Çalıntı Trek

semid

Üye
Tepki
6
Merhaba arkadaşlar. 14 Nisan 2007 tarihinde muhtemelen sabaha karşı metalik gri-siyah renkli,
16 inç, Trek 4500 bisikletim çalınmıştır. Geçen sonbahar aldığım bisiklet standart donanımını taşıyordu. Kadroda küçük çizikler var ve sele çantasını seleye, gidon fenerini gidona bağlamaya yarayan plastik parçalar ile plastik polisport çamurluklar dışında bir eklenti yapmadım.

Ortaköy'de bir apartmanın 6. katında oturuyorum ve bisikletimi merdiven korkuluklarına zincirlemiştim.
Hırsız-lar- büyük olasılıkla bizim mahalle çevresinden birileri. Bu nedenle herkes dikkatli olsun derim.
Rastlayan olursa,
telefon: 0535 411 82 04
e-mail: semihdindar@hotmail.com

Teşekkürler.

Semih Dindar

(link)

Temsili fotoğraftır.

Scudo

sifa

Aktif Üye
Tepki
58
Semih,
Umarım en kısa zamanda hırsızlar yakalanır ve sen de bisikletine tekrar kavuşursun. Bu arada eğer biliyorsan bisikletinin kadro numarasını bildirirsen çalan kişilerin bisikleti (en azından bisikletle ilgilenen kişilere) satma şansını azaltırsın.
şifa

hhtatar

Daimi Üye
Tepki
102
Geçmiş olsun arkadaşım. İnşallah tekrar bisikletine kavuşursun.

CROSSCU31

Daimi Üye
Tepki
31
geçmiş olsun bencede seri numarasını faturadan öğrenip polise bildirirsen kişi bisikleti büyük ihtimalle satamaz

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
geçmiş olsun.çok üzücü bi durum.inşallah bulunur...

abdullahabdullah

Forum Bağımlısı
Tepki
633
İsim
Abdullah YEŞİLTAŞ
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
çete işi de olabiliyor. inşallah satmaya yeltenilir.
şase seri no varmıydı?
yardımcı olan o bu konularda.
yani sadece kadroyu satar adam ama tamircilere felan duyuru yapıp seri no dan yakalanılır. karakola da haber ver.

geçmiş olsun dostum. bulunur inşallah

tamircilerde acaba böyle çalıntı bisiklet seri noları listesi tutulur mu, nasıl olur?

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
Geçmiş olsun bölee bisikletler korkuluklara kitlenmez ama.
Ben bisikletimi evde yatak odasında park stopta bekletiyorum birde üstüne üstlük odada kalorifere kilitliyorum.
Umarım en kısa zamanda bulunur bisikletiniz........,

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
@Bibendum
Odanızın kapısını celik kapı yapmayı ve alarm taktırmayı , umarım ihmal etmemişsinizdir..:)

• Beğen
Tepkiler: Okan POLAT

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
@Bibendum

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Semid, geçmiş olsun. Umarım bisikletin bulunur.

semid

Üye
Tepki
6
Değerli arkadaşlar, iyi dilekleriniz için herkese çok teşekkür ederim.

"Bir musibet bin nasihatten yeğdir" derler ya, bisikletin seri nosunu alıp bir yere not etmemişim, üstelik faturasını da saklamamışım. Polise gitmek için bisikletin bana ait olduğunu belgeleyen bir şey göstermek lazım ki, en önemli şeyler bunlar. Yapacağım şey, bisikleti aldığım yere gidip faturanın ondaki örneğinin fotokopisine ulaşmaya çalışmak. O da bir sürü insanın başını ağrıtmak demek.
Ama açıkçası bulunacağı konusunda pek bir ümidim yok. Polise bildirmek istememin nedeni bu olayın kayıtlara geçmesi. Foruma bildirmemin nedeni de bisikletseverleri hırsızlık olaylarına karşı daha tedbirli olmaları konusunda uyarmak.
Zira bisikletimin çalındığı gün gidip yeni bir tane bisiklet aldım. Komşum Kaçkar Bisiklet'ten Kron XC 1000... Yoksa üzüntüm zamana yayılacaktı. Bu seçimimde hem bütçemin hem de forumdan edindiğim bilgilerin önemli etkisi olduğunu da belirtmem gerek. Çalınan bisikletime yapmadığım şeyleri yeni bisikletime yapıyorum. Onu kapı önünde değil balkonda tutuyorum, seri nosunu aldım, faturasını sakladım, fotoğrafını çektim, forumla paylaştım. İlk bisikletine 34 yaşında sahip olmuş biri olarak, tecrübe etmem gereken bu kadar çok şeyin olması bu sihirli mekanizmaya duyduğum ilgiyi diri tutuyor. Çünkü sevmek biraz da öğrenmektir. Uzattığımın farkındayım, sabrınıza ve ilginize teşekkürler.

Sevgi ve saygılarımla.

Semih Dindar
http://(link)

• Beğen
Tepkiler: gookmen

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
@muratevgin

Yok o kadarına gerek yok sadece eve hırsız girerse bisikleti almasın yeter. Kendilerinden Türkiyede sadece bir tane var bide taşınmaya müsait. 6.900 gram.

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
tam geçmiş olsun diyicektim, hayırlı olsun kazasız belasız

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Güle güle kullanın,inşallah trek'de bulunur,

oguz657

Üye
Tepki
4
geçmiş olsun kardes uzucu bi haber benim bisikletimede aynı olursa nolur diye düşünüyordum içime bi ürperti girdi :(:( valla bende 6, kata cıakrtıyorum ve balkona koyuyorum... bakkala bile girsemyanımda getiriyorum bi yere girsem hemen ne varsa oraya kitliyorum onlem almak sart biskletin gittginemi yancan verdiğin parayamı :):) bizim millet gittiğine yanmaz parasına yanar..........

böCek

Daimi Üye
Tepki
98
büyük geçmiş olsun arkadaşım kötü bir durum umarım bisikletine kavuşursun

bende arka sayfaya bakmadan yukarıdaki mesajı yazdım :) çok güzel hayırlı olsun :) güle güle kullan alarm taktır :p pisletine bence :)

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
dostum belirleyici bir aksesuar varmıydı üstünde bilelimde ona göre bakarız .geçmiş olsun bende 6. kattayım ama odama koyuyorum.

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Bisikletinin çalınmasına çok üzüldüm, umarım bulunur ve yeni Kronunla kardeş kardeş yaşar giderler...