Bu kadroyu nasıl toplayabilirim?

Tepki
64
İsim
Diyar Tunçyüzlü
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Murat Cömez
Nize böyle bisikletler gösterdiğin için teşekkür ederiz sen olmasan nereden görücez colnago yu birde tabi ki de atmak isterim yakında youtube kanalı açarsam oraya videosunu atıcam.
Xtr gt zaskar
Deore lx bianchi grizzly
Carbon yol bisikleti kadrosu sizin dediğiniz lug bölümleri titanyum gerisi full karbon
Tabi envayi çeşit bisiklet parçası sizin garajla yarışamaz ama kendi çapında parça konusunda baya iyi.

@mariokaldato
Onun kim olduğunu söyleyeyim çankayadan bir bisikletçi yol üstünde yapıyor ama 4500 tl istemiyor 2500 tl istiyor hatırladığıma göre siz bana lx set bulacaktınız bende laflarımı feri çekip forumu bırakacaktım ne oldu o iş.

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@DiyarBronzface
LX konusunda yanlisin var, o sözü sen bana vermistin ama malesef tutamadin ve forumu birakmadin. Tabikide forumu birakmani istemiyoruz sadece boyundan büyük laflar etme bize yeterli. Ben sana söz verdigim gibi LX seti jantlari dahil olarak 600TL ye sana sundum ve sen orali bile olmadin.
Boyundan büyük laflar bunlar iste ..
Yok bana lx seti ucuz bul ben forumu birakirim gibi yada büyük shimano ustalarinin yaninda staj gördüm bana kimse bir sey ögretemez gibi laf sokmalar yada sizden daha iyi tanidigim bu isin piri kisler var vs. vs. Bunlarida hep bana yazdin @mariokaldato abine degil.

Neyse birakalim bunlari bir yerde forumda belirli bir seviyeye gelemek istedigini söylemistin bana, simdi o seviyeye gelebilmen icin mücadele etmelisin ama bu yanlis bilgi vermeyle yada lafsokmalaarla olmaz. Bildigin kesin emin oldugun konulara yaz ve dogru bilgi ver, az olsun öz olsun ama dogru olsunki millet seni tanisin. Aksi taktirde her konuya bilincli veya bilincsiz yorumlar yazarsan seni kimse ciddiye almaz. Bu sana benden sadece abi tavsiyesi ister tutarsin ister tutmasin. Biz sana bunu bastan beri söylemeye calisiyoruz ama sen hep bizi yanlis anladin.

Tepki
64
İsim
Diyar Tunçyüzlü
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Murat Cömez
Forum bırakırım bir problem yok sözümü tutarim ama abi ikiniz de benle dalga gectiniz başlığımda da önceden söylediğim sozleri önüme sürdürnuz forum burası sanal alem bırakiraam bir problem yaşamam birde para biriktiriyordum sizin set icin karma bir set buldum lx xt stx karışık tabi daha alamadım aldığım zaman atarim diyecemde forum dan ayrılıyorum muhtemelen kendi bloguma yazi yazarim hayiri forumlar abi takip ederlm bisikletlerini

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

galen

Üye
Tepki
61
İsim
Ziya Kanyılmaz
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Murat Cömez

abi attığın bisikletlerin fotolarına keyifle baktım çok güzeller. bide şu son 4 5 kelime gözlerimin açılmasını sağladı ??? allah kazadan beladan korusun. güzel işler yapıyorsun ?

• Beğen

Murat Cömez

Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Mhmm@
Insallah yakinda tamamlaniyor Mehmet, az kaldi. :)

@danceros
Güzel yorumun icin cok tesekkür ederim Mehmet. :harika:

@MakRo
Sanada ayriyetten cok cok tesekkür ederim Alperen. :harika:

@smtdgncy
Tesekkürler Samet bey.:)

Upper Architect

Daimi Üye
Tepki
423
İsim
Numan
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@mariokaldato saçlarıma çelik bisiklet düşmüş kanka diyen, bim den çıkmayan maryo öldü de bizim mi haberimiz yok?
Ağzından düşmeyen bir karbon var, yoksa migrosa girdide bizim mi haberimiz yok

Umtdgny

Daimi Üye
Tepki
436
İsim
Ümit D.
Bisiklet
Diğer
Karbonuna gres dökülmüş sil geç gençliğim sil geç ?

kudretozbay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.150
Yeni son durumundan fotograflar eklemeye unutmussum. Bir gidon bandi kaldi oda takilinca bisiklet tamamlanmis oluyor.

Son durumu su sekilde.
217183 dosyayı görüntüle
217184 dosyayı görüntüle
217185 dosyayı görüntüle
217186 dosyayı görüntüle
217187 dosyayı görüntüle
217188 dosyayı görüntüle
C40 en sevdiğim kadrolardan biridir özellikle c40 bstay e bayılırım.Kendi dönemine göre neo retro olmuş denilebilir.Bu kadroyu karbon maşa ile tamamlasan daha güzel durabilir abi :)

• Beğen

Umtdgny

Daimi Üye
Tepki
436
İsim
Ümit D.
Bisiklet
Diğer

Murat Cömez

Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
C40 en sevdiğim kadrolardan biridir özellikle c40 bstay e bayılırım.Kendi dönemine göre neo retro olmuş denilebilir.Bu kadroyu karbon maşa ile tamamlasan daha güzel durabilir abi :)
Kudret düsüncene katiliyor ve ayni düsünceye sahip oldugumuz icin cok sevindim. Inan uzun zamandir Karbon 1" orjinal Colnago masasi ariyorum ama bulamadim, buldugum an kesin takacagim.

kudretozbay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.150
Kudret düsüncene katiliyor ve ayni düsünceye sahip oldugumuz icin cok sevindim. Inan uzun zamandir Karbon 1" orjinal Colnago masasi ariyorum ama bulamadim, buldugum an kesin takacagim.
Abi kadronun head tube kısmını ölçersen sana yardımcı olabilirim.Bu kadroda colnago time maşa da kullandı o maşalardanda alınabilir abi

• Beğen

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
  • Hahaha
Tepkiler: necmeddin

özgür duygu

Forum Bağımlısı
Tepki
2.492
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Harika olmuş, elinize yüreğinize sağlık. meraktan soruyorum Wilier noldu arada..

• Beğen
Tepkiler: bonder76

Murat Cömez

Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Harika olmuş, elinize yüreğinize sağlık. meraktan soruyorum Wilier noldu arada..
Tesekkürler, bitmis halini su linkte görebilirsiniz. :) Wiliere @Umtdgny Ümit kardesimiz satin aldi, insallah coronadan sonra kendisine teslim edilecek. :)
(link)

Umtdgny

Daimi Üye
Tepki
436
İsim
Ümit D.
Bisiklet
Diğer
Tesekkürler, bitmis halini su linkte görebilirsiniz. :) Wiliere @Umtdgny Ümit kardesimiz satin aldi, insallah coronadan sonra kendisine teslim edilecek. :)
(link)
Murat abinin de dediği gibi donanımlı bir yol bisikleti ihtiyacım doğrultusunda Murat abi ile wilier hakkında anlaştık :) Dünya normale döndükten sonra kısmetse bu yaz aylarında bisiklete kavuşmayı planlıyoruz. :)

• Beğen
Tepkiler: özgür duygu