Bryton Rider 530

soulless

Daimi Üye
Tepki
823
İsim
Turgay KASARCI
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Çağlar Tekkılıç

Menüden bisikletinizi girdiğiniz kısmı bulun. Bike details olması lazım. Orada hız için sıralamayı ayarlayabiliyorsunuz. Önce hız sensörü sonra gps gibi...

Scudo

Srcnkrtlms

Üye
Tepki
142
İsim
Srcnkrtlms
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@denizyalin
Şu an aliexpress de yok görünüyor. Başka sitelerden kontrol edebilirsiniz.

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.188
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
@soulless
Resmen aydınlanma yaşadım, hiç aklıma gelmemişti oraya bakmak :) Sağolasın

(Rider 310'da denedim bu arada; Settings / Profile / Bike Profile / Set / Spd Source )

soulless

Daimi Üye
Tepki
823
İsim
Turgay KASARCI
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@BerkEvren

Aman efendim, uzmana faydamız dokunduysa ne ala...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@denizyalin

Benimde almış olduğum site. Tabi gümrük düzenlemelerinden sonra fiyat ve vergi birleşince sizi tatmin edermi bilemem.

(link)

Tepki
3
İsim
Hasan Akmanoglu
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@soulless
Evet aynen ayar dediginiz yerdeymis. Teşekkürler. Su anda sensoru oncelik olarak ilk siraya aldim.
Oncelik belirleme listesinde secenekler soyle ayarladim.

Speed/Cad
Speed
Gps

Daha once gpa ilk siradaydi.

Speed/cad secenegi ne demek acaba tam olarak.

B

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.188
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
@Çağlar Tekkılıç
İki işlevi birlikte yapan sensörler var. Aynı cihazdan hem kadans hem hız sinyali gönderen. Onlar için bir seçenek.

• Beğen
Tepkiler: soulless
Tepki
3
İsim
Hasan Akmanoglu
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@BerkEvren
Cok teşekkürler
Duzelteyim o zaman ben ayarlari cunku kadans ve hiz sensorleri ayri ayri su anda

• Beğen
Tepkiler: BerkEvren

gezerfen

Aktif Üye
Tepki
151
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Rider 530 kullanıyorum. Son günlerde şöyle bir durum oluştu: Evde cihazın yükseklik kalibrasyonunu yapıyorum. Sonra 8 kat aşağıda sürüşe başldığımda, yada kalibre ettiğim yerden farklı bir yerde sürüşe başladığımda aradaki yükseklik farkı kadar hatalı ölçüm yapıyor. Ayarlar ile ilgili birşey sanırım ama çözümü bulamadım. Bilgisi olan arkadaşların bir el atmasını rica ederim.

Mstakbas

Üye
Tepki
4
İsim
Mesut
Bisiklet
Mosso
Merhabalar bryton hakkında yorumlar güzel bende 530 kullanıyorum ama bu ara biraz sıkıntılı ilk açılışta gps verisi geç geliyor ve start tan bir süre sonra gps verisi donuyor hız sabit kalıyor bunula ilgili yardımlarınızı bekliyorum.
Cihazı sıfırladım ve pc üzerinden güncelledim yine aynı olay hız sensörü kullanmıyorum.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Merhabalar bryton hakkında yorumlar güzel bende 530 kullanıyorum ama bu ara biraz sıkıntılı ilk açılışta gps verisi geç geliyor ve start tan bir süre sonra gps verisi donuyor hız sabit kalıyor bunula ilgili yardımlarınızı bekliyorum.
Cihazı sıfırladım ve pc üzerinden güncelledim yine aynı olay hız sensörü kullanmıyorum.
Bryton'a e-posta atmanı tavsiye ederim. Ben almadan önce birkaç soru sormuştum. Çok hızlı dönüş yaptılar. Belki yardımcı olabilirler.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bryton'a yeni güncelleme gelmiş arkadaşlar. aktivitenizi atmaya çalıştığınızda şu uyarıyı veriyor.
"to stay compatible with strava authendication, we need your help! to remain compliant with strava's update authentication process ,we have updated our App. if you are currently enjoying the strava autosync feature, please follow the instructions below to keep the feature working

1-please check that the version of bryton active is 2.14.56.233 or later. if it is not, please update

2-go to profiles - 3rd party account link to turn off strava autosync if it shows enabled after diasbling it, press to turn it back on and log in"

"strava yetkilendirmesi ile uyumlu kalmak için yardımınıza ihtiyacımız var! strava'nın güncelleme doğrulama sürecine uygun kalmak için Uygulamamızı güncelledik. Şu anda strava autosync özelliğinden kullanıyorsanız, özelliği çalışmaya devam ettirmek için lütfen aşağıdaki talimatları izleyin.

1-Aktive Bryton sürümünün 2.14.56.233 veya daha sonraki bir sürüm olduğunu kontrol edin. değilse, lütfen güncelleyin

Profillere gitme - Eğer diasbling işleminden sonra etkin olduğunu gösteriyorsa strava otosync özelliğini kapatmak için üçüncü taraf hesap bağlantısı, tekrar açmak ve giriş yapmak için tuşuna basın."

Telefonda kullandığımız uygulamayı güncellememiz yada yeniden yüklememiz gerekiyor.

Bıyıkov

Forum Bağımlısı
Tepki
3.070
İsim
Ayhan Bıyıklıoğlu
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar,
Aero 60 ile 450T arasında ne gibi farklar var acaba su anda ikisi de aynı fiyat bandında satılıyor. 450T mtb için yazmışlar. Dış malzemesi de biraz daha dayanıklı gözüküyor. Yol bisikletinde kullanım icin hangisini tavsiye edersiniz?

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.372
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar,
Aero 60 ile 450T arasında ne gibi farklar var acaba su anda ikisi de aynı fiyat bandında satılıyor. 450T mtb için yazmışlar. Dış malzemesi de biraz daha dayanıklı gözüküyor. Yol bisikletinde kullanım icin hangisini tavsiye edersiniz?
1573019188467.png

• Beğen
Tepkiler: Bıyıkov
Tepki
5
Bisiklet
Giant
Bende 530 kullanıyorum memnunum fakat saat ayarını bir türlü yapmadım, 2 saat geriden geliyor :) bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bende 530 kullanıyorum memnunum fakat saat ayarını bir türlü yapmadım, 2 saat geriden geliyor :) bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
Merhaba. Aşağıdaki adımları izleyerek bir deneme yaparmısınız.

Setting ---> General ---> System ---> Time/Unit ---> Dlight Save +1:00 olması gerek