Buda Benim Drag F4m DH

oguz657

Üye
Tepki
4
http://img163.imageshack.us/img163/4055/hpim0941kj9.jpg

http://img338.imageshack.us/img338/4501/hpim0942wi1.jpg

http://img48.imageshack.us/img48/2215/hpim0943ql9.jpg

http://img163.imageshack.us/img163/940/hpim0949hy0.jpg

http://img338.imageshack.us/img338/7461/hpim0947yw9.jpg

Cok Güzel günlerimiz Geçmiştir bunun la :) Benim için 10 numara bisiklettir Canavar gibi..... Alet yol için Tasarlanmış olmasada Bayılıyorum Zaten Bacak kasları için almıştim bunu Geliştirsin Diye yardımcı oluyor baya kendi istediğim dogrultusunda alındıgım bi bisiklettir... Zaten her dışarı çıkışımda 6 kat indirip Çıkartıyorum ..... :D :D :D Baya bi FAydası oluyor:D :D

Scudo

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
güzel gözüküyor güle güle kullan.

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
6. kata taşımak zor oluyodur.ama memnunsunuz.sorun yok demekki.güzel bisiklet.güle güle kullanın...

oguz657

Üye
Tepki
4
saolun kullandıgım sure ise 1 yıl pek daga felan gıtmıs degılım ama bı kac yere gıttım bısıkletı goren hala sıfır zannedıyor :D:D

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Yakından görmüştüm zaten, güzel bir alet tekrar güle güle bin Oğuz...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Kazasız belasız kullan oğuz çok güzel bisikletin çok temiz bakmışsın maşallah...

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
bisikletini güle,güle kullan çok güzel gerçekten
kazasız ve keyifli sürüşler dilerim

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Güle güle kullan güzel insan.Bisikletini az kullanıp da, hoyrat davrananlar var ki.Temiz kullndığın için bir teşekkürü daha hak ediyorsun ya...Kazasız sürüşler.

Yüregim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

oguz657

Üye
Tepki
4
Saolun abicim tesekkur ederim sizlerede iyi surusler kazasız belasız surusler diliyorum............ Cok Teşekkür ederim Tekrar

merida

Üye
Tepki
26
Belki aynı yazı olacak ama bisikletin gerçekten güzel. İdristeki dawn hill'i gördükten sonra zaten bu bisikletler beni ayar ediyor. Biryerlerden atlayıp uçası geliyor insanın. Arazi ve dağ keyfide süper oluyor. Elinde olan arkadaşlara tavsiye ederim. Kazasız belasız sürüşler diliyorum.
iyi forumlar...

mustafa711

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ben oğuz arkadaşımınki gibi bir kadroyu nerden alabilirim ucuza söyleyebilir misiniz¿

DarkWar

Üye
Tepki
17
merhaba oğu bisikletin çok güzel
ancak komponentlerini değiştirebilirsen biraz daha dh bisikletine benzicek
kadron çok güzel
güle güle kullan

oguz657

Üye
Tepki
4
saol kardesım şimdilik bişey yapmak istemiyorum bısıklete bunu bı dagıtıyım daha sonra daha dehset bi DH almayı dusunuyorum GT fln bulabılırsım alabilirim Cunku cok dehset bi bisiklet yada kendim toplamayı dusunuyorum marzocchi fln kullancam 200mm fln :):)tam bir DH yapcam Yani...........

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
bisikletin gayet güzel ama bu kadroya 200 mm maşalar uygun mudur?

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Arkadaş zaten ileride bunu dağıttıktan sonra ileride alacağı yeni kadroyu kastediyor 200 lük maşa için...Yanlışım varsa özür...

Bu başlıkta atladığım başlıklar arasında...:rolleyes:

Oldukça güzel bir bisikletin var...Maşa kaçlık onu merak ettim 120 civarı mı?

İyi günlerde kullanman dileğiyle:)

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
wawww one beyaw oğuz kardeşim,hele şükür görebildik..kazasız belasız bol keyifli sürüşler dilerim..:)

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
Merhaba Oguz bisikletin çok Güzel emirgan korulugunda beraber sürüş yapmışdık çok güzel bi gündü ordan dönerken beşiktaşa kadar da bisikletleri takas etmişdik Koltuk biraz rahatsız ama Donanım çok iyi Güle güle kullanman dilegiyle kazasız belasız... o günden sonra görüşemedik en yakın zamanda tekrar bi Gezeriz seninle... özledim walla.. hee bu arada o gün eve geldigimde üstüm başım çamur oldu :( güzel bi gündü ama sonu kötü bitti işte :):) Hoşçakalın..

oguz657

Üye
Tepki
4
alican dostum açıklık getırmıs konuya zaten :):) oşimdiki bisikleti eskittikten sonra daha degişik sistemlerle bisikleti donaltmak istiyorum yani yeni bisikleti.... tabi o parçalar şuan turkiyede yok bide o var artık bi şekilde bulmaya çalışcam......Fox un fln malzemeleri cok super arastırıyorum bu aralarda biraz....Çu orta aktarıcı ve gobekte değişik sistemler var ve cok super bişeymiş gibi duruyor cok karmasık bı yapısı var orta aktarıcıda dişililer fln var mekanizma fln görmüş olanlar olabılır hatta hondanın oyle bı bısıkletı var.... GT flnde kullanıyor bazı bisikletlerinde... neyse benım suan ki bisikletimde bi parca olmadıgından suremıyorum kuck bı vida olmasına ragmen bisikletin gitmesine olanak saglamayan bi vida düştü ve arkadasım var yakın torna tesviyede ona yaptırıyorumda 2 haftadır yapıcak cocuk hala :):) bide iç teker pert sanırım ınmıs en son gezdıgımden sonra kesin patlak olmalı ben suan eğitim goruyorum ve para bulmam zor ogrencıyım yanı artık bi şekilde para buldugumda iç lastıgıde değiştircem..... daha sonra yazın sizlerleyim......

cevat akrdes sen le gorusuruz kardes sen iste yeterki ama bisikelt binilicek durumda degıl..... En kısa zmanda gorusuruz seninle merak etme ;)

herkese iyi sürüşler diliyorum.... Sağlıcakla Kalın Arkadaşlar......

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@-_-mustafa-_-

Mrb! Benım elımde aradıgın kadrodan var ve uzerınde rockshox BAR var(havalı arka şok)Eger ılgılenırsen bana ozelden msj atabılırsın.