Bolu bisikletim çalındı

onurdemir

Aktif Üye
Tepki
124
İsim
onur
Bisiklet
Ümit
20.08.2015 saat 5:30 8:00 arası apartman içinden kilitli ümit marka bisikletim çalınmistir 0533 336 93 39 gören duyan olursa memnun kalırım
2015-07-28 19.15.09.jpg

Scudo

Gökhan06

Üye
Tepki
22
İsim
Gökhan D.
Bisiklet
Merida
İnşallah bulunur.Bisikletsiz olmak yani bisikletin verdiği zevki çıkaramamak tabii ki de üzücü hele biz bisiklet severler için...:(

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar bu kaçıncı çalıntı haberi, kilit falan çözüm olmuyor; alın ya balkonunuza ya da odanıza koyun bisikletlerinizi...

• Beğen
Tepkiler: Zafer KAPLAN

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bir defa bisikleti çalınan biri olarak, açıkta hiçbir yere 10 dakikadan fazla bisikletimi kilitleyip bırakmıyorum. kilit hiçbir zaman çözüm değil.

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
bu çalıntı haberlerini okudukça içim sızlıyor.. apartman girişine veya herhangi bir ortak kullanım alanına bıraksam gece uyuyamam şahsen :krktm:

onurdemir

Aktif Üye
Tepki
124
İsim
onur
Bisiklet
Ümit
Eğer bulursam bulamassam da yeni bisikleti hiç üşenmeden 3 kat yukarı çıkarcam bu serefsizler le uğraşmaktansa

• Beğen
Tepkiler: Yusuf G.

Suat Şahin

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Suat Şahin
Bisiklet
Kron
Geçmiş olsun hocam. Bu aralar çalıntı haberleri çoğaldı ve çalınan çoğu bisklet de kilitli haldeyken çalınıyor. Kilitte çözüm değil. Ben her defasında 3. kata çıkarıyorum. Bunun dışında kesin bir çözüm de yok zaten.

akndgl

Daimi Üye
Tepki
224
İsim
Akın
Bisiklet
Carraro
Geçiş olsun. :( Bolu başlığını görünce direk sizin bisikletiniz aklıma geldi, Bolu küçük yer, bisikletiniz de oldukça dikkat çekici, şehir dışına çıkarıtlmadıysa kısa sürede bulunacağını ümit ediyorum.

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
şu bisiklet çalıntı haberlerini görünce kafam atıyor bisiklete elektrik vereyim gece gelen çalmaya çalan çarpılsın diyorum!!
geçmiş olsun kardeşim umarım bulunur

Aryel

Demirat Jokeyi
Tepki
160
İsim
Burak Boztepe
Bisiklet
Merida
Geçmiş olsun. Lütfen bisikletleri açıkta bırakmayın arkadaşlar kilit olsa dahi..

öylebirbaktıydım

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Şahin Can
Bisiklet
Merida
Bizim evin asansörü küçük benim bisiklette 29 jant oldugundan jantı sökmeden girmiyor,jantı söksem bu sefer diski ayarlaması... falan ugrasmamak için 13 kat sırtımda tasıyorum bisikletimi, bu kadar üsengec olmayın alın sırtınıza çıkın cok iyi antrenman oluyor :)

• Beğen
Tepkiler: BetitoXXY

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
@onurdemir, çok üzüldüm. Gayet de alımlı bir bisikletmiş. :( İzmit'teki Bit gidip geliyorum zaman zaman sizin bisikleti de arayacak gözlerim. Peki kadro seri numarası var mı elinizde?

Quarian

Üye
Tepki
6
İsim
Yasin
Bisiklet
Salcano
Ben de yakın zamanda bisiklet alacağım ve 5 katlı binanın 4. katında oturduğumuzdan ve şu anki bisikletimin de asansöre sığmadığından dolayı dışarıya, kapının önüne kilitlemek zorunda kaldığımdan yeni bisikletim için birazcık tırsmıyorum değil.

Geçmiş olsun abim, inşallah en yakın zamanda kavuşursun bisikletine.

Ersin savaş

Forum Demirbaşı
Tepki
626
Bisiklet
Diğer
GPS sistemi falan bakmak lazım. Muhakkak uygun bir cihaz vardır ya. en azından erken haber alınır.

onurdemir

Aktif Üye
Tepki
124
İsim
onur
Bisiklet
Ümit
Seri nosu faturada yazmıyor çalınmadan 2 saat önce heryerini söküp silip yağlamıştım bütün vidalarını tek tek kontrol edip topladım.Saat 5:00 de eşim geldi eve bisikletin ne güzel olmuş dedi saat 8:00 de annem geldi bisikletin nerde dedi aşağıda dedim yok dedi indim baktım gerçektende yoktu.