Btwin triban 3 2014

Scudo

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Öyle görünüyor. İnşallah bulabilirsiniz.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
(link)
fransadaki fiyatı türkiyeden daha pahalı( 400 euro)
türkiyede 1000 tl ilginç bir durum

Tepki
11
Arkadaşlar Btwin triban 3 ile Carraro sportive 224 arasında kaldım. kendimi çok zorlarsam 1000 TL ye kadar çıkabilirim. ama o kadar bütçemi zorlamak istemiyorum.

Sizce hangisini alayım ?

Yarış bisikleti hayranlığım var. Şu anda Salcano NG650 V kullanıyorum. 46 yada 48 cm kadrosu var küçük geliyor Boy 180 Bacak uzunluğu 88cm kilo 78.

Tepki
26
Bisiklet
Salcano
triban 3 geldiği gibi bitiyor. bende 3 haftadan beri bekliyorum.
kullananlar gerek f/p gerekse görünüş olarak tavsiyelerde bulunuyor. Bende takipteyim.

verisakeet

Daimi Üye
Tepki
407
Bisiklet
Felt
Internet sayfasi stoklari ile magaza stoklari farkli. Dun ofisten arkadasa yardimci olma amaci ile kadikoyden cikip kocatepe bayrampasa istanbul forum daki decathlon magazasina gidip triban 3 aldik. Ben epey basarili buldum, fiyat/performans goz onunde bulundurulunca. 57cm uygundu arkadas icin. Epey bir boy secenegi de vardi. Triban 5 de sadece 51cm kalmisti. Magaza epey uzak, ama stok mevcut. Websitesi bir cok insanin kolayina geldigi icin aninda stoklari tukeniyor.

nazo

Aktif Üye
Tepki
16
Çok çok az kullanılmış son modelden bir önceki model olan maşası karbon olan triban 3 ü satıyorum ilgilenen olursa konuşuruz.

Ahmet Onur Çakmak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.562
Ben de bugun marmara forumda 3 adet gordum. Ama kadro boylarina bakmadim

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@verisakeetİnternet magazası kesinlikle çok kötü amaçları satmak mı, satmamak mı anlamıyorum.Bu nasıl bir anlayış?

verisakeet

Daimi Üye
Tepki
407
Bisiklet
Felt
@sezer16

Aynen katiliyorum. Websitesinde secenekler, stoklar cok komik. Herkese tavsiyem zaman ayarlayip istanbul forumdaki en buyuk magazalarina gitmek. Spesifik bir urun varsa almak istediginiz, gitmeden once arayip stok da ogrenebiliyorsunuz magazadan.

Tepki
11
@Murat Bulut

Ben sordum bu durumu sadece bisiklet ağır olduğundan dolayı günlük kullanım için öneri olarak yazmışlar. (anladığım kadarı ile)

Homer

Forum Demirbaşı
Tepki
590
İsim
A.Murat Günal
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Giant
Dün Bayrampaşa mağazadaydım.
Triban 3 doluydu, bilginize.

Tepki
11
Yarından itibaren bende Triban 3 sahibi oluyorum. Ürün elime geçince ayrıntılı resimleri ile paylaşacağım.
Bugün marmara forum mağazasından Bilge hanım ile görüştüm ve Triban 3 modellerinin hepsinde Hutchinson Equinox 2 model lastikler olduğunu Triban 5 de ise Btwin marka lastik kullanıldığını bilgi olarak benimle paylaştı.

• Beğen
Tepkiler: Uğur S.

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Evet buna ben de dikkat etmiştim. 2013 Triban 3'ümde iç ve dış lastikler B'Twin marka. Yenisinin iç lastiklerini göremediğimden, yeni Triban 3'lerle eskisinin tek farkı Hutchinson Equinox 2 lastikler diyebiliriz.

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
@Homer

İstanbul'daki mağazalarda bir çok triban 3 varsa hatta triban 5 bile varsa eğer, neden netteki stoklarında yok yazıyor ve hatta Ankara mağazasına 1 tane bile gelmiyor, hayret bişey yaa !!!

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
@Mert Dönmez

ben, şahsen direkt mağazada görüp, deneyip almak isterim. mağazaya gidebilme şansı olmayıpta, almak isteyen arkadaşlarımız adına teşekkür ederim :)

Tepki
7
@erphan

Önemli değil hocam.Konunuzu görünce illaki bir okuyan vardır diye attım :)