Bunlar da çalıntı olabilir mi? -2-

Scudo
Tepki
18
evet bursa inegöl bir pazarındaydı bende gördüm ve aklıma hemen çalıntı olma ihtimali geldi salcana astro sedona711 vs vs hep böle bisikletler verdı bi sedeno nın fiyatını sormuştum 450 tl demişti

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

CEMİKO74

Üye
Tepki
39
İsim
Cem
Bisiklet
Whistle
Bianchinin modellerini bilmiyorum ve ayrıca kimsenin günahınıda almak istemem ..sonuçta çaldıklarını gözümle görmedim Allah bilir.Ama aynı şüpheyi duyduğum için resimlerini çekip paylaşıyorum.Belki bisikleti çalınmış bir arkadaşımız bisikletine rastlar ve ona göre kanuni yolla hareket edilir.....

Tepki
40
Bisiklet
Scott
Bit pazarında scott,müslüman mahallesinde salyangoz satmak...
Arkadaşımın çalınan kendi el planyasını bit pazarındandan satın alması geldi aklıma...Hey gidi yurdum heyy

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Serkan.ÇABAŞ bianchi slr 100 bu arada en çok çalınan bisiklette bianchi olması ne büyük bir ironi:))))

ramazanedis

Daimi Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
Bence en son resim hariç hepsi çalıntı özelliklede scott

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
:) Bisikletler yağ gibi.Havada kaparlar!.İnşallah çalıntı değildir..:(

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Ya beyler acaba çalandamı kabahat yoksa tipik yurdum insanındamı adam gibi gidip mağazadan almak varken böyle yerlere ve böyle adamlara prim veripde alanlar bence çok çok daha suçlu bir arz talep meselesi biri çalıyor bir diğeri gidip burdan bisiklet alıyor eee kim asıl suçlu?alma bak bakalım daha çalarlarmı haaa derseniz hurdacı var zaten 1000-4000 tl arası bir bisikleti çalıpda hurdacıya götüren ve hiç pahasına satan bence hırsız değil ''''MALDIR'''...........

A.Tahsin

Daimi Üye
Tepki
96
Bisiklet
Bianchi
Bu bit pazarı hangi ilde bilen var mı?
Kocaeli mi İstanbul mu
hangi günler ?

FatihC.

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Lapierre
oha scott lar havada uçuşuyor, nasıl bir pazarmış ora

berk41

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Whistle
Alper, bu pazarda scott sedona bianchi whistle aklımıza ne gelirse herşey var malesef...

Sezer İmamoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
85
Bisiklet
Sedona
bana göre bunlar çalıntı olabilir 700-800 liralık bisikletleri 450 ye nasıl veriyorlar onlar:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Tabi günahını almamak lazım satan adamların ama, pazar çok renkli kocaelinde bulunan arkadaşlar yakından ilgilenmeli, Adana da olsa ben mutlaka sorarım bu kimin kim satıyor satanın ismi ne?

Tepki
45
bikaç hurdacı tanıdığım var. bunlar için sadece metal değeri önemlidir. adam scott vb asla bilmez, bilemez. ben de bisikletle ilgilenmeden önce bildiğim bir tek bianchi idi...başka varsa da hatırlamıyorum.

hurdacıların 50 tl edecek çelik tencereyi parçalayarak 1/2 tl ye dönüştürdüklerini, izeltaş vb aletleri kilo ile aldıklarını vb gördüm ben.

mavinehir

Daimi Üye
Tepki
96
çalıntı mallar elden çabuk çıksın diye düşük düşük veriyorlar.kimbilir çalıntı olma ihtimalide olabilir.Benim aklıma adalardaki marka bisikletlerin kiralık olarak bukadar fazla olmasının nedeni gelmişti.nasıl bulabiliyorlar bukadar bisikleti anlamadım.