Cannondale'im ve yeni komponentler....

Tepki
43
Tüm konuyu tek solukta okudum, tebrik ederim.
Baya emek ve para harcamışsınız, bu övgüleri de haketmişsiniz.
Ben lefty geldiğinde nasıl olacak onu merak ediyorum.
Bir de eğer araştırdıysanız bizlerle de paylaşır mısınız, lefty fiyatlarını ve nereden temin edilebileceğini.

• Beğen
Tepkiler: ali can çalış
Scudo

ali can çalış

Daimi Üye
Tepki
163
@Kutay Engin

Çok teşekkürler. Lefty için açıkcası parama kıyamadım ve ebay'den sıfır 2010 Fox 32 F100 RLC aldım. Lefty düşünürseniz ebay'e bir bakın derim. Amerika'da tanıdığınız varsa çok avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Kutay Engin

ali can çalış

Daimi Üye
Tepki
163
Evet arkadaşlar sonunda yeni frenlerimi taktım. maalesef kendi rotorlarını takamadık. XX'in kendi rotorları six bolt ve Dt Swiss adaptoru kullandığımızda bile rotor caliperlere oturmuyordu. Çok adaptor denedik ama maalesef kadro üzerindeki yuvaların değişmesi gerek, bizde kolay yolu seçtik ve avid'in aynı çapa sahip easybolt (yanlış hatıurlıyor olabilirim) göbekli rotorlarını taktık. Zannedersem alaşım aynı, sadece görsel olarak XX ler kadar yakışıklı değil.

Diğer değişiklik ise gidon ve elciklerim. Gidon Wcs Riser gidon ben sağından solundan kırparak toplam 9 cm kısalttım, tam istediğim omuz genişliğimde oldu, elciklerim ise yine Ritchey'in ergonomik sert süngerden elcikleri, birazcık ağırlar ama rahat ve yakışıklılar.

Buyrun resimler,

(link)
(link)
(link)
(link)

ali can çalış

Daimi Üye
Tepki
163
@Şafak Atilla Akpınar

Pedallarım Shimano spd zaten Şafak, sence değişmeli mi? Öneri varmı?

Şafak Atilla Akpınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.587
Bisiklet
Trek
RITCHEY WCS LOGİC
http://img691.imageshack.us/img691/3564/wcsmtnv4.jpg
tavsiye ederim abi :in:

ali can çalış

Daimi Üye
Tepki
163
Arkadaşlar bisikletimden söktüğüm eski frenlerimde satılıktır. Diskler Shimano ve centerlock olup, sistem toplam 300 km yapmamıştır. Fiyat olarak daha önce başka bir konu başlığında daha düşük yazmış olabilirim, ama biraz araştırınca, ürünün sıfıra yakın olduğu ve mennuniyet garantili oldukları için 250 TL diyorum.

(link)
(link)
(link)
(link)

sezai arabacıoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
114
Bisiklet
Cannondale
bisiklet ve compenentler çok güzel ama açıkçası bu değişiklikler karbon bir kadro hakediyor cannaodale ii marka ama bu yedek parçalar biraz daha ii bir kadroyu hak eder left maşa zevk meselesi tabiki ama nedense hiç sevmediğim bir maşa

ali can çalış

Daimi Üye
Tepki
163
@sezai arabacıoğlu

Valla çok karbon takıntım yok ama doğru söylüyorsunuz. kadroyu Amerika'ya bu sene gidersem, kendim almak istiyorum, ama acelemde yok. Lefty konusuna gelince, lefty almıyorum zaten, 2010 Fox fit rlc F100 aldım bir tane. 10 güne kadar geliyor, ondan sonra uzun süre birşey almıycam.

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Son halinden kat kat güzel ve estetik olmuş.Bir de boydan alsak.Yada şöyle ormanlık bir yerde de olabilir.
Hayırlı olsun tekrar.Kazasız sürüşler.

ali can çalış

Daimi Üye
Tepki
163
@sadana

Açıkcası ormana giderken yanımda makine götürmek istemiyorum ama birdahaki sefere küçük makinemi yanıma alıcam, söz..

İşte son hali, 10 güne kadar da maşa geliyor, o zaman tekrar güncelleriz.

(link)

MDT

Daimi Üye
Tepki
248
Bisiklet
Specialized
alican abi git gide güzelleşiyor. aynakol a sıra geldi sanırım.28-42 xx iyi gider. bir de fotoğraf çekerken şu çantayı fln sök abi kötü duruyor. ayrıca birazda çamurlu görmek isterizz:)

ali can çalış

Daimi Üye
Tepki
163
@mustafa doğan turhan

Mustafa önerilerini dikkate alıcam. daha bugün Delta'ya uğradım ve Sram xx'i elime aldım ama şimdilik acelesi yok. Bu arada Sram XX ile beraber 9'lu ruble kullanılabiliyormu?

Bu arada Delta'ya güzel kıyafetler gelmiş, düşünüyorsan birara bak derim.

utkuozgur

Aktif Üye
Tepki
72
bu arada bisiklet çok güzeel oldu da ;az daha üstüne ekleseydiniz üst seyiye yeni bir bisiklet sahibi olurdunuz sanki:)

ali can çalış

Daimi Üye
Tepki
163
@utkuozgur

eksik olamyın. ben parçaların büyük bir kısmını Amerika'dan aldım. Dolayısıyla maliyeti çok fazla olmadı. Harcadığım paraya karbon kadrolu bir bisiklet alsaydım, donanımı daha düşük olucaktı.

• Beğen
Tepkiler: utkuozgur