Bu bisiklet toplanmaya değer mi?

hasanwhite26

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
hasan
Bisiklet
Bianchi
Bisikleti babamın bir arkadaşı hediye etti sizce 22 jant bu bisiklet uğraşmaya değer mi fazla para harcama yapmadan yeni fren lastik jant ile ?
Duyduğuma ve arştırmama rağmen 22 jant ve lastik bulamadım CAM00141.jpg CAM00142.jpg CAM00143.jpg CAM00144.jpg CAM00145.jpg CAM00146.jpg CAM00147.jpg CAM00148.jpg

Dosyalar

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Çok,çok kaliteli bir bisiklet değil geçme kadro olsaydı belki uğraşın derdim ama!!!kaynaklı kadro ve üst seviye bir bisiklet değil ama katlanır bir model olduğu için yinede siz bilirsiniz,

kasapogluu

Daimi Üye
Tepki
154
İsim
onat
Bisiklet
Carraro
Sadece kadro canlı kalanı ölü kadroda agir gorunuyor bence değmez.

2265124

Aktif Üye
Tepki
38
İsim
SEDAT
Bisiklet
Kron
Az maliyetle toplanabilecek bir bisiklet gibi durmuyor bence uğraşmayın ama manevi değeri varsa o zaman bilemem

2265124

Aktif Üye
Tepki
38
İsim
SEDAT
Bisiklet
Kron
@hasanwhite26 Çok masraf edersiniz sonuç güzel olabillir ama maddi durum :) Uğraşmak zevklidir uğraşmayı seviyorsanız ve maddi durumunuz da imkan veriyorsa deneyin güzel şeyler çıkabilir

ouzoo

Aktif Üye
Tepki
75
İsim
Oğuzhan
Bisiklet
Sedona
Masraflı ve parça tedariği sıkıntılı olacağı kesin. Ama tasarım anlamında bence çok orjinal bir kadro.

• Beğen
Tepkiler: hasanwhite26

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@DARKBİKER
Ic ice gecmis kadrolara gecme kadromu deniliyor gercekten ve her gecme kadro kalitelimi oluyor. Biraz bilgi verirseniz forum adina memnun olmuş oluruz. :)

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Murat Cömez Bu forumda zaten ne zaman banada cevap vereceksiniz diye tam merak ederken beni şaşırtmadınız murat bey her zaman'ki alaycılığınız her konuya illa bir cevap verişiniz takdire şayan birazdan eküriniz'de gelir:D:D

Yıldıray55

Aktif Üye
Tepki
174
İsim
Yıldıray YILDIZ
Bisiklet
Diğer
Yapma dostum ayakların görünüyor. Ama terlikler çok yakışmış...:hhhhhh:
(bende balkona çıkınca hanımın korkusuna giyiyorum napim...:islik:)

• Beğen

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
567
Bendede bisan korsan var bunun katlanmayanı. Tabiki cok daha diri kullanılır durumda az yenileme yapıcaktım dış lastikler cok yıpranık sadece fakat bende 22'' lastik bulamadım sanırım üretilmiyor artık gören duyan elinde olan varsa 2. el temizde olur almayı düşünebilirim. Lastikler yüzünden kullanamıyorum sadece geri kalan ufak tefek aksaklık var.

• Beğen

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@DARKBİKER
Nasil verebilirdimki, daha dün kayit olmussunuz. Demekki 2.nikiniz....
Sizinle dalgagecmedim Adam gibi soru sordum size. Ama öyle algiladiysaniz bilemem.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Murat Cömez Murat bey,murat bey,murat bey yapmayınız çocuk değiliz sizde bizde fikir ne ise zikirde odur.bide forumda bayağı kalmışsınız paranoya ve üstüne yüksek bir ego'da birleşince sonuç kötü olmuş biraz çıkın hava alın gezin hep bilgisayar veya cep başında takılmayın.