Büyük kaçış: 26 günde 17 ülke. Tüm Avrupa. Start: 1 Mayıs 2015

Tepki
769
Bisiklet
Cube
Ben bisiklet sürmeye 7-8 yıl sonra tekrar başlamış biri olarak günlük 15-20 km yaptığımda tamam diyorum kilodan biraz rahatsızlık çekiyorumda neyse. Siz günlük 250 km demişsiniz allah kabul etsin ne diyelim haftalık 100 km hedefi olan biri yani ben için 250 çok astronomik bir rakam. Başarılarınızın devamını dilerim inşallah içinize siner.

Scudo

Sinan Uyar

Üye
Tepki
78
Bisiklet
Diğer
bu internet sayfasindan belcika icerisinde guvenli bisiklet yollarini takip ederek gitmek istediginiz yere ulasabilirsiniz. ayrica sectiginiz yol guzergahini GPS cihaziniza yukleyebilirsiniz veya yollarda numarali tabelalari izleyebilirsiniz.

(link)

buyukkacak

Üye
Tepki
520
İsim
MURAT
Bisiklet
Diğer
@Safa Arslaner
Sefa allah hayırlısını nasip etsin. svgler.

@Uyar Sinan
Merhaba;
Almanya Belçika hollanda telefonda internet kullanımı için tavsiyelerinizi alabilirsem tşkler.

• Beğen
Tepkiler: Safa Arslaner

Sinan Uyar

Üye
Tepki
78
Bisiklet
Diğer
bircok isletmede ucretsiz wifi kullanimi yapilabiliyor; Mesele; cafeler, benzin istasyonlari, camp yerleri.. gibi.
tabiiki TR de kullandiginiz hattinizi burada da kullanabilirsiniz ama bunun ucretlendirilmesi ve ucretini kullandiginiz hattin musteri hizmetleri veya internet adresinden alabilirsiniz diye dusunuyorum. tuzlu olacagi gercegini göz ardi etmeyin tabii:) belki, kullandiginiz operator size yapacak oldugunuz tur sürecinde avrupada kullanmak üzere özel bir sunum yapabilir.

• Beğen
Tepkiler: buyukkacak

ASinanB

Daimi Üye
Tepki
187
@buyukkacak slovakya'dan vazgeçin dememin sebebi, rotanız Slovakya'dan Berlin'e, yani Almanya'nın kuzeyine doğru uzanıyor. Benim size görün dediğim yerler Bavyera'da yani güney Almanya'da, bu yüzden rotanızı değiştirin dedim zaten, Almanya'nın güneyi, kuzeyinden beş gömlek üstün (doğa olarak). hatta ben Füssen'den biraz daha doğuya pedal basıp Berchestgaden'e kadar gidip, Könnigsee'de Obersee gölünü görmenizi isterdim, haaa derdiniz şu kadar günde şu kadar pedal basıp şu kadar ülke geçtim demek ise, zaten gözünüzü kapatıp pedal basın, zaten çok kısa bir süre ama uzun bir mesafe planladığınız turunuzda, görsel olarak hiç bir şey hatırlamayacaksınız. sınır geçişlerinde sorun olmaz, sınırı geçtiğinizi bile anlamayacaksınız zaten..

gmfaruk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
Bisiklet
Kron
ALLAH NAZARDAN SAKLASIN

Y. Birol

Üye
Tepki
33
Bisiklet
Cannondale
Takipteyiz arkadaşım...Mümkünse fotoğraf da bekliyoruz...başarılı yolculuklar....

gmfaruk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
Bisiklet
Kron
@buyukkacak
hocam tur için bi face sayfası kursan süper olur
takip edelim

buyukkacak

Üye
Tepki
520
İsim
MURAT
Bisiklet
Diğer
@ASinanB
Prag'ı görmem şart

Evet sırbıstandatım yağmur dolu bir gün ve gitti yine 15 euro

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.090
Bisiklet
Fuji
Usta yokmu strava endomondo vs. Kaydın? Bogus gibi oluyor böyle.

Arda Oral

Daimi Üye
Tepki
141
Bisiklet
Salcano
Umarim başarılı olursunuz takipdeyim ama zor gibi geldi , haa birde günde diyelim ki 250 km yaptınız gezdiginiz yerleri görme imkanınız olacak mı ?

buyukkacak

Üye
Tepki
520
İsim
MURAT
Bisiklet
Diğer
@Arda Oral
Bu turu bitirmek için önce kafada bitirmek gerek Arda bey gerisi ne söylense boş. Bugün Sofya'yı gezdim fotoğraflarını çektim Ben zevk aldım gördüğüm mimari ve sanat eserleri bana yetiyor 1 saat ya kaldım ya kalmadım ama bir daha da gelmem yeterince keşfettim syg

@Osman Kıtay
Dostum onlar için maalesef şarj sorunu var ben onları Yön bulmada ve rotada kullanıyorum ara ara sadece güzergahı ve sehirleri fotograflıyorum.. Allah nasip eder döndüğümde teknoloji desteği ile bu sitede yayınlayacağım

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
neden foto eklemiyorsunuz?

buyukkacak

Üye
Tepki
520
İsim
MURAT
Bisiklet
Diğer
Bir bilgi daha bugün 50 kilo yüklü 150 rakımdan 800 rakıma sonra 450 rakıma yeniden 800 rakıma ve sonra 300 rakıma ve 14 saat bilfiil pedal gidilen mesaj yoğun yağışta 220 km düz olsa bugünün Hakkı 300 dü en az ortalama 23 rahat yapılır

@buyukkacak
Bu arada bana Katılmak isteyen olursa yarın Belgrad tayım birlikte oradan devam. Çok ciddiyim iki kişi olduğunda çok daha mükemmel olur bu performans turu

@gmfaruk
Muratkirdi@mynet face book tan takip edebilirsin oraya foto bırakıyorum zaman buldugumda

Arda Oral

Daimi Üye
Tepki
141
Bisiklet
Salcano
Siz zevk alıyorsanız zaten gerisi önemli değil hergün takip edeceğim birde fotoğraf felan nereden ulasabiliriz

• Beğen
Tepkiler: gmfaruk

buyukkacak

Üye
Tepki
520
İsim
MURAT
Bisiklet
Diğer
@Arda Oral
cidden çok zevkli ancak çok kilo kaybediyorum Belgrad tayım ancak artık zemin flat 3 günde ederine otogarından bu yana 730-740 arası yol yapmışız. Burada foto atamıyorum nedenini açıklamak istiyorum bende iki alet biri i phone 4 diğeri tab ı phone wf sorunu var ancak fotoğrafları giderken küçük olduğundan bu bunlar çekiyorum. Tab den ise internet vs işleri yapıyorum. Ancak Facebook tan beni eklerseniz orada Fotoğraflar mevcut

Bu arada Nis te ve buralarda bisiklet bir kültür... Yolda dün Yokuş aşağı bir yol bisikleti ile kapıştık adam bastığa bastı bizim gibi yaşlı bir amcaya biraz ayıp olduysa... Neyse...