bu hafta polonozkoy

L.Yağiz

Daimi Üye
Tepki
68
merhaba arkadaslar, bu haftaki gezi yerımız polonozkoy olsun dıyorum, cunku cok muhtesem bi yer gezip gormeye deger bi yer, bizde bu hafta orda olacaktık ama bi takım aksıklık yuzunden bunu gerceklestıremedik,bu hafta sonu yanı pazar gunu kesınlıkle polonozkoye gıdecem,bu haftakı gezımızı ıstersenız polonoz koy yapalım...

Scudo

L.Yağiz

Daimi Üye
Tepki
68
işte daha onceden yapmıs oldugumuz polonozkoyle ilgili gezi resımlerımız...

(link)

(link)

Tepki
17
ustad bu hafta kesin sizinle beraber gelmeyi istiyorduk. benim belgrad gezi sonrasi bronsit olmamdan dolayi size katilamadim. ama bu hafta sonu tekrar giderseniz ve yagmur yagmassa , tarik ve bir kac arkdaslar beraber size katilmak isteriz. keyifli surusler.

L.Yağiz

Daimi Üye
Tepki
68
@turkeyexpert2000

bende bakırkoyde oturuyorum istersen beraber gecerız, uskudarda benım bikac arkadasım katılacak gezıye ordanda yaklıs 30 km yapıp polonozkoyde oluruz...

Tarık DUMAN

Daimi Üye
Tepki
251
bu hafta derken hangi gün bu? geziyi cuma günü yapabiliyomuyuz? pazartesi günü askere gidicem.. pazar günü eve biçok misafir gelecektir.. evden ayrılmam doğru olmaz ama cuma günü olursa kesin bende gelirim

L.Yağiz

Daimi Üye
Tepki
68
tarık abi valla gezi pazar gunune ayarlandı cunku cuma gunu kımse gelemıyor malum herkes iş basında oluyor..:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
polonoz koy de neresi yaff ? :D
ben bir polenez koy biliyom ama orasimia cabag orasimi :D

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
bu hafta başka bir yere zözüm var o olmasaydı muhakkak gelirdim zize iyi eğlenceler

• Beğen
Tepkiler: L.Yağiz

L.Yağiz

Daimi Üye
Tepki
68
emsey ve zeo giriste polonoz koye hosgeldınız dıye bi tabelada ıkıyor karsımıza cavuspasa'da:)

Tarık DUMAN

Daimi Üye
Tepki
251
@fenerbahceli_boksorler

Anlıyorum... Hakan abiyle ben hafta içi diyekonuşmuştuk ondan aklıma geldi.. onun için sodum.. ama umarım askerden sonra birlkte bi polonezköy yaparız.. :)

iyi eğlenceler şimdiden