Bu Hafta Alıyorum Acil Yardım (Son Karar)

Berkay G.

Aktif Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
merhaba arkadaşlar. daha önce de konu açmıştım fakat tatmin edici yanıt alamadım.
carraro sportive 221'de karar kıldım. linkteki ürün, özelliklerine bakıp yorumlarsanız çok sevinirim. bu bisikleti almakla doğru mu yapıyorum? ya da sunduğum diğer seçenekler arasından hangisi en iyisi?
(link)

diğer seçenekler bunlar:

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Umut Kılınç37

Forum Bağımlısı
Tepki
139
Bisiklet
Salcano
Ben sizin yerinizde olsam 26'' alırdım lastik vb parçalarda bulunma ihtimali daha yüksek ve fiyatı daha uygun oluyor parçaların.

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
Tourney gercek anlamda düşük model bir parcadır; eger ileride aktarıs sistemini komple degistirmeyi düşünmüyorsanız kesinlikle aradaki 45tlye deger bir fark olacaktır. Altus'un yüksek bir model oldugu soylenemez ama tourney ile arasında gecisler esnasında gercek anlamda fark olacaktır.

"28jant parcaları zor bulunur" diye bir durum söz konusu degildir; zaten kullanılan parcalar aynıdır; farkı lastik, ic lastik, jant teli ve jant cemberi ile maşadır. Kaldı ki gerek iç gerek dış lastigi cok rahatlıkla bulursunuz; jant teli ve cemberlerinin degisimine ihtiyac duymazsınız tahminimce; kaldı ki duysanız da gercek anlamda 26" kadar rahat bulursunuz merak etmeyin. Belki amortisörde onunuzde cok fazla secenek olmaz lakin zaten 28" sehir bisikleti alıyorsanız çok zorlu arazilere girmeyeceginiz icin üzerindeki sizi yeterince tatmin edecektir. hatta büyük olasılık genelde kilitli olarak kullanacaksınız.. Açıkcası ben 28" bisikletlerde düz sabit maşayı tercih ederim; bunu da ileride degistirmek isterseniz emin olun ki 26" düz maşalardan daha rahat bulursunuz.

• Beğen
Tepkiler: Berkay G.