Bozcaada Yarışı...

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Bora TİRKİ

Teşekkürler Bora Bey . . .

Tolga Gürgün

Scudo

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Evet arkadaşlar gerçekten iyi haber, önceden yapılmayacağı kesin olan yarışın yapılması mali durumun düzeltilmesi sonucu tekrar kesin olarak yapılacağı belirlenmiş bulunuyor...

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
Bora ; kapanış yemeğinin güzelliğine çıkışta verdiğin haber de eklenince güzel oldu yahu.

Eh ben de göbek eritme çalışmalarına hız verip en azından finiş göreyim bari :)

Murat YILMAZER

Forum Demirbaşı
Tepki
258
Dört gözle beklediğimiz bu müjdeli haberi çok geç olmadan bisiklet severlere duyurduğunuz için çok teşekkürler.Hani bi söz vardırya“Allah sevdiği kuluna önce eşeğini kaybettirip sonra da buldururmuş''diye buda öyle oldu galiba:)

Nau04

Üye
Tepki
65
@Bora TİRKİ

Bu güzel haberi verdiğin için çok teşekkür ederiz. görüşmek üzere..

seyyahi

Üye
Tepki
13
eveeet madem yarış kesinleşti
ozaman yarış hakkındaki bilgilerde yazılabilir;bilgisi olanlar şimdiden ellerinize sağlık

seyyahi

Üye
Tepki
13
slm arkadaşlar
peki yarış tam olarak hangi gün, cumartesi mi pazar mı,takvimde iki tarih varda ve iki tarihin sebebi nedir açıklanırsa seviinirim
şimdiden teşekkürler

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yarışlar herzman 2 tarih olarak belirtilir. ilk gün kayıtlar ve teknik toplantı yapılır. ikinci gün ise yarışlar yapılır. Bozcada yarışının yapılacağı gün pazar günü. Fakat katılmak için cumartesi günü belirlenen saatte kadar lisansınızla beraber kaydınızı yaptırmak zorundasınız...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Oksal Bundan eminmisin ? Zira 2 senedir Bozcaada maratonları cumartesi günü yapılıyor, pazar günü de dönüşe ayrılıyor, sanırım bunda adanın ulaşımının özel durumu gözönüne alınarak bu şekilde yapıldı, ben geçen gün bu konu için Birol abiyi aramıştım, ulaşım sorunu olabileceğinden cumartesi mi pazar mı olacağını tam belirlemediklerini, bir kaç gün içinde belirleneceğini söylemişti...

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yarış pazar günü gözüküyor. Bunun da sebebi pazartesi gününün 29 ekim cumhuriyet bayramına denk gelmesi. Yani pazartesi günü tatil. Ertesi günü tatil olduğu içinde ulaşım sorunu yaşanmayacak. Ama yarış gününde sonradan bir değişiklik yapılırmı onu şuan bilemiyorum...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Hımm pazartesi tatil ise organizasyon oldukça rahatlar doğru...

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
cuma günü federasyonu aramıştım. pazar günü olacağını söylediler...

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
istanbuldan yarışa gelecek olan arkadaşlar icin ulaşım hakkında bilgi alabilirmiyiz bigisi olan varsa

seyyahi

Üye
Tepki
13
arkadaşlar yarışa 5-6 gün kaldı ama
yarışın nezaman olduğu,ulaşım ,konaklama hakkında hiç bir bilgi yok
bu işi başka bir işe muhtaç olmadan yapan çok az kişi var
bu sorunlar bu gecikmeler devam ettikçe bisiklet sporu hiçbir yere gelemeyecek
çünkü sporcu çoğalımı yerine azalma olacak
Mesela;iki günlük izin almam gerekiyo(yarış için) şirket benden haber bekliyor yarışın nezaman olduğuna dair.normalde 2 hafta önceden haber vermem gerekiyor ama 5-6 gün var şuan işe gicedeğim ve yine ve hala haber yok :(
benim durumumda olan çok sporcu arkadaşım var...evet şimdi siz söyleyin bu spor gelişirmi

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yarış ın tarihi 28 ekim pazar. 27 ekimdede kayıt ve teknik toplantı yapılıyor. Bozcaada da konaklayabileceğiniz birçok pansiyon mevcut. Sezon dışı olduu için fiyatları normalden daha ucuz oluyor. Adaya bu mevsimde günde 3 vapur seferi mevcut.

İlk vapur Yükyerinden bozcadaya : saat 10.00 da ikincisi 14.00 te 3. sü 17.00de. Dönüş için ilk vapur saat :7.00 de ikincisi 12.00 de üçüncüsü ise 16.00 da
bu saatleri (link) linkinden buldum. Doğruluk payını bilmiyorum.Ama telefonlada çok rahat bilgi alabilirsiniz...

Pazar günü yarıştan sonra son vapura yetişilemediği için dönüş genellikle bir sonraki güne kalıyor. ( Acele edip ödül töreninin beklemeden yetişilebilir diye düşünüyorum)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Gazi Abi bu bilgi kesin mi? İnsanlar otobüs biletlerini falan aldılar? Diğer yandan aynı haftasonu 4X yarışı var Polonezköy'de...

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
ben de ertelendi diye duydum... bilet olmasa da izini bu tarihlere göre almıştım. bi daha ki haftaya gelemem sanırım... :(

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Evet herkesin planları da alt üst oldu benim de dahil, herkes kendini bu haftaya göre ayarladı, antrenmanlarını yaptı, arkadaşlarım izinlerini ayarladı (diğer potansiyel izinlerini yaktı) ben ve arkadaşlarım da gitmeme kararı aldık gibi bir şey. Şimdi öteki hafta yapılıyor dense nasıl güvenebiliriz ki, siz gidip bilet alırmısınız ? En güzeli toptan iptal edildiği ilan edilse de herkes rahat etse :(

nasuh

Forum Bağımlısı
Tepki
97
tühh yaa hazırlanmıştık neyse çok da problem olmadı benim için haftaya da koşarız =)