Cannondale Kullanıcıları Kulübü

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
Supersix 2013 - 105.
Bisiklet sporuna başladığımda renk kombinasyonu ve kalitesi ile hayalini kurduğum bisiklettir. :)20140917_205037.jpg 20140917_205037.jpg 20140917_205002.jpg

• Beğen
Tepkiler: Ozan Duran
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Baki KAYAN açıkçası çok iyi olur ben de istiyordum zaten hatta (link) bu konuyla ilgili kısaca yazmıştım bir şeyler. Bayramdan sonra bu konuda harekete geçelim gerçekten güzel şeyler yapabiliriz... :)

İsmail ATALI

Aktif Üye
Tepki
192
Bisiklet
Cannondale
@BF Okuru
yol nereye biz oraya )) genelde yesılkoy-sarıyer ve kadıkoy-pendık sahıl hattı uc farklı bısıklet ıle son 26 gunde 1500 km hocam ))) hep tek tabanca maalesef ))

• Beğen
Tepkiler: Gacemer

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@İsmail ATALI Kadıköy-Pendik sahil hattı çok güzel. Gerçi şu sahilde mangal yapanlar var o biraz sıkıntı olabiliyor ama olsun. Yani ben de tek takılıyorum ama durun bakalım Bayramdan sonra yaparız bir şeyler artık... :)

İsmail ATALI

Aktif Üye
Tepki
192
Bisiklet
Cannondale
@BF Okuru
sorma mangalcıları ))) kartal pendık arası yol cok bozuk olsa da ( cok fazla yama ve yarık var ) evet guzel hat..bakalım pendıkten ıtıbaren yol calısmaları var ınsallah kartala kadar uzar ve duzelır yollar..Sırf bu yollar yuzunden yenı lastık almaya kıyamıyorum ))) su bayram sonrası olayını yapalım mutlaka ))

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@İsmail ATALI evet kesinlikle öyle ve son derece sinir bozucu bir durum bilhassa şehir ve yol bisikleti olanlar için çok sıkıntılı diyebilirim. Yaşadık yani az çok biliriz yaşayanlar olarak. :D Pendik'e gelene kadar yollar pert perişan halde ama umarım kısa zamanda hallederler. Kartal metrosundan aşağıya sahil yoluna inerken o rampayı bilirsiniz herhalde. İşte o rampa çok güzel (inişi tabii :D) ama oranın asfaltında bile çok yama var. Elbette yapalım şu an sayıca da iyiyiz ama o zamana kadar daha kalabalık olursak çok daha güzel olacaktır.

UtkuK

Aktif Üye
Tepki
135
İsim
Utku Karaarslan
Bisiklet
Cannondale
Arkadaşlar cannondale bisikletler için kadro kulağı Türkiye de bulunuyor mu? Delta bisiklet sitesinde göremedim.
Türkiye de yoksa veya çok pahalıysa dönmeden önce yedek olarak ABD den alayım diyorum.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Konu güncel. Evet yakın zamanda Kadıköy-Gebze arası buluşma yapacağız. Lâkin sayının artması lâzım :D

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross