bisilet önerisi

medetkerem

Aktif Üye
Tepki
47
arkadaşlar ne alacağıma birtürlü karar veremedim.bianchi troy almanın eşiğine kadar geldim ama vazgeçtim sonra.yeni bisiklet arıyorum.dağ bisikleti istiyorum.bütçe 1000 tl.kendimi sıktığım taktirde max 1250 tl.özellikle isediğim bir kaç kriter var :
-sram vites sistemi
-avid hidrolik fren
-gidondan kilitlemeli maşa

Scudo

fast007

Üye
Tepki
6
Salcano INSOMNIA 273 SRAM Tek eksiği maşa kilitlenebiliyor ama gidondan değil.
(link)

medetkerem

Aktif Üye
Tepki
47
ya ben normal yoldada giderim.kafam eser kaldırıma çıkarım veya bir şantiye gibi bir yer bulur orda sürerim.yani bisikleti durdurup maşayı üstünden kilitleyip yola devam etmek biraz zor geliyor.bir şey sorcam normal yolda depar atarak giderken falan ön amortisör bizi çok yavaşlatır mı ? enerjimizi emer mi ?

yücel güngör

Aktif Üye
Tepki
62
deneme sonucu olarak yazıyorum emer pedala her basışında gücün bir kısmı maşayı içeri çökertir bunu çok denedim birde bizimi dükkan için bimden malseme alıyorum maşa açıkken çok zor oluyor öne çöküyor bisiklet ama maşa kapalıyken sert oluyor sürat daha yüksek oluyor bisiklet alacak olsaydım kron veya sedano alırdım veya trek ama trek biraz pahalı kaçıyor sedano 711 veya borla bak derin kron 250 de güzel kronların kadroları çok şekil duruyor

medetkerem

Aktif Üye
Tepki
47
hmm.o zaman ilk mesajımdaki kriterlere uygun başka tavsiyesi olan var mı ?