bmx iskeleti ?????

Scudo

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
Dostlarım sakin olun.Aklınızı kurcalay şeyleri bana sorun problem değil.Ayrıca, sadece mesaj adedi artsın diye böyle yersiz polemiklere gerek yok.Hepimiz arkadaşız.Herkes istediğini sora bilir ama bunu kişilselleştirmeyin birbirinize ön yargılı davranmayın,saygının olmadığı hiç bir yerde sevgi yaşamaz ve biz BMX'i GERÇEKTEN ÇOK SEVİYORUZ.Lütfen bunu unutmayın.Bir abi tavsiyesi,aklınızda bulunsun.(HKK BMX TEAM).

bmx_flatland

Daimi Üye
Tepki
100
yaa bırakın adam boş boş konuşuyoo yaa bilmiyosan git özel ders al arkadaşım varmı ötesi şikayet ediyorum ne olucak en fazla ban yerim

Emirhan Kocamaz

Forum Bağımlısı
Tepki
397
bmx_flatland arkadaşa demişin senin soru sormaktan başka işin yokmu diye asıl senin başkalarını eleştirmekten işin yokmu burası forum herkes istediği sorma hakkına sahip adı ustunde FORUM...

• Beğen
Tepkiler: emiryil

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
@emir&bmx

boşversene kime anlatıyosun kardeşim ;) takılalım biz kafamıza göre

dask-

Aktif Üye
Tepki
58
ercan bosuna konusmaz fazla takmayın kafanıza su foruma üye olduğumdan beri bu arkadas her gün forumda yeni bir konu acıyo

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
şimdi kötü bi espiri patlatmazsam olmaz öğle olmasa akşam olur ercan :D

dask-

Aktif Üye
Tepki
58
kazma senden futbolcu olmaz=)ahuahu pazar pazar postayı yedin:)

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
ne :S anlamadım yada kıt tarafıma geldi :D

bmx_flatland

Daimi Üye
Tepki
100
emir havalar ısındı diyorum kıtlık bişey yok sen gel kadıkoye hakkı abinin dükkana ben sana bi çay ısmarlıyım oke mutlaka gel ama bi çayımı iç yoksa darılırım..... yusuf bu arada ınıtmadan söliyim ben pazara kadar posta yerim ama sen mezara kadar iyi düşün bu kelimeyi çok ince bi mesaj var

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
bu pazar ordayım ercan görüşürüz ya ayıpsın ama nescafeden aşşağısı kurtarmaz bea xD xD

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
İşte bmx bu.Birbirini tanımayan yada gıcık olan tüm insanları bi şekilde bir araya getirip ortak bi yan oluşturuyor.Hepimiz dostuz tek derdimiz hareket.(HKK BMX TEAM)Kapımız tüm bmx sevenlere açık.Hadi sorunları bi kenara bırakalım ve kendimizi aşalım.(SADECE BMX).