Canyon Ultimate CF SLX 8.0 - 2015

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@Erdal YILMAZ bisikletiniz harika. Güle güle kullanın. Kazasız belasız pedallamalar. ;)

Scudo

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
evet Erdal abi den kaptım bisikleti ufak bir tur attım :)

cidden çok ama çok güzel bir bisiklet boyasından tutun jantına geometrisine kadar harika canyon bu işi biliyor :)

12030674_10206359462719053_773240455_n.jpg

OsmaniyeRehber

Forum Bağımlısı
Tepki
869
İsim
ibrahim
Bisiklet
b'Twin
Hayırlı olsun. Bu güne kadar kullandığınız bisikletleri yazmışsınız bende bu günlerde bir yarış bisikleti alma arefesindeyim ama bütce sınırlı ( 1000-1600) demem o ki kullandığınız bisikletler arasında üzerindeki setlere göre çok büyük fark oluyor mu ? hız ? sürüş konforu ? dayanıklılık ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@SerkanH

Bahsettiğiniz anahtarın sert plastik malzemeden yapılmış olanı, jant aksesuarları ile beraber geliyor. Teşekkürler. :)

ioalici

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
İbrahim Onur ALICI
Bisiklet
Cube
Erdal bey hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız bıkana kadar kullanın [emoji4] Tekere taş gözlere yaş değmesin [emoji3]

Bu arada kadro boyu nasıl oldu? L almıştınız...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ioalici

Çok teşekkürler. Kadro boyu cuk oturdu denir ya, tam olarak öyle oldu. :D Sadece ufak bir sele ayarı yaptım.

Tepki
169
İsim
Mustafa Z. YILDIZ
Bisiklet
Specialized
Maşallah, kazasız belasız kullanın. Ben de kısmetse Almanya'dan gidip almak niyetindeyim, nasip :)
selamlar...

skywagon

Daimi Üye
Tepki
464
İsim
Cem Kürkcü
Bisiklet
Canyon
Öncelikle kazasız belasız sürüşler dilerim. Maşallah, görüntüsü İzmir'den bile gözlerimi kamaştırdı. Kısmet olursa Aralık ayında Ultimate CF SL 7.0 almayı düşünüyorum Almanya'dan.

İlker_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
600
Bisiklet
Canyon
Merhaba @skywagon ;
Almak istediğiniz bisikleti kullanıyorum kafanızda soru işareti varsa hepsini bir kenara atın şiddetle tavsiye ederim akıcılık ve aerodinamik çok iyi, hayırlısıyla ilk bindiğiniz gün zaten neler demek istediğimi anlarsınız :harika:

Merhaba @Erdal YILMAZ ;
Biraz geç olacak ama bisikletiniz hayırlı olsun güzel günlerde kazasız belasız kullanmanızı dilerim...Mükemmel bir seçim :harika:

erendiz çetiner

Forum Bağımlısı
Tepki
1.074
Bisiklet
Corratec
Maşallah yer uçağı olmuş mübarek :) Kazasız belasız iyi günlerde olsun...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
İyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Herkese yeniden merhaba, mevcut konu varken yeni bir konu açmak istemedim. Bisiklet üzerinde bir kaç değişiklik yaparak, siyah ve beyaz renklerden biraz uzaklaşmak ve pedalları değiştirmek istiyorum.

Gidon bandı beyaz, ancak kir nedeniyle şu an gri oldu diyebilirim. Bu bantı kırmızı ile değişmek planlarım arasında, ancak marka tavsiyesine ihtiyacım var. Islanınca çabuk kuruyan, deri olmasa da o ayarda bir bant arıyorum. Bütçe 50-80 TL arası.

Ve pedallar, pedallar için ayırdığım bütçe maksimum 250 TL civarı. Marka olarak Time Xpresso serisini düşünüyorum, ancak model de karar veremedim.

Önerilere açığım, teşekkürler. :)

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
@Erdal YILMAZ Gidon bandı olarak Lizard-Skins'in tüm ürünleri oldukça tatminkar kalitede. Ben kullanıyorum memnunum.

(link)

Fiyat olarak ise Fizik tercih edilebilinir.

(link)

Fizik parlak gidon bandı ise çok şık duruyor eskiyince bunu takacağım.

http://i60.tinypic.com/1zbcdjm.jpg

Hüseyinin bisikletinden görüntü.

(link)

Xpresso 10 pedal kullanıyorum bana kalırsa tüm serileri oldukça iyi. Serinin en düşük pedalı olan Xpresso 2'yi inceledim o bile bir çok pedaldan üstün özelliklere sahip. Bütçen dahilinde tercih yapabilirsin.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Abi ben kırmızı bandın bu bisikleti bozacağını düşünüyorum.

Yavuz S.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.419
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Erdal YILMAZ paraya bir kere kıyıp 25-30 EUR bandında 2.5 mm kalınlığında Lizard skin marka Gidon bandi almanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Hakikaten başka bir Gidon bandi bir daha kullanmayacaksiniz

Pedal olarak da keo max 2 karbon benim kullandığım oda güzel. Time kullanmadığım için ona bişi diyemem.

• Beğen
Tepkiler: Hamid Asım

irfanyazicitunc

Forum Bağımlısı
Tepki
901
İsim
İrfan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Erdalcim bisikletinin resimlerini ve yorumlarına simdi goz gezdirdim masallah ALLAH nazarlardan korusun. Tekrar agiz tadiyla pedallamak nasip olsun kardesime.

• Beğen
Tepkiler: Güray Görkem

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@MuratHan

Daha önce kullanmıştım, gerçekten harika bir ürün. Ancak renk seçeneği sınırlı.

@Furkan TK @Yavuz S.

Gidon bandı olarak aşağıdaki ürünün kırmızı olanı aklımdaydı.
(link)

Lizard skin gerçekten güzelmiş, ancak mat mı yoksa parlak mı anlayamadım. Pedal olarak time'ı kullanan arkadaşlarım var, ağırlık ve kalite olarak çok övüyorlar bu markayı. Şu an aklımda ki model;
(link)

@irfanyazicitunc

Abicim aldığımdan bu yana 800 km. ancak binebildim, çok teşekkürler. :)

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
@Erdal YILMAZ, kırmızı düşündüğünüzü söylediğiniz için önermiştim, şu an stoklarında 2 adet kırmızı var görünüyor.