da 052 alacaklar arasındayım alınca görüş bildireceğim elbet. yalnız pedal seti spd yerine kalpiyeli nasıl olur cr serisi için? evde hazır bir set var cr ye takılır mı yoksa spd mi almalı direk?

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Alperen Haner

Teşekkürler, pedal konusu size kalmış nasıl rahat olursa.

• Beğen
Tepkiler: coffeeguy

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
@Alperen Haner

Zaten bu bisikletin üzerinde gelen pedallar kalpiye pedal diye biliyorum ben. Berke kalpiyelerini çıkarıp öyle kullanıyor galiba. ( Yanlışım varsa Berke düzeltirse sevinirim) Spd-sl pedallar performans konusunda baya fayda sağlar. Alışmakta bir süre sıkıntı çekebilirsiniz. Düşüp kalkabilirsiniz ama alışmadan bile faydasını görürsünüz. Ancak kullanmak istemezseniz de sıkıntı yok. Çok performans amacınız yoksa istemiyorsanız kullanmayın.

coffeeguy

Forum Bağımlısı
Tepki
285
Bisiklet
Lapierre
Amac zaten performans yoksa neden spd icin 50-100€ para vereyim ki birde bunun ayakkabisi olacak. Spd ye de aliskindim 3 yildir 4yildir kullanamiyorum bisikleti o yuzden sikinti olabilir spdler. Ev zaten tamirhaneye dondu komsu cocuklari sagolsun olmadi kalpiyeyi onlardan birine hediye edip spd alacagim

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ömer KARAN

Evet abi kalpiye pedallar ile geliyor.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hasan ali Gülmez

Teşekkürler kardeşim ;)

• Beğen
Tepkiler: Hasan ali Gülmez

Yunus Emree

Forum Bağımlısı
Tepki
150
Bisiklet
Sedona
Ghost kovalıyordunuz en son gördüğümde, hayırlı olsun.

• Beğen

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yunus Emree

Evet ancak o bisikletten sipariş veren olmadığı için bulamadık. :D

Yunus Emree

Forum Bağımlısı
Tepki
150
Bisiklet
Sedona
@Berke Kazankaya
Şansa bak yav aranıyor kısmına yazdın mı bilmiyorum ama belki ordan görüp haber verirlerdi:)

• Beğen

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yunus Emree

Problem değil ya Carraro'dan memnunum. :)

• Beğen
Tepkiler: Yunus Emree

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
Guzel inceleme, 1000-2000 kmde yaparsan daha cok inceleme bekleriz bence tek eksik yani lastik inceleme yani olmus oda zaten biraz km yaparsan kendini belli eder luganolarin ben yola tutusunu pek guvenilir bulmadim ozellikle cok kivrimli inislerde tabi lastiklerde 2000 i devirdi ondanda olabilir ilk baslarda daha iyidi ve yagmur performasi hic tatmin etmedi beni cok kayiyor zaten yol bisikleti kayar ama luganolar fazla kayiyor onun disinda guzel inceleme devamini bekleriz :)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: TafLan ve Berke

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Onur Gunes

Teşekkürler Onur, yağmurlu havalarda bisiklet sürmediğim lastiğin ıslak yol performansını bilmiyorum kendi tecrüben varsa aydınlat bizi. :)

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
Valla hic binme zorunlu olmadıkça benden mi kaynakli bilmiyorum ama ozellikle yokus asagi durmak kaymasi filan cok oluyor hatta soyle birsey gecmksti basimdan duz yolda ilerliyorum 20 km hiz var yok ozellikle yavasim sehirici hem hava yagmurlu bir tane arac arkamdan geldi yan tarafta park yeri gum onume bi cikti parka giriyor hic ayna yok tabi bakmadan normalde kuru havada durmasi gereken yerde fren yaptim 20-30 metre yagmur var tabi panikle siktim freni arabnin onune dogru dustum 1-2 metre suruklendim yandaki arabanin yanina kadar adam gaz verse ustumden gecicekti kask vardi ki kafayi kurtardik guzel bkr tecrube oldu yagmurda gerekmedikce cikmam cikar isemde 15 km hizi gecmem ve jantlari hep temizlerim pabuc surturerek :)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi