Bizde Bisiklete Velesbit dinir

Türkiyede Bisiklet Dostu Büyükşehir Belediyesi Hangisi

• Konya

• Ankara

• İstanbul

• İzmir

• Adana

• Antalya

• Kayseri

• Bursa

• Eskişehir

• Samsun

• Toplam katılım
    37
  • Anket kapanışı .

gevele

Aktif Üye
Tepki
356
@Soner Sarihan

Mevlâna Hazretleri gibi çağırıyorum sizi

Gel yine gel,
Çok değişti Konya,
Yine yeniden gel...

Scudo

Kerem Demirel

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cannondale
Yok biz en moderniyiz zartız zurtuz diyen şehirlere tokat gibi cevap vermiş gerçekten helal olsun.Hem bisiklet hem kask dağıtılmış süper

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
467
Bisiklet
Scott
çok güzel fotoğraflar hem belediyemize hemde size çok teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: gevele

Fatih Sert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.891
Bu çalışmalar başlangıç refleksinin ürünleri... Zaman içerisinde, tüm yolların parlak ve çıkmayan mavi renkte olacağını, trafik sinyalizesinin bisikletlileri de içereceğini göreceğiz. Kaplama kalitesi şu an masaya yatırılmış durumda. Bir de özel temizleme makinesi alınıyor.

Kuvvetli tahminimdir ki, önümüzdeki on yıl içerisinde bisiklet yolları Konya gelişmesinin en önemli ayağı olacaktır.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

• Beğen

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
467
Bisiklet
Scott
temizleme makinasıyla karşılaştım fatih abi foto makinam olsaydı çekecektim süper gelişmeler başkana mail atacaktım adres falan bulamadım

• Beğen

Gültekin ATALIK

Aktif Üye
Tepki
68
Konya belediyesini bu konuda gerçekten takdir etmek lazım. Çocukları bisiklete bindirmeye özendirmenin yanı sıra, belirli noktalara bisiklet bağlamak için yerlerin yapılmasıda çok güzel. bu arada güzel çekimleriniz içinde teşekkür ederim. Darısı bisikletlilere devamlı ceza kesilen, güzel parkları olan ama oralara bisikletle girmenin yasak olduğu Eskişehir'in başına...

• Beğen

erola

Üye
Tepki
31
Aslında tüm bisikletliler olarak, imza toplayıp Konya belediyesine teşekkür etmek gerek. Tüm Türkiye bisikletlileri olarak yapılmış hizmeti görüp tebrik etmek gerek. Hep yapılması için değil bi de yapılmış olan için imza toplayıverelim ya.

• Beğen

Serap Erdogan

Daimi Üye
Tepki
216
Bu kadar çok bisikletliyi bir arada görünce yemin ederim gözlerim doldu. Ülkemizde çoğalmasını dilediğimiz harika görüntüler. Emeği geçen herkesi yürekten tebrik ediyorum.:winkenlux

• Beğen

Göksun Özkirişçi

Forum Bağımlısı
Tepki
1.035
Bisiklet
Scott
bisikleti özendiren,sevdiren ve bu uğurda çaba gösteren herkese kendi adıma binlerce defa teşekkür ediyorum...

• Beğen

Serap Erdogan

Daimi Üye
Tepki
216
Ne harika görüntüler ya burası Türkiye'mi dedim bir an.:D Vay be hala şaşkınım.:D

• Beğen

Aydın Yıldırım

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Giant
Gerçekten ben de burası Türkiye de bir yer olamaz dedim.Gözlerime inanamadım.Avrupadaki gelişmiş ülkelerde olur böylesi diye düşündüm.Emegi gecen herkesi kutlamak ve teşekkür etmek isterim.Bu görüntüleri kendi gözlerimle görmek için Konya'ya gitmeye karar verdim.Paylaşım için teşekkürler.Bu arada basınmızda nedense bu görüntüler yer almıyor...Tüm şehirlere örnek olması dileği ile..

• Beğen

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek
Heyooo eskişehir sondan ikinci süperr .d bizde bisiklet binene ceza bile kesiyolar süper bi şehriz biz .d

• Beğen

Emirhan Kılıç

Daimi Üye
Tepki
128
İsim
Emirhan KILIÇ
Bisiklet
Diğer
Bisikletle beraber KASK verilmesi çok iyi olmuş.Türkiye'de bisiklet kültürünü yaymak kadar KASK kültürününde yayılması lazım.. (son bir kaç senedir çok iyi bir artış söz konusu!) bu tarz çalışmaların yapılmasında emeği geçen her kezi tebrik etmek lazım! :)

• Beğen

gevele

Aktif Üye
Tepki
356
Kaskın zorunlu olduğunu bi anlatabilsek... Şöyle de düşünüyorum KASK'ı anlatmak için bizim bisikletçilerin kafaya odunlamı vursak?

djayo

Forum Demirbaşı
Tepki
388
Türkiye'de Bursa Belediyesi bence bisiklet düşmenı. Bursanın can damarı Kent Meydanı'na bisiklet koymak yasak :) Bu nasıl bir zihniyettir anlamak imkansız. Yazıklar olsun.