Bostancı

irfanyazicitunc

Forum Bağımlısı
Tepki
921
İsim
İrfan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Anadolu ve rumeli yakasindaki arkadaş lar birlestik gol turu yaptik 82 km

Scudo

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.022
Bisiklet
Merida
gidiş geliş toplam kaç km sürdü

bir de herkes aynı noktadan başlayarak aynı noktaya geri mi döndü

yoksa tur havasında herkes aynı noktaya gelip oradan mı dağıldı

pazar günü de iyi rüzgar vardı yalnız

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.336
Güzel bir kare. O karede olmak isterdim açıkçası. Paylaşım için teşekkür ederim..

irfanyazicitunc

Forum Bağımlısı
Tepki
921
İsim
İrfan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aynen cok ruzgar vardi egimlerde zorladi biraz anadilu ve rumeli olarak iki ayrı gurup gittik kurtdogmus köyünde bulusup yemek felan yedik muhabbet ardindan yine araliklarla iki gurup ayrıldık

irfanyazicitunc

Forum Bağımlısı
Tepki
921
İsim
İrfan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
82 km surdu toplam

gazibike

Üye
Tepki
24
Kiralik Bisiklette yeni adres Maltepe Rota Sportif Bisiklet.
Yer sahilde, bisikletler yeni.
Telefon 216 3998905
Ya da 532 4609875

• Beğen
Tepkiler: Pawcraft

canovar

Üye
Tepki
5
İsim
Abdullah
Bisiklet
Merida
Bostanci Istasyon'a yakin Bisiklet Evim var, 3 kere bisiklet kiraladim. Saati 5 lira, 4 saati gecince 20 lira. Bisikletler hor kullanilmis oluyor genelde ama denk gelirse fena degiller.

Tepki
65
İsim
ömer faruk
Bisiklet
Bianchi
Arkadaslar ,abilerim Başakşehir den gelerek Bostancıdayim suan pek bilmiyorum bu tarafı suruş keyfi ve eşlik edecek arkadaş lar var mıdır ? :)

gork26

Üye
Tepki
4
İsim
Görkem
Bisiklet
Diğer
Bu dönemde İsbike oldukça aktif ve bisikletler sağlam 2 arkadaşım için 3 gün önce kiraladık saati 2 lira. Bostancı idonun önünde mevcut.

gtrunner

Üye
Tepki
0
Fiyatarı ekonomik (25/gün), sanırım saatlik kiralamıyor. Haftalık, günlük ya da Aylık.

İstanbul Bisiklet
(link)

Tepki
5
İsim
Ayşem
İyi günler sitemizi yeniledik, Fiyat Listemiz:

25 tl / gün
75 tl / hafta

Modeller ve detaylar için: (link)

tel: 0 (535) 305-8156

allbikes 25 75.png

Yerimiz Bostancı Metro istasyonu yanında, ancak Bisikletleri size getirebiliriz bu hizmet 2 bisiklet üstü, Bostancı, Kozyatağı, İçerenköy, Kazasker için ücretsiz. Daha uzun mesafeler 10-30 tl arası (tek sefer) ücrete tabi.

Hafta içi gelip alırsanız fiyat: 20 tl / gün

Upper Architect

Daimi Üye
Tepki
423
İsim
Numan
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hala devam ediyorsanız sürüşten iki gün evvel mesaj atarsanız bende katılmak isterim. Evimde bostancıda:d
@Cem Ç

Son düzenleme:
B

BF Okuru

Misafir
@Upper Architect Merhaba, Önceden gün ve saat bildirilirse ben de dahil olurum :)
Şuanda 70-80 kişiden oluşan Anadolu yakası grubu var dahil olduğum ve her hafta aynı gün toplanılıyor. Tavsiye ederim :harika:

Koray Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
146
Bisiklet
Specialized
Selamlar, Elixir frenlerim için balata arayışına girdim, uzun zamandır binmediğim için piyasaya çıkar bir sürü markadan haberim yoktu. Aradım taradım ve en güzeli emin olduğum bildiğim marka olsun diye Caddebisiklet internet sitesinden Avid marka balata almaya karar verdim. Fiyatı piyasanın 25-30 TL gibi altındaydı "acaba" dedim içimden ama sitenin geneline bakınca bir de mağaza Bostancı'da olunca belki ellerinde kalan son üründür indirimlidir vs. diyerek perşembe sipariş verdim. Hafta sonu ormana gideceğim için aciliyetini de telefonla arayarak bildirdim. Cuma ürün elime geldi Baradine marka elixir balataları. Hem de internette yarı fiyatına bir sürü baradine varken ben iki katından fazla para verip Baradine almış oldum. Mağazayı aradım durumu açıkladım, gelen cevapları sıralayayım...
Tamam işte avid'in elixir modeli için o balatalar...
Zaten Avid'in balatası yok ki Sram üretiyor avid'leri markası sram oluyor...
Baradini sen bir tak bak çok güzel balatalar onlar...
Yarı fiyarına satan mağaza konya'da, şimdi versen siparişi bir hafta sonra gelir (demek ki iki katı fiyata satmayı haklı görüyor)...
Sen sadece bisiklete biniyorsun ben 50 senedir bisiklet satıyorum sen ne bileceksin markaları (ben de 10 yaşımda değilim bu arada)...
tamam iade alırız o zaman.......
ve en sonunda hocam benim acelem vardı bana bu ürün hafta sonu için lazımdı bilseydim başka yerden bakardım vs dediğimde de uzatmada gönder balataları çok uzattın haaaa...

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.546
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Esnaf olmak bu kadar zor olmamalı. Ben esnaf olsam arkadaş beni arasa kusura bakmayın eksik bilgi girilmiş siteye ürün fiyatı ne kadara bulduysanız o kadar miktarını iade edelim yada gönderin parasını iade edelim derim. Hatta ürünün İstanbul dan alındığını gördüğüm anda gelip ürünü alalım teklifinde dahi bulunurum. Sonra ne mi olur o paranın 5 mislini bu tutumumdan dolayı kazanırım. Parayı kazanamasam bile vicdanım rahat olur. En baştaki durum hata olmadığı için (internet sitesine yanlış bilgi girmek) bilerek yapılmış demeye dilim varmıyor bu yazdıklarımın hepsi havada kalıyor.

firestone

Forum Bağımlısı
Tepki
2.141
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Geçen sene bi defa yolum düşüp girip fiyat sorduğum, bi daha da kesinlikle uğramayacağım sözde bisikletçi esnafıdır. Cin olmadan adam çarpmayı esnaflık sanıyolar maalesef.

Tepki
66
İsim
Günce A.
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Geçen sene pandemi kredisi ile bisiklet almaya ilk oraya gitmistik bizimle ilgilenmediler bile cok sinirlendim internetten hayat bisikleti bulup oraya gittim. 2 adet salcano alacakken 2 adet scott almıştık. Bir daha da oraya girmemeye yeminliyim

Şenol U.

Aktif Üye
Tepki
591
İsim
Şenol Ustabaş
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu firma; yanlış gönderği kadro arası çantayı, fermuarı aşağı bakmasına rağmen kullanabileceğimi iddia eden,hatta çanta firmasının bu ürünü böyle ürettiğini söyleyebilecek kadar kalitesiz bir esnaf malesef...

Son düzenleme: