Bolu

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bisikletliler derneğinin boluda temsilcisi var sanırım. Ayrıca Bolu Gençlik Spor Şube Müdürü İsmail İltir bildiğim kadarıyla eski milli bisikletçi ve eski bisiklet federasyonunda görev alan biri. Bisiklet ile ilgili konularda yardımcı olabilir belki. Onun haricinde Bolu eskiden bisiklet sporu açısından aktif bir şehirmiş, baya sporcu yetiştirmiş. O eski sporculardan hala bisiklete binenler mevcut belki onlarla da irtibata geçilip bişeyler yapılabilir.

• Beğen
Tepkiler: cazz
Scudo

cazz

Daimi Üye
Tepki
112
@kkazim

bisikletliler derneği bolutemsilcisi ismail iltir her konuda yardımcı olur. eski sporculardan biri de benim.

bolu'yu seven arkadaşlar sayı olarak yeterliyiz. bir tarih belirleyip kendi çapımızda bir gezi düzenlesek diyorum artık. ne dersiniz? varım diyenler kimler?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Şu an askerdeyim şafak kaldı 29, İnşallah askerden döndükten sonra birlkikte yapılacak gezilere katılırım.

Tepki
5
bende hayırlı teskereler diliyorum. eet ya şöyle bir organize olsak da bir tura çıksak aslında ben bu perşembe bir sakarya yapmayı düşünüyorum (tabi asaklık çıkmazsa). bakalım benim zayıf vücudum buna dayanabilecek mi? gerçi hiç umursamıyorum. sonuçta bende o inanç hakim. sende gelirsen sevinirim cazz abi. birde ben sürekli bilgisayara giremediğim için sizlere hemen ulaşamıyorum. eğer beni aramak istersen numaramı vereyim. 0555 560 40 15.

Tepki
5
perşembe günü sakaryaya gidecektim ama arkadaşlar hava muhalefeti nedeniyle başka bir güne ertelemek zorunda kaldım. eğer gitmek isteyen olursa beraber gidebiliriz.

Tepki
3
Herkeze slm bende boluluyum ama su an antalyada pedal cevırıyorum ve bolulu arkadasların bu sekıl de toplanması benı cok sevındırdı memleketımde pedal cevırmek bı baska antalyada bolulu bı bısıletcı arkadas bulsam pedal cevırerek boluya gelmeyı planlıyorum ve bencede boluya tam anlamıyla doga sporları ıle ılgılı bı magza sart cok olanak sunuyo bu konuda tum herkezın pedalına kuvvet

cazz

Daimi Üye
Tepki
112
@halil ibrahim yanar

kusura bakma epeydir foruma giremedim. mesajını yeni gördüm. çocuklardan sıra gelmiyor. inşallah bir gün beraber turlarız. güzergah olarakta iyi seçmişsin bolu dağından aşağıya sallandığında düzce'yi geçersin. daha sonrası düz yol

@Scarlatina

ah ah sorma

@halil ibrahim yanar

özür bu mesajı görmeden diğerine cevap yazdım.:):)

@kutay canpolat

sağol kutay bolu'ya geldiğinde bekleriz.

Tepki
5
selam arkadaşlar bu cumartesi ve pazar konya üniversitesi bisiklet topluluğunun bisiklet turu vardır. oradaki kalma ve yemek masraflarını üniversite karşılayacaktır. bana da konya topluluğu beş kişilik kontenjan ayırmıştır. gelmek isteyen arkadaşlarımız lütfen bana ulassın. yaş sınırı yoktur. bizim karşılayacağımız sadece yol parasıdır. tur sanırsam 70 km.lik çatalhöyük turu olması lazımdır. katılımlarınızı bekliyorum. daha önce vermiştim ama yine vereyim tel. numaram 0555 560 40 15

Tepki
5
selam arkadaşlar. bugün mutlu bir haber aldım. boluda bisiklet topluluğu kurulmuştur. bundan sonra aktivitelerimize katılmanız dileğiyle...saygılarla....

Sam0

Üye
Tepki
16
Selamlar arkadaşlar, Bolu'dan kimse var mıdır acaba :rolleyes: , ayrıca Bolu bisikletle gezmek için çok uygun bilirsiniz, buralara gelip gezmek isteyen olursa eşlik, rehberlik edebilirim ;)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Sana hoşgeldin diyeyim öncelikle..
Diğer arkadaşlar kayıplarda. Ben de askerden yeni geldim, ev köy kurma derdine düştüm pek vakit bulamadım ama bundan sonrası için yeterli vakit ayıracam inşallah.
Şaka maka Bolu'da baya da bi kişi olduk aslında ama sanırım organizator eksiğimiz var. O görevi biri üstlense görüşsek filan baya bişeyler yaparız gibime geliyor. Ama dediğim gibi başlangıcı yapamadık bi türlü.

• Beğen
Tepkiler: Sam0

Sam0

Üye
Tepki
16
@kkazim

Teşekkürler hoşbulduk :) Sende hoşgeldin ayrıca, askerden gelmişsin ;)
Birşey soracaktım, Boluda bisikletlerden gerçekten anlayan ve bisiklet aksesuar-yedek parça bulabileceğim bir yer var mı?
Özel mesaj atamıyorum msn den konuşabiliriz bana özel mesajla gönderebilirseniz, teşekkürler

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Sam0

Ben de iyi bir usta arıyorum ama şimdiye kadar bu işten anlayan birine denk gelmedim. Bikaç yere hidrolik disk fren malzemesini getirsem montajını yapabilir misiniz diye sordum adamlar bisiklete değil de motora sandılar. Dedim bisiklete takılacak o nasıl olacak filan diye bön bön baktılar. Malzeme konusunda da fazla bi seçenek yok, star bisiklet var delta satıcısı olarak görünüyor, deltadan Ulaş ile konuştuğum zaman malzeme ihtiyacı olduğu takdirde getirildiğini söylemişti (geçen seneydi), şu an durum nedir bilmiyorum. Ben bisiklet parçalarını internetten (yurtiçi-yurtdışı) alıyorum, mağazaya gidip görüp de almanın yerini tutmuyor ama buna da şükür öteki türlü hiç alamayacağım.
msn kanatlikazim@hotmail.com çok sık girmiyorum ama eklersen denk geldiğimizde konuşuruz.

Bu arada bugün Gölköy girişinde 2 kişilik 3 bisikletli grubu denk geldik. toplam 6 bisikletlinin aynı bölgede olması garibime gitti hatta aklıma amores perros filmi geldi, kaza filan bekledim ama Allah tan olmadı :D acaba içlerinde forumdan birileri var mıydı??

• Beğen

cazz

Daimi Üye
Tepki
112
merhaba arkadaşlar

kkazım öncelikle hoşgeldin
arkadaşlar bir gün bir yerde buluşalım. mesela otelcilik turizm meslek lisesinin bahçesinde neler yapabiliriz konuşalım

Sam0

Üye
Tepki
16
@cazz

Size PM atamıyorum 50 mesaj olayı yüzünden, bana pm olarak mail yada telefonunuzu gönderirseniz hem bir konuda danışmak hemde Otelcilik bahçesinde buluşmayı konuşabiliriz, benim evim oraya epey yakın.
Teşekkürler

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@cazz
Bana uyar, zamanı belirleyin gelirim ben. Saat konusunda da hafta sonu ya da hafta içi 5den sonra olursa iyi benim için iui olur..

• Beğen