Bu kadar da olmaz artık yani

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
Arkadaşlar forumda bulunan ümit ilkay abi pazar günü taksimde bir gezi yaptı yanında 6-7 kişilik bir grupla ve inanılmaz bir kaza yaşandı bisiklet ile tur yapan grubun içerisinden birini gaza basarak arabanın altına alarak tam 35 metre sürekleyen taksici yürekleri hoplattı resmen bisiklet kullanan şans eseri kurtuldu neyse arkadaşlar bana msn den gönderildi bu vidyo linki umit abi bu kanuyu aaçardı kesin ama ben dayanamadım ve sizlerle paylaşmak istedim işte buyrun

(link)

• Beğen
Tepkiler: nazz ve Bulunmaz
Scudo

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
TV'de izledim. Çok fazla söze gerek yok. Vahşet!

• Beğen
Tepkiler: bedo

erhan_

Üye
Tepki
7
vay be ne insanlar var kesin polis serbest bırakmıştır bilerek yapıyo inşallah lisansları vardır arkadaşlarında serbest kalmaz adam

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Allah Allah.. ALLAH ALLAAAHHH...
ne manyaklar var yaa..:boese157: :boese157:
Allah kimsenin başına vermesin. çok çok geçmiş olsun.

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Arkadaşa büyük geçmiş olsun, inşallah gereken hukuki cezayı alır o öküz.:boese157:

• Beğen

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
hiç bana yakışmıyor ama yuhhh artık diyorum .:boese157: :boese157: :boese157: . çok geçmiş olsun çok şanslıymış.

• Beğen

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
ya yuh artık be!!! bu taksici resmen gerizekalı! şuan gerçekten çok sinirlendim :boese157: :boese157: :boese157: taksici gereken cezayı alır inşallah :boese157: :boese157: alamzsa bizmi versek cezasını bilemiyorum zaten camını kırmışlar ama az o..hatta ceza bile değil..:boese157:

• Beğen

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Ben de Bedo'dan öğrendim.Olay şaka gibi, adama sataşmadığınızı düşünüyorum, zaten izlediğimde adamın suçlu davranışları görülüyor.
İyi ki Murat Suyabatmaz da gelmiş de konu medyaya kadar taşınmış, gerçi haberlerde 1dk yayınlamayla halledilecek olaylar değil ama olsun.
Arkadaşınıza geçmiş olsun dileklerimi iletin.

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
ya cidden inanamıyorum aynı yollardan bende geçiyorum benide sıkıştırıyolar imi zaman bağırıyorum kimi zaman araca vurarak tepkimi gösteriyorum , yani ezecek mi beni ... inanamıyorum bu şekilde bi hareket yapabildiğine o insan görünümlü herifin yani sakin olabilmek elde değil ..peşine düşmemek elde değil akılım mantığım hiç bi şekilde almıyor .. Benimde kat ettiğim yollardan olduğundan mı bilmiyorum ama elim ayağım titriyor ciddi şekilde sinirlendimmm

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Haberi izleyemiyorum ancak Bedo'nun anlattıkları bile kulaklarımdan dumanların çıkmasına sebep oldu.
Allah hepimizi akli ve ruhsal dengesi bozuk insanlardan korusun!

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@Ergün (Divinity)

ergüncüm aypı ayıp taksiyi süren karbon temelli organik varlığa iltifat etmişsin:rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: jerry_f

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
takisici resmen ruh hastası bir maganda. 1 tonluk arabasıyla 10 kiloluk bisikleti bir sayıp aşık atıyor. birde sürüklüyor!!!
kendisini Allah'a havale ediyorum!!!!!!!

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
öküz birde durdum sürüklesem daha sürüklerdim diyor , valla hayvana şöyle ağzımı doldurup küfürün en kralını ederken bir yandanda allah ne verdiyse yermisin yemezmisin şöyle sağlı sollu girecen hani sonrada iti dereye fırlatıp atacan

arkadaşıma ve diğer gençlere büyük geçmiş olsun

saygılarımla,
tolga gürgün

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
taksi kullanamaz hale getirceksin ayıyı... ne yaparsa yapsın sonra

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
selam arkadaşlar herkeze çok ama çok teşekür ederim sagolun yemine derimki
ilk önce gördümde hakanı arabanın yanında sürüklenirken ayagının koptunuz anetim sonra durması için bagırmaya başladım dahada hızlanmadsan durmayınca gitim sag arka camını kırdım ve durup bu seferde geri vitese taktı adi herif ne yapmaya calıştını anlamadım bir türlü ve adam murat beyede vurdu ama murat bey cok ucuz atlatı olayı verilmişs adakamız varmış yaa başka bir şey demiyorum buradan herkeze teşekür ederim sagolun

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
cok ucuz atlatmışlar allah korumuş
arkadaşlar her zaman dikkat edelim trafikde böyle kendini bilmez insanlara karşı kendimizi kollayalım burdan arkadaşımıza gecmiş olsun diliyorum acil şifalar

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Şimdi izleyebildim de haberi...
Ne diyim ki? Ne demeliyim yani... Spiker "Bir anlık öfkesi vs vs vs" diyor taksici için. Bir anlık öfke yüzünden hiç kimse bir insanın hayatını tehlikeye atamaz. Böyle insanlar da şoförlük yapıp hem diğer taşıtların/yayaların hem de kendi müşterilerinin hayatlarını tehlikeye atamazlar!

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
Trafik magandası bu kez bizi buldu.!!!!

1 Nisan gezimiz ve sonrası "Ayda bir gün sokak bizim etkinliği" nde Trafik kazalarına dikkati çekmek, bisiklet yolları istemek ve çevre bilincine katkıda bulunmak için sokakta birlikte olduk ve dönüş yolunda bir kaza geçirdik.
Dönüş sırasında Cumhuriyet caddesi Divan otel Kasımpaşa kavşağında, kavşağı düz geçmekte olan grubumuzun üzerine orta şeritteki bir Taksi soğa dönmek için üstümüze kırınca olan oldu.

Murat Suyabatmaz ve Hakan Tuğsavul arkadaşımızın bisikletlerine çarpan taksi Hakan'ın bisikletini ve Hakan'ı altına alıp sürüklemeye başladı TAM 15 METRE sürükledi.
Mucize eseri hafif yaralanma ile arabanın altından sağ çıkan Hakan Ambulansla Taksim ilk yardım hastanesine götürüldü.
Polislerin anında el koyduğu olay sonrası tutulan raporlarda taksi sürücüsünün % 100 suçlu olduğu görüldü.
Olay yerine gelen kameralar yaralı arkadaşımızla ve taksi sürücüsü ile yaptığı reportajda Taksi sürücüsü ( neden altınızda insan olduğu halde bu kadar mesafe aracı sürmeye devam ettiniz ? ) soruları cevaplayamadı.
Daha sonra Karakolda ifade veren arkadaşlar şikayetçi olurken Hakanda Davacı oldu.
BSD üyesi avukatlarda olaya el koyarken bu olayın burda kalmayacağını bir çok sürücü için örnek oluşturması gerektiğini için taksi sürücüsünün en ağır şekilde cezalandırılması için gerekeni yapacaklarını belirttiler.
Mobese kameralarının kaydettiğini sandığımız kaza görüntüleri merakla bekleniyor.
Neyse ki şansımız varmış ve ucuz atlattık ama en kötüsü zabıt tutan trafik polisi "bisiklet ehliyetiniz var mı?" diye sordu. Bisiklet motorsuz bir araçtır ve ehliyeti olmaz. Bir memurun böyle bir soru sorması ancak bizim ülkemizde olurdu, güleriz ağlanacak halimize...

Buradan yanımızda olan murat beye ve bisiklet sevenler derneginin avukatlarına çok teşekürler ( taksici o gün tutuklandı ama nöbetçi savcı saldımı onu bilmiyoruz henüz )

Lay Lay Lom

Aktif Üye
Tepki
42
@Gürgün

Çok hümanist bir insan olmama rağmen bu durumda kesinlikle seni yalnız brakmazdım.Öğlen detayları öğrenince kanım dondu resmen. Bu nasıl bir öküzlük bilmiyorum.

Ama gerçekten arkadaş ucuz kurtulmuş.Verilmiş sadakası varmış resmen.

Geçmiş olsun...