Biskar | Bisiklet Karabük

Scudo

ErdincAydin78

Forum Demirbaşı
Tepki
102
Bisiklet
Sedona
Tuncer abi,safranbolu da PTT nin ordaki bisikletçiye bu yenice gezisinden bahsettim,bisikletçi arkadaş yardımcı olacağını soyledi,Yenice kaymakamlığının bastırtığı broşürler varsa dükkanın camına asacağına söyledi.Bisikletçi arkadaş, Broşürlere insanların inandığını,güvendiğini broşür falan olmayınca insanların itibar etmediğini belirtti.Bir zamanlar olan MAVİ BİSİKLET kampanyasında broşürler sayesinde çok insanın katıldığını söyledi.Broşür getirirsek dükkanın camlarına asacağına belirtti.Bu akşam gelirken broşür varsa getirin,bisikletçiye broşürleri veririz.Saygılar..

Kemal Faruk Doğan

Daimi Üye
Tepki
360
Afiş tam hazırlanmadı daha. Reklam her zaman etkiliğ bir faktördür. Broşür basılmaz ama kendi imkanlarımızda afiş basarız anca.

Neyse bu akşam 8 de toplanıyoruz. Konuşalım bunları :)

ErdincAydin78

Forum Demirbaşı
Tepki
102
Bisiklet
Sedona
@Kemal Faruk Doğan

@tuncer bayık

Faruk,tuncer abinin dediğine göre Yenice kaymakamlığı ayrıntılı bir kitap hazırlatılmış,broşürde basılmış olmalı..

Kemal Faruk Doğan

Daimi Üye
Tepki
360
Bu yenice işi çok güzel oldu. Organizasyonlar başladı artık gerisi gelir . Hadi bakalım gelişiyoruz. Seneye inşallah herşey daha güzel olucak.

• Beğen
Tepkiler: Ziya Yurdakul

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
Afişlerin örneğini bastırmış Kemal.Muhteşem bence hadi inşallah sorun cıkmazda asarız bunları.Teşekkürler Kemal!..

ErdincAydin78

Forum Demirbaşı
Tepki
102
Bisiklet
Sedona
Afişleri dört gözle bekliyoruz..

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Logolar çok yukarda köşede kalmış. Logoları aşağı, Biskar logosu hizasında sol alta yerleştir.

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Yenice için daha fazlasına gerek yok. Yenice gezisinin kontenjanı zaten sınırlı.Enfazla 15 kişi.Görünüşe göre 11 kişi oldu. Yenice gezisine katılacaklar şöyle:

Tuncer Bayık (2 gün)
Ömer Kabul (1 gün)
İsmail Metin Sayım (2 gün)
Kemal Faruk Doğan (1 gün)
Erdinç Aydın (2 gün)
Yunus ... (2 gün)
Ziya Yurdakul ( 2 gün)
Emrah Güllü (1 gün)
Hüseyin Yılmaz (1 gün)
Sefa Yakışık (1 gün)
Vedat ... (1 gün)

Ankara Delta ekibinden gelen olursa onları yazarım.Bunun dışında Yenice için kayıtlar dolmuştur. Bu afişleri kayıt için değil tanıtım için kullanırız.

Yeni bir haberim var.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramında şehir içinde bir bisiklet gezisi yapacağız. Asıl bunun için afiş hazırlayın.Katılım için sınır 25 kişidir. BİSKAR ekibi hariç yaş sınırı 15 olup, şehri dolaşan,göze batan bir parkur düşünmeye başlayın bakalım !!!
Afişi de bunun üzerinde çalışın. HAYDİ YİĞİTLERİM,HAYDİ ASLANLARIM !!!

• Beğen
Tepkiler: Kemal Faruk Doğan

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
@tuncer bayık

DEMİŞTİM;

29 Ekim 2009 Pş günü saat 08:00’da Safranbolu Ata Merkez önündeki Anıtta toplanılarak 08:30’da hareket edilecek. Kıranköy Kavşağından dönülüp, Karabük’e gidilecek.Postaneye çıkan yoldan çıkıp Şeker'a nın önünden, Güven Kavşağından Bankalar Caddesi takip edilerek tekrar Zonguldak Caddesi üzerinden Adnan Menderes Bulvarı girişine kadar gidilip kavşak dönüşü ile 200 evler yoluna dönülecek.(bi rampa çıkacaz artık). Tahmini 10:00 da stadyuma giriş yapılacak.Muhtemelen resmi geçit törenine sokmak istiyorlar bizi. Bana abes geldi ama bilmiyorum.

15 yaş alt sınırdır. Kontenjan 25 kişidir.24 olmasın ama !!! Tanıtım afişini ve BİSKAR-Bisiklet Karabük diye bez afişi hazırlayalım , şimdi zamanı işte