Biskar | Bisiklet Karabük

Kemal Faruk Doğan

Daimi Üye
Tepki
360
http://img6.imageshack.us/img6/2119/291gk.jpg

Biskar
Bisiklet Karabük
Karabük Profesyonel Bisikletçiler Grubu

Grubun temelleri 2007 yılında Tuncer Bayık’ın Karabük ilinde gençleri,üniversitelileri,arkadaşlarını toplama çabalarıyla atıldı. Ama grup elemanları durmadan değişmiş ve tam organize olamamıştı.
Ve yıl 2009 olduğunda ekibe katılan yeni genç elemanların yardımcı çabalarıyla organize olunmuş grup olarak bir ad almış,logosu oluşturulmuş ve sürekli bir birliktelik konusunda karar kılınmıştır.
"Biskar | Bisiklet Karabük " olarak amacımız öncelik olarak Karabük ilindeki bisikletçileri bir grup olarak toplayabilmek ve sonrada duyurabildiğimiz her yerde bisiklet sporunu yaymaktır.

Ekip :

- - Tuncer Bayık
- Ömer Kabul
- İsmail Metin Sayım
- Kemal Faruk Doğan
- Ziya Yurdakul
- Mahmut Can Kaymaz
- Tevfik Saka
- Yunus Yakar
- Emrah Güllü
- Hüseyin Yılmaz
- Devran Saka
- Mehmet Serhat Aktaş
- Erdinç Aydın

* Bu listede ismini görmek isteyen arkadaşlarımızın bize iletişim bilgilerinden irtibata geçmeleri yeterlidir.Ekibe dahil olmak isteyen arkadaşlarımızdan en önemli isteğimiz güvenlik açısından ( Kask Eldiven vb. ) eksikliklerini mutlaka tamamlamalarıdır.

İletişim

E-posta: biskar@msn.com
GSM : 05355600664-05053072412

İmza Stilimiz :

HTML:
http://img170.imageshack.us/img170/4725/291q.jpg
Biskar
Bisiklet Karabük
Karabük Profesyonel Bisikletçiler Grubu

Scudo

ErdincAydin78

Forum Demirbaşı
Tepki
102
Bisiklet
Sedona
Faruk kardeş ellerine sağlık,güzel olmuş, Bisiklet Karabük ekibinin sürekliliğini sağlayan arkadaşlara ve ekibimizin kurucusu Tuncer beye bizlere bu birlikteliği hazırladığı için teşekkür ediyorum..

• Beğen
Tepkiler: Tuncer Bayık

Kemal Faruk Doğan

Daimi Üye
Tepki
360
Ben teşekkür ederim erdinç kardeş. :) İlk tur deneyiminde bu güzelliği daha iyi anlayacaksın. :)

ims.sayim

Üye
Tepki
30
Tur yapmak gerçekten eğlenceli.
Diğer ekiplere nispet olsun diye söylemiyorum ama bu ekipte bir şeyler var. Bu ekiple sürmek sanki daha da eğlenceli geliyor bana. Ekipteki bütün abi ve kardeşlerime teşekkür ediyorum bizler bir aileyiz ;)

• Beğen
Tepkiler: Kemal Faruk Doğan

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
Tüm Biskar Grubu'na iyi bayramlar dilerim..

Ankaradan Selamlar..

Anka Bisiklet Grubu - Ankara
Saygımlarımla

Mert KABTAN

• Beğen
Tepkiler: Kemal Faruk Doğan

Kemal Faruk Doğan

Daimi Üye
Tepki
360
@atahan07

Grup adına ben teşekkür ederim Atahan. Yine geldiğinde biz yine buralardayız :) Sadece sen değil herkesi davet eder bekleriz... :)

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
@Kemal Faruk Doğan

ALÜüüüüüü.(işte ses) Bak şimdi öyle bir ses duyacaksınız ki oturamayacaksınız yerinizde!!!
Her zamanki rotalardan olduğundan mıdır bilmem pek bi rutin geldi. Ama Zonguldak rampasını pek anlamadım yani kolay oldu eskisi gibi büyük gelmedi gözüme.Saat 4:30 olmuştu. Menderekte biraz dolaşıp dalgalarda resim çektikten sonra ucuz yollu bir karadeniz pidesiyle yemek işini hallettik. Sonra istasyona gittik ve Karabük.Hiç heyecanlı gelmedi anlatımım değil mi! Tabi, artık değişik yerler arıyorum.
Buldum da :D Zonguldak'a gitmeden önce Emrah Yenice'de gezilecek yerlere gidelim demişti. Tesadüf bu ya salı günü gençlik spor müdürüm beni valiliğe çağırdı.Yenice Kaymakamı, halkla ilişkiler müdürü, turizm rehberi yetkili filan hep orda.Yenicenin bütün yürüyüş ve bisiklete uygun parkurlarını düzenlemişler, detaylı bir kitap hazırlamışlar ve ayrıntılı fiziki bir haritasını çıkarmışlar(ölçeği yok ama ! :D ) Parkurların ve Yenicenin turistik ve doğal güzelliklerini tanıtmak amaçlı kaymakamlık hazırlatmış. 18 inde de açılış yapılacakmış. Açılışta basın ve acenta yetkilileri gezdirilecek,yürüyüş,dağ tırmanış gösterisi,kanyon gezisi,izci kampı ve bir de bisiklet gezisi yapılacakmış.Benden de yetkilisi olarak, 15 kişilik bir bisiklet grubu oluşturmam istendi.Taş çatlasa 2 saatlik bir gezi.İniş hem de :) :eek: Belki de daha az sürecek.(zaten temsili bir gezi olacak)

Ben derim ki;
-Bir gün önceden çıkıp kuzey parkurunu gezsek(Karabük-Yenice-Kızılkaya-Yalaklaryanı-Büyükdüz-Ambarçam sapağı-Baklabostan-Karakaya-Dolamit madeni-Yenice Kent Ormanı) ,

-Gece çadır yapsak (kent ormanında),

-Ertesi gün de güney parkurunu gezsek.Kent ormanı-incebacaklar-şeker kanyonu.(bu arada şeker kanyonu gezisine de katılma durumu olabilir 11:00 da) Sonra devamında Aslandibi-Şekermeşe-Eğriova Göleti(vakit olursa)-sorgun yaylası-Belen yaylası-subatan yaylası-Arboretum-Yenice-Karabük

Her bir gün 80 km tutar.Google-earth den bakmak lazım. EEEE? YOK MU GELEN ??? Böyle bir tur asla kaçmaz.!!! :winkenlux Hemi de çadırlı! Hazırlayın çadırları,uyku tulumlarını!

• Beğen
Tepkiler: ErdincAydin78

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
Var ya gelmiycem diyodum içimden beni yazın gelcem bu akşam gidip bagajı takıyım çantalırımı çadırımıda hazır ediyim:D Hocam bide okul gününe denk gelirse gençlikspor izin ayarlar demi?

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
Var ya gelmiycem diyodum içimden beni yazın gelcem bu akşam gidip bagajı takıyım çantalırımı çadırımıda hazır ediyim Hocam bide okul gününe denk gelirse gençlikspor izin ayarlar demi?

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
Bununla ilgili afiş hazırlamak lazım okula asmak için bence ? Katılım olabilir!

ErdincAydin78

Forum Demirbaşı
Tepki
102
Bisiklet
Sedona
@Ziya Yurdakul
Ziyacım okulu takma kafana,birgün asarsın okulu olur biter.18Ekime baktımda pazara geliyor,hadi iyisin..