Cannondale bad boy 9 tur bİsİkletİ 2013

Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
Merhaba arkadaşlar ismim fatih foruma yeni katıldım umarım konuyu doğru yere açıyorumdur.
Arkadaşlar şuanda yeni bir bisiklet alma aşamasındayım ve açıkçası bu konuda sıfır uzmanlığım var sizlerin bu konudaki bilgilerinizden faydalanmak istiyorum.
Bir süredir yaptığım araştırmalarım sonucunda görsel olarak CANNONDALE BAD BOY 9 2013 çok hoşuma gitti.

(link)

Bildiğim tek şey hybrid bisiklet istediğim ve Cannondale nin iyi bir marka olduğu bunun dışında donanımdan hiç anlamıyorum.Ama zamanla sizlerden bişeyler kapacağız inşaallah. Neyse lafı uzatmayalım.

Arkadaşlar sizce bu sözünü ettiğim bisiklet donanım olarak nasıldır? ilerde upgrade yapmaya uygunmudur? Mesela bu bisiklete ön amortisör takabilir miyim ilerde?

Ayrıca sizin almamı tavsiye edeceğiniz başka modeller var mıdır?(scott, cannondale, specialized, trek, merida bu markalardan biri olsun istiyorum)
Bisikletimin ön Amortisörlü ve hidrolik disk fren olmasını istiyorum.Ama bu donanımlar üzerinde olmayıp sonradan takılabilecek modellerde tavsiye edebilirsiniz.
Hadi arkadaşlar el birliği ile bana bisiklet alalım :) Bütçem 1800 tl.

Scudo

Nekro

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Scott
Selam. Evet en önemli konu bence Amortisörlü ve hidrolik disk olmalı ama amortisör gidondan kitlemeli olsa süper olur bende scott var amortisör ve hidrolik disk taktırcam tam olucak o zaman yazdığın markaların hepside güzel modelleri var şimdiden hayırlı olsun.
scott sportster 50 derim kadro canavar hem yolla geliyor hende vur dağ bayır hem geri kalan paraylada disk ve güzel bir amortisör alırsın tam canavar olur her şekle geliyor günlük uzuntur orta derece zorlu yollara zaten hafif derece bizim düz yollar yani ;)

Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
Cevabın için teşekkür ederim.Peki bu bisiklete gidondan kilitlemeli amortisör takılabilir mi?Disk fren zaten var bisikletin üzerinde.Tek sıkıntı amortisör şu anda.

fatih uygun

Aktif Üye
Tepki
42
Bisiklet
Specialized
yazdığın kriterlere en uygun ve en yakışıklı bisiklet bu zaten hiç düşünme al ,,, donanımda orta seviyede seni raht rahat götürür.. bende sse var eğer almasaydım alacağım tek bisiklet badboydu

Nekro

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Scott
Badboy görüntü falan süper bece ama frenler hidrolik değil donanımda o paraya göre kötü ama kadro çok iyi ilerde basarım parayı daha üst model donanım takarım dersen dicek birşey yok 1800 daha iyi donanım arardım ben olsam

Tabi takılır disk fren var ama hidrolik değil mekanik ama sadece sokakta kullanıcam dersen düz maşa bence seni çok mutlu edicek gerek bile olmaz

iksis

Aktif Üye
Tepki
155
İsim
ihsan
Bisiklet
Canyon
Konu hortladı sanırım ama bu badboy 9 un disk'ini eğdim yenisini ne diye arayacak ve alacağız acaba? Yoksa bütün diskler buna oluyormu?