Bu bisikletle uzun yola çıkılır mı?

duketemre

Üye
Tepki
7
İsim
emre
@Kerem Özbayrak bu tur dışında kullanmam diye düşünüyorum bütçem de nisan mayıs gibi belli olur herhalde

@ihtiyar yılma yok hocam hayalim bir da ki yaz yapmaktı zaten

Scudo

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
@ihtiyar

Tabiki her türlü aksilik olacak, amaç aksilik olasılığını minimuma indirmek, önlemi alırız sonrasında gelen aksilikler ileride hatırlayacak güzel anılar olarak kalır. Arkadaşa bu kadar net yazmamın sebebi o bisikletle turun heyecanını, keyfini yaşamama olasılığının yüksek olması.

• Beğen
Tepkiler: ihtiyar

tolgax3

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
tolga oz
Bisiklet
Nishiki
kardeş onun pedal göbekleri somunları yalama oluyo onları değiştir sonuna kadar sıktır ben 5 kere aldım o çocuk bisikleti gibi hep sol pedal gobekten çıktı başka önemli olan jantını yamultma çukura girme orta amortisoru saat yonunde sık seni yaylamasın pedala vurdukça
uygun viteste kullan gidersin ama torosla türkiye turu yapmak gibi olur ne kadar gitcen bilmiyorum ama

• Beğen
Tepkiler: Yasar38

duketemre

Üye
Tepki
7
İsim
emre
@tolgax3 bende de sol pedal göbekten 2 kere çıktı zaten bunu artık söküp takmak için kullanmayı düşünüyorum

Atalay Mete

Daimi Üye
Tepki
199
Sevgili İhtiyar, inan bana bu alet seni de, beni de yıldırır. Tipik bir "çin çakması" tuzağı. Adamlar görsele hitap etmek için All mountain, full suspensiyon modeli teneke hurdaları marketlere yığıyorlar. Şöyle söyliyeyim, üzerinde on metre gittiğinde Nesrin Topkapı yı kıskandıracak kadar yaylanıp kıvırıyorsun. Ortadan kırılıp düşme olasılığın %90. Aman aman!..

• Beğen
Tepkiler: ihtiyar

tolgax3

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
tolga oz
Bisiklet
Nishiki
ben patlattım bi kere patlayacağı belliydi kiralamıştım bisikleti yavaşladım yaylanmayı kestim sesi değişmişti çünkü hop indi aşağı ama ayağım yere yakındı yoksa amortisörlü market bisikletinin tabuttan farkı yok

Ahmet.S

Aktif Üye
Tepki
51
İsim
Ahmet
Bisiklet
Bianchi
En iyisi siz tura çıkana kadar bununla antrenman yapın :) o zamana kadar para biriktirip güzel, sağlam bi şey alabilirsin

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
770
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
sakın ha uzun yola çıkma onla bendede var orta amortisor adamı öldürüyor

duketemre

Üye
Tepki
7
İsim
emre
@Ahmet.S planım şöyle bu tura bu yaz çıkıcam nisan-mayıs sa kadar para biriktirip yeni bisiklet alıcam o arada bu bisikletle tamir işlerini falan öğrenicem

• Beğen
Tepkiler: Ahmet.S

Ahmet.S

Aktif Üye
Tepki
51
İsim
Ahmet
Bisiklet
Bianchi
@duketemre
Bol bol antrenman yapın mesela;
Şehir dışına çıkıp 10km gidip 10km gelin 1 hafta sonra 15-15 sonra 20-20.
Zaten bu bisikletin sürüş zorluğu ile yüklü bir tur bisikletinin sürüş zorluğu yaklaşık olarak aynıdır.

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
Yalın ayakla yürüyerek uzun tura çıkılır mı? E çıkan çıkıyor, afrikadaki bazı yerliler her gün yapıyor.

Bu bisiklet ile de çıkılır. Ama beklenti önemli. 20km ortalama ile giderim diyorsanız çıkmayın. Ne ortalaması günde en fazla 50km giderim diyorsanız çıkın derim...

soner kalaycıoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
948
İsim
soner
Başlangıç
1968—69
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Klasik
ben bu tür bir bisikletle 75 km yaptım,bisikleti benzincide kilitledim,dolmuşla geri dondüm.ince teker yol bisikleti ile bir gunde gidiş-dönüş 160 km yaptım.bu bisikleti kısa mesafe,sarsıntılı yollarda,kondisyon bisikleti olarak kullanacaksın.selamlar..

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
18 kilo vardır. iyi kas yaptırır da yorgunluktan adamı öldürür bu. Yapma etme acı kendine

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
Bundan güzel kobay olur bak. Herşeyi üzerinde dene lastik sök tak akort yap fren vites ayarını öğren her şeyi yap ama uzun tur cık, olmaz

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!