Canyon Kardeşliği

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
@Deniz Baklacı tebrikler zipper hayırlı olsun :) martta ben de bir tane daha almayı planlıyorum. Ancak şu bir kaç günkü süreç durumu çok etkileyecek.

Yukarıda pazartesinden beri cevap alamıyorum yazmıştım. Şimdi sitelerinde fark ettim: adamlar bu hafta kapalıymış, duyuru koymuşlar. (link)

onlara bir şans daha vermek icap eder o zaman..

• Beğen
Tepkiler: ToroMir
Scudo

ToroMir

Sadece Bisiklet
Tepki
1.920
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@İbrahim A. Teşekkür ederim. Ancak daha önceki Canyon hakkında yazdıklarımda da belirtmiştim. Bu firma inanılmaz müşteri dostu. Çok yardımcı oluyorlar her konuda. Bence seni de daha fazla sinir etmeyeceklerdir. Ben çok faydalarını gördüm açıkcası. Örneğin yukarıdaki yeni bisikletimi THY ile Türkiye'ye gelirken maşanın drop larında küçük bir çizik oluşmuş. Canyon sağolsun kendilerinden olmayan sorun için bile 45 Euro indirim çeki düzenlediler adıma. Ben de onu Continental 4 Seasons için kullandım. Malum önümüz kış.

• Beğen
Tepkiler: İbrahim A.

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
Bana da yapsınlar böyle bir şey :) siz kimle görüşüyorsunuz orada?

ToroMir

Sadece Bisiklet
Tepki
1.920
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@İbrahim A. info@canyon.com adresine yazıyorum sadece. Şimdi baktım maile kim cevap vermiş diye. Volker Steffens isimli arkadaş imiş.

• Beğen

Celeste

Aktif Üye
Tepki
158
İsim
Saruhan Er.
Bisiklet
Bianchi
Bir Ultimate CF de bana nasip olsun. Hayırlı olsun, iyi günlede kullanın.

Vergi iadesi konusunda pozitif yorumlara katılıyorum. Canyon böyle 3'ün 5'in hesabını yapacak bir firma değil. Bankalar arası iletişimde veyahut TR bankanızda bir sorun olabilir.

İyi günler :)

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
@fblisaru eminim 3 ün 5 in hesabında değillerdir. ancak farklı banka hesap bilgileri paylaştım, hepsinde problem yoktur sanırım. Neyse bekleyip göreceğiz..

• Beğen
Tepkiler: mustafa ç

mustafa ç

Forum Demirbaşı
Tepki
508
Bisiklet
Trek
Günaydın canyon kardeşliği. Gran fondo kisa parkura katılan benim bildiğim 4 5 kişi varız. Ufak bir toplanabiliriz yarış öncesi diye düşünüyorum.

• Beğen

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@fblisaru

Ne zaman alıyoruz? :)

@mustafa ç

Mustafa, Wassuptan organize olalım. Başkaları da var.

• Beğen
Tepkiler: mustafa ç

Celeste

Aktif Üye
Tepki
158
İsim
Saruhan Er.
Bisiklet
Bianchi
@Kerem Groims

Bütçem yok 2016 ve 2017 1st half için :)

ataman

Üye
Tepki
1
İsim
Ataman
56,57 kadro karbon üst model satan var mıııııı

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
bende 3-4aya karaambar canyoncular derneğine katılacağım :) Yazımı gören bana da yardımcı olabilecek konuları gösterirse sevinirim. İnternetten sipariş vererek satın alacağım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşlar merhaba, bu aralar Canyon Outlet kısmında çok iyi indirimler oluyor. Hem diğer modeller, hem de Outlet kısmında yer alanlar olsun, Canyon'dan bisiklet almak istiyorsanız eğer, forumdan Marten arkadaşımıza mesaj atarak sipariş edebilir, fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Marten'e ulaşmak için. :) @mgz999

Vize, Pasaport, Uçak bileti ve Almanya içi ulaşım masrafları gibi dertleriniz varsa. Kesinlikle bu yöntemi kullanın derim.

Aşağıda Outlet kısmına ait link mevcut
(link)

Geçen hafta Marten sayesinde, Canyon Ultimate Cf Slx 9.0 Di2 modelini sipariş verdiğimi de belirtmek isterim. Satın aldığım bisiklet Outlet kısmında olduğu için, 1400$ indirimdeydi. Bisiklet 1-4 hafta arası kısmetse bana ulaşmış olacak.

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.067
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
@Erdal Yılmaz erdal bey outlet modelleri 2018 senesinde de alabiliyor muyuz? haziranda almanyada olacağım o zamanda outlet modellerden bulabilme şansım var mı? canyon chate bağlanıp sormak istedim ama bir türlü bağlanamadım.